IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 29th October 2009, 10:44
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Много спам се получи в тази тема. Май сямо отваряме работа на админа и модераторите.

Цитирай:
Първоначално написано от princesss
Гледайте това как работи някой, а не каква кола кара, защото това не влиза в работата на клиента според мен.
Да ти кажа, в различните общества и култури и това има (различно) значение. Примерно японските шефове не си купуват твърде скъпи коли, за да не се отличават много от подчинените си.
А сравнението между западноевропейските страни и България, че тук има много повече луксозни коли по улиците, от колкото в къде по-заможни страни е още един щрих и за разликата в културата.

Цитирай:
Първоначално написано от princesss
Разочаровах се, защото очаквах да намеря повече инфо от колкото злбни коментари.Стегнете се!
Ти в момента като не ти харесва нещо злобна ли си? Защо приравняваш нехаресването и злобата? И наистина ли мислиш, че съотношението е такова - по-малко полезна итформация от допълнителни коментари?

И, понеже си младичка както каза - а недей на стар краставичар краставици да продаваш! Не си мисли, че възпитанието ти си го измислила.

Обсъждания за усмивката на някой хирург, за стила му на поведение, и за прочие "неща от пейзажа" винаги е имало за доста от хирурзите, не само за твоя доктор и това инфо също е полезно.
Разбрахме вече, че не ти е харесало. Какво още?
Отговори с цитат
  #392  
Стар 29th October 2009, 12:03
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

[quote="Мария Василева"]

Цитирай:
И, понеже си младичка както каза - а недей на стар краставичар краставици да продаваш!
Май съм изпуснала саира?Мноого менторски тон,мнооого *ззззззззззззлоба*,чак стана студено ззззззз
Нека пожалим милата червена шапчица,загубила се е в гората и е попаднала в скромния ни *старчески дом с повехнали бабички и без парно отопление*
Отговори с цитат
  #393  
Стар 29th October 2009, 14:27
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hurrem



Май съм изпуснала саира?Мноого менторски тон,мнооого *ззззззззззззлоба*,чак стана студено ззззззз
Нека пожалим милата червена шапчица,загубила се е в гората и е попаднала в скромния ни *старчески дом с повехнали бабички и без парно отопление*

Eй, обичам ви.
Ах, тези- тези цитати, какво да правя, не мога да ги науча, като съм попаднала в гореописания дом, еле аз.
Отговори с цитат
  #394  
Стар 29th October 2009, 15:00
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от Hurrem



Май съм изпуснала саира?Мноого менторски тон,мнооого *ззззззззззззлоба*,чак стана студено ззззззз
Нека пожалим милата червена шапчица,загубила се е в гората и е попаднала в скромния ни *старчески дом с повехнали бабички и без парно отопление*

Eй, обичам ви.
Ах, тези- тези цитати, какво да правя, не мога да ги науча, като съм попаднала в гореописания дом, еле аз.
Ама много хубаво си ме цитирала Инче...недей да плачкаш
Отговори с цитат
  #395  
Стар 30th October 2009, 09:01
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Здравейте и от мен
Аз от своя страна бих искала да споделя своите изцяло положителни впечатления от д-р Стоянов и неговия екип. Операцията ми бе на 26.10 и съм много доволна от отношението, медицинските грижи и професионализма в Есте Клиник.
Поздравявам д-р Стоянов за стила му на работа и отношението към пациентите!!!
Отговори с цитат
  #396  
Стар 21st November 2009, 00:46
pigi pigi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 11
По подразбиране

ехо,имам един вьпрос.Някои знае ли дали има др.хирург в кл.на д-р Стоянов? Прочетох вьв форума за д-р Кръстев,една мацка казва че е добър на гърди.Някои има ли инфо
Отговори с цитат
  #397  
Стар 21st November 2009, 14:25
pigi pigi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 11
По подразбиране

По събрах инфо,открих мацката която се е оперирала при д-р Стани Кръстев.Бих искала ако влиза пак във форума miss_hris да каже как е след толкова време с новите си придобивки Аз мислия да си запиша консулт.при него пак да видим.Вече биах на др.2 може 3та да е за щастие :P ще пиша ако се реша.
Отговори с цитат
  #398  
Стар 21st November 2009, 15:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Мен пък ми е интересно следното: дали д-р Ефремов вече работи при д-р Стоянов... или си отваря собствен кабинет?
Нека някой ме осветли по въпроса.... .
Отговори с цитат
  #399  
Стар 22nd November 2009, 18:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Здравейте и от мен
Аз от своя страна бих искала да споделя своите изцяло положителни впечатления от д-р Стоянов и неговия екип. Операцията ми бе на 26.10 и съм много доволна от отношението, медицинските грижи и професионализма в Есте Клиник.
Поздравявам д-р Стоянов за стила му на работа и отношението към пациентите!!!
Да,и аз змисля да му се доверя за устни

радвам се,че има толкова доволни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #400  
Стар 22nd November 2009, 19:47
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Мен пък ми е интересно следното: дали д-р Ефремов вече работи при д-р Стоянов... или си отваря собствен кабинет?
Нека някой ме осветли по въпроса.... .
Ти ме уби Мислиш ли , че е възможно да работят заедно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:04.