IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 17th June 2013, 12:36
mili306 mili306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Здравей Nenna,какво стана с прегледа ? Какво ти казаха за миризмата?
Отговори с цитат
  #302  
Стар 24th June 2013, 13:10
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Здравейте,
за миризмата и топчето каза, че не било нищо страшно - стените в носа са слепени и се събират бактерии и секрет ( което разбире се е нормално.... според него), даде ми 2 мехлема да ги мажа по 10 дни и да си чистя носа със спирт. Впрочем напред в темите съм чела, че някои момичета си чистят носа с кислородна вода - каза, че не е правилно и да не го правя. Топчето не било възпаление, нямало гной, амо има щяло да е червено, а аз се бях намзала с грим...... Това, че целия нос по дължина на костта ми посинява и все още боли пак е нормално, можело и 5 г. да ме боли. Моят нос явно не бил от тия, дето стават с първия път. И, за да стане още по-отчайваща картинката, белегът ми доло на носа, където са шевовете (бях споменала, че носа е различен от ляво и дясно) не е само в моето огледало и очи - той също го забеляза, основно него, и предлага евентуално да правим 3-та операция да отстраним малкото проблемче. На дишането пак не се обърна голямо внимание. За него носът ми бил мн променен от началното му състояние...........
Вече не мисля, че трябва да защитвам когото и да било. Много изписахме, аз със супер продробности, без да хейтвам, така че дами, които все още сте готови да се подложите на подобно нещо - ако нямате здрвословен проблем и носът ви не е огромен, крив, ама крив, не с някаква малка гърбичка, дето само на вас ви прави впечатление - замислете се колко по-хубави моменти и ползотворни неща можете да свършите с тези пари, вместо да вдигате рейтинга на хора, които явно не са квалифицирани в тази дейност!

Последно редактирано от Nenna : 24th June 2013 на 13:15
Отговори с цитат
  #303  
Стар 24th June 2013, 13:17
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Нена, това е ужасно Пробвала ли си промивки с морска вода? На мен в Турция ми изписаха Стеримар, има я и тука в БГ, четох, че някои хора я използват и вместо капки за нос - почиства, дезинфекцира... Спирта ми се струва доста крайно решение за лигавица, ще те боли кошмарно. Аз имах пурвите 4 - 5 дена малко по-особен мирис в носа и устата, сладникаво и метално като кръв и като спряха секретите се премахна и този мирис. Според мен отиди при друг лекар за второ мнение, който и да е УНГ! Очевидно доктора не е готов да си признае грешките, жалко ,че ти страдаш от това
Отговори с цитат
  #304  
Стар 24th June 2013, 13:22
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
и предлага евентуално да правим 3-та операция да отстраним малкото проблемче.
Това наистина ли ти го каза така - "малкото проблемче", някои хора не е трябвало въобще да се захващат с медицина, то първо трябва да имаш добра душа и състрадателност за тази професия. Аз задължително бих отишъл на преглед при добър УНГ !
Отговори с цитат
  #305  
Стар 24th June 2013, 14:42
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Стеримарра го позлавах дълго време, и сега си го взимам понякога, но няма разлика с него. нериятно е наистина със спирта, мерише и пари, но поне седмица ще пробвам, та да видим.
А той не използва думите малко проблемиче, но така звучеше и реално погледната ако наистина е само това и да зане човек, че могат да го поправят, без да развалят друго, на фона на 2 операции и аз ще го нарека малко, ама в случая вече си мисля, че ако се махе топчето и не изскочат пак някакви проблеми с дишане и подуване, май е по-добре да си стоя с различния от двете страни дори в анфас нос, че още една такава история не знам как ще я понеса. А тия хора имам чувството, че не осъзнават колко разходи са това, май не знаят, че работим и трябва и там да се явяваме........ да не говорим, че за втората операция се крих от майка ми, а пък гаджето ми направо се побърка от ужас с тоя моя нос, не знам как ме издържа.
Отговори с цитат
  #306  
Стар 24th June 2013, 14:45
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

казва ми за 3-тата, че или ше изрежем още малко или ще добавим още, та да стане еднакъв, ама звучеше все едно ще ми бие орбазон мусколно....... пък от къде ще реже, за да слага на носа можем само да гадаем.
Много ме отчаяха вече!

Последно редактирано от Nenna : 24th June 2013 на 14:58
Отговори с цитат
  #307  
Стар 24th June 2013, 14:56
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

А, и още нещо, както си твърди, че нямам възпаление, та от 2 седмици съм с подути лимфни възли на шията, кръвните изследвания сочат, че имам вътрешна инфекция, обясниха ми, че за да реагират така възлите, инфекцията е стара и не се лекува и организма индикира за наличието й. Преди 10тина дни и венеца ми се наду, хайде и заболекари.......Сега си пия антибиотици, изписани от личната, ама лимфните си стоят.
Преди втората операция ходих и при др. УНГ, тя се беше надъхала, че с някакви мехлеми ще ме оправи, поне дишането, че другото не й беше в комопетенциите, но като видя снимката изкара такава отчаяна фииономия и си ме прати при тях с думите: Дано успеят да намерят начин да Ви помогнат!
Отговори с цитат
  #308  
Стар 24th June 2013, 15:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Нена,страхотен ужас изживяваш.СЪДИ ГООООО!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #309  
Стар 24th June 2013, 16:06
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Нена,страхотен ужас изживяваш.СЪДИ ГООООО!
Подкрепям Мариса, особено ако се окаже, че инфекцията е вследствие на ринопластиките
Отговори с цитат
  #310  
Стар 24th June 2013, 23:18
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Лимфните възли може да спадат с месеци, след като вече инфекцията е излекувана...малко странно ми се вижда да са се подули в следствие това топче на носа ти, по вероятно е оттока по лимфите да е от венците, лимфата от зъби винаги се оттича там.
Редно е обаче да решиш всички проблеми, които те мъчат и не отстъпвай от правата си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:32.