IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th May 2007, 16:40
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Uliana
да но хормоните от 14 години до 22 години са едни аз съм на 23 и сега го имам този проблем за разлика от тебе когато се е появил на 14 години!от 14 до 25 години организма както знаеш навярно се развива!
А И НЕ ЗАБРАВЯЙ ОРГАНИЗМА НА ВСЕКИ Е РАЗЛИЧЕН!!!
виж Uliana, не го пиша всичко това, за да се заяждам с теб, а за да ти кажа според моите наблюдения и преживявания как се случват нещата с противозачатъчните. ти сама ще решиш какво да правиш от тук нататък. при всички положение ти желая успех и да се възстановиш бързо.

п.с.: противозачатъчните могат да възбудят апетита, но ти можеш да го контролираш.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th May 2007, 16:48
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

Не съм и предположила че се заяждаш с мене!Извинявай ако е прозвучало така!но ти си от тези 10% на които им е добре от Диането!
ТА се опитвам да намеря някакво сходство ... не зная дали разбираш!при повечето жени има оплаквания ... а за апетита аз нямам такъв!Но пълнея!Просто исках мнение по въпроса!Благодаря ти за твоето!
И за УСПЕХА КОЙТО ДАНО ДОЙДЕ СКОРО ЧЕ ВЕЧЕ 6 МЕСЕЦА Е ХОДЕНЕ ПО МЪКИТЕ!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th May 2007, 16:50
Dee dee Dee dee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 516
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dee dee Изпратете съобщение чрез MSN до Dee dee
По подразбиране

Ами и аз съм пила Диането точно поради тази причина - поликистозни яйчници,ама даже отслабнах много от него,може и да не е било от него,ама със сигурност не напълнях.Напълнях,когато го спрях,тогава и кожата ми се омазни,и косата...Ама не може цял живот на противозачатъчни.Пих го близо 2 години преди година и половина,така че ако е трябвало да напълнея от него със сигурност щях
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th May 2007, 17:01
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

олеее вече не зная навярно е от нещо друго тогава .........
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th May 2007, 17:06
Dee dee Dee dee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 516
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dee dee Изпратете съобщение чрез MSN до Dee dee
По подразбиране

Според мен едни пълни изследвания може да покажат откъде идват килограмите...Ама лекарите най-добре си знаят Не се предавай, важното е да си здрава, с кг ще се справиш
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th May 2007, 19:19
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Puppito ако добре си прочела какво съм написала казах че нещата са строго индивидуални и имам приятелка която ги пие вече година и не е качила и грам.при мен обаче се отразиха обратно - напълнях страхотно а очевидно и Uliana има същия проблем. да не говорим че се чувствах страшно дискомфортно докато ги пиех. тогава си правих и хормонални изследвания и трагнах с тях от лекар на лекар.оказа се че Диане 35 изобщо не е трябвало да ми бъде назначено като лечение защото те са предназначени за по-тежки случаи.тогава само дето не ревнах в кабинета като ги чух това.и наистина са по-силни - щом не си пила други хапчета едва ли ти е напраило впечатление но ако вземеш опаковката на Диане и на Ясмин или други противозачатачни ще забележиш че Диане са 3,5 мг. докато другите са 1,5 - 2мг.извинявам се за грешката - 2 пъти по силни са. Това не означава обаче че са по-вредни а просто по-силни и не са подходящи за всякакви случаи.за съжаление повечето доктори които ги изписват искат просто да се презастраховат.в моя случай обаче те не бяха подходящи за лечение.в твоя -може би са били.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th May 2007, 19:30
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

и в никакъв случай не съм твърдила че други хапчета ще предизвикат отслабване - важното е да не ти предизвикват дискомфорт докато ги пиеш, а след като той веднъж е причинен под формата на напълняване отслабването е възможно само с правилен хранителен режим и много воля.
и аз ти желая успех Uliana.Надявам се че всеки със мнението си ти е помогнал по мъничко.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th May 2007, 06:12
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

НАЙ-ВАЖНИЯТ ВЪПРОС - след ле4ение с диане излекувахте ли поликистозата?
аз като го спра диането и пак се появяват кистите. в на4алото ка4их 5-6 кила , което за мен е адски мн. после с МН усилия го свалих, но ми е трудно. понякога избеснявам от глад, с воля гледам да не се тъп4а. ка4ването на кг не е само от хормоните, а и от това, 4е 1 от основните симптоми на поликистоза е затлъстяване и/или мазнини в областта на корема и кръста. 3 месеца не ги пих, винимо отслабнах, но и нямах цикъл. пак ги по4нах. видимоне съм ка4ила, но се усещам как мн трудно си озаптявам глада.
не знам колко са силни или не. лекарите в бг казват, 4е това е препаратът за поликистоза. пия го със СИОФОР - за диабетици е.
а извън бг как се третира (щото то май ле4ение няма) поликистоза?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th May 2007, 08:37
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

извинявам се ако съм обидила някого с мнението си.

може би не съм обяснила правилно. 99-та година започнах да пия диане 35, защото имах страшно нередовен цикъл - идваше си когато си искаше и продължаваше също толкова. тогава отидох на изследвания с видеозон, пълна кръвна картина, хормонални изследвания и т.н. консултирах се с гинеколожката на майка ми и с още двама други гинеколози и тримата съвсем независимо ми назначиха лечение с диане 35. започнах да ги пия и на контролните изследвания след 1 година се оказа, че (първоначално имах кисти и на двата яйчника) имах кистички само на единия яйчник. продължих да ги пия още няколко месеца (оможе би още половин година - не помня добре) и отново изследвания - вече нямах никакви кисти, цикъла ми беше станал съвсем редовен, кожата ми беше чиста и се чувствах чудесно. спрях ги. може би година след това обаче пак се започна - цикъла, пъпки...пак на изследвания - пак се бяха появили кисти. и продължих да ги пия. веднага цикъла ми се урегулира, и в течение на времето кистите също изчезнаха. след това започнах да водя полов живот и продължих да си пия диането вече с противозачатъчна цел. на няколко пъти гинеколожката ми предлагаше да ги сменим като превантивна мярка - все пак вече доста време ги бях пила. аз обаче си бях много доволна от диането и се притеснявах, че с друг препарат няма да се чувствам толкова добре и решихме да си ги продължа. разбира се съм си правила редовните почивки и съм си ги пила по схемата. сега вече от 2, а може би и три месеца съм ги спряла, защото в един момент много се притесних, че прекалено дълго време ги пия и прочетох доста неща, които окончателно ме решиха да ги спра.
това е моята история. ако помага на някой- радвам се
прави сте че при всеки човек резултат е различен тъй като всеки организъм е различен.
желая на всички с този проблем скорошно разрешаване
и дано повече нямаме кисти
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th May 2007, 10:47
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Puppito, сега като не ги пиеш, как си с цикъла? и когато си правила контролните хормонални изследвания, беше ли спряла диането? зашото доколкото знам, не ти дава реална хормонална картина след като все пак пиеш хормони. моя лекар ми каза да спра за 3 месеца, да си направя изследвания и да видим кво се случва. ама на мен 3 месеца не ми дойде и пак ги почнах. абе ад някакъв
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПоликистознияйчницикготгореПОМОЩ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:56.