IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 4th November 2010, 10:17
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Ох... Нещо не се оправям с тия цитати, но дано ме разбирате
Отговори с цитат
  #332  
Стар 4th November 2010, 17:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Ох... Нещо не се оправям с тия цитати, но дано ме разбирате
Нищо де,ясно е какво имаш на предвид.
Това е най-кофтито,че от първия път почти нищо


Но след 2 месеца и половина можеш пак и тогава вече ще се чувстваш удовлетворена,ако целта ти е минимален ефект както беше писала
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #333  
Стар 4th November 2010, 19:40
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Дано, защото наистина (поне засега ) не искам чак негърски устни, просто малко обем, че моите...никак не са хубави
Отговори с цитат
  #334  
Стар 4th November 2010, 20:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
не искам чак негърски устни, просто малко обем, че моите...никак не са хубави
устата ти е повече от негърска веднага след липофилинга,а няколко дни след това ще ти е и ще прецениш дали ти харесва


Никак не са хубави?Какво имаш предвид?Не харесваш формата или само обема?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #335  
Стар 4th November 2010, 22:46
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Аааа, видях аз уста веднага след операцията...нямам думи направо а пък моята... горната устна никаква я няма, а и като цяло никаква форма и контур няма. Той доктора каза, че нормалното е долната да е по-голяма (което и аз си го знам), но все пак на мен ми харесват устни, при които и горната, и долната са почти еднакво големи или горната е малко по-гояма, нещо като Моника Белучи например. Разбира се аз не очаквам да се сдобия с устни като нейните
Отговори с цитат
  #336  
Стар 5th November 2010, 06:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Аааа, видях аз уста веднага след операцията...нямам думи направо а пък моята... горната устна никаква я няма, а и като цяло никаква форма и контур няма. Той доктора каза, че нормалното е долната да е по-голяма (което и аз си го знам), но все пак на мен ми харесват устни, при които и горната, и долната са почти еднакво големи или горната е малко по-гояма, нещо като Моника Белучи например. Разбира се аз не очаквам да се сдобия с устни като нейните
Ам,на теб може и да ти харесва горната да е по-голяма,но дали ще ти отива.Очаквай неочакваното,тоест можеш да имаш устни,за които винаги си мечтала.
Аз не съм и предполагала,че ще имам такива..толкова сочни,меки.След спадането на отоците и придобиване на крайния обем-след 2 месец стават уникални :P Аз също не съм имала контур,имах адски кофти грозна форма на устните...,ама хич не си ги харесвах.Цял живот съм мечтала и ето,че са реалност.Хубавото е ,че няма опасност от инфекции и сраствания,ако се прави по ТОЧНИЯ начин.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #337  
Стар 13th November 2010, 10:16
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Хора, от вчера имам устни Лошото, е че днес съм по-подута и от вчера, направо не мога да ям..ужасно е Слагам си лед постоянно, въпреки че не виждам да ми помага по някакъв начин... Кога ще започне да спада този оток? И вие ли сте били толкова подути, щото аз съм мнооого!
Отговори с цитат
  #338  
Стар 13th November 2010, 12:59
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Звездичка, аз след пермалипа също бях много подута и се мазах с арника.Доволна съм от него има го в аптеките и струва към 6-7лева...
Отговори с цитат
  #339  
Стар 13th November 2010, 14:23
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

petiarad, на мен доктора ми каза само лед и да се мажа с обикновен вазелин, аз това и правя. В понеделник, когато ида при него, ще го питам дали няма да е добре да се мажа и с арника за отока, който е наистина огромен.. Изобщо не можах да спя през нощта, ама не защото ме е боляло, ами заради напрежението в устните, то с такъв оток...Искам да питам нещо, сигурно ще ви прозвучи тъпо, ама вие можехте ли да си миете зъбите, защото аз изобщо не мога да си сложа лъжица в устата, а да си измия зъбите.. изобщо..Дали пък аз не се глезя много
Отговори с цитат
  #340  
Стар 13th November 2010, 19:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
petiarad, на мен доктора ми каза само лед и да се мажа с обикновен вазелин, аз това и правя. В понеделник, когато ида при него, ще го питам дали няма да е добре да се мажа и с арника за отока, който е наистина огромен.. Изобщо не можах да спя през нощта, ама не защото ме е боляло, ами заради напрежението в устните, то с такъв оток...Искам да питам нещо, сигурно ще ви прозвучи тъпо, ама вие можехте ли да си миете зъбите, защото аз изобщо не мога да си сложа лъжица в устата, а да си измия зъбите.. изобщо..Дали пък аз не се глезя много
Споко и аз не можеш,жабурих се с вода за уста колкото мога,защото нали трябва да стиснеш,за да се жабуриш

Недей да мокриш малките лепенки,под тях са конците,които ще ти махнат в понеделник от там и от пъпа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:43.