IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 15th November 2010, 14:25
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

patrisha, очаквай голям оток, който спада бавно, ако имаш вариант да отсъстваш две седмици, най-сигурно ще бъде и разбира се резултатът е важен, но аз за него още нищо не мога да кажа, но знам, че от веднъж разликата не е голяма и най-вероятно ще ми се наложи и втори път.
Отговори с цитат
  #352  
Стар 15th November 2010, 21:38
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Това е другия проблем. Не стига, че веднъж ще отсъствам десетина дни, ами трабва и втори път да се прави, значи още толкова отсъствие от работа. Ами то отпуската за една календарна година ще ми отиде за една уста. А толкова ми се иска да си уплътня устните! На всичкото отгоре за тая година си изразходвах отпуската вече. Значи следващата ако си я разпределя така, че да я взема на два пъти през около четири-пет месеца и евентуално да преживея факта, че ще изглеждам като пребита през по-голямата част от почивката си, може и да имам устни.
Отговори с цитат
  #353  
Стар 15th November 2010, 21:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
евентуално да преживея факта, че ще изглеждам като пребита през по-голямата част от почивката си, може и да имам устни.
Поне ще си починеш вкъщи,ядене,филмчета.Мисл ш позитивно,все пак това са 4 седмици за 2 процедури,но за цял живот
Пожелавам ти следващата година да се похвалиш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #354  
Стар 15th November 2010, 21:51
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Еее, дано! То ще си е за хвалба.
Отговори с цитат
  #355  
Стар 15th November 2010, 21:58
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Така е.. гадно е, но да се надяваме, че резултатът ще си заслужава при мен поне е добре, че се оказа, че даже не е нужно да си пускам отпуска, ами ще си работя от вкъщи и никой нищо няма да каже..все пак не мога да остана в нас три седмици.. И аз толкова много исках да си оправя устните, че го реших без даже да съм сигурна какво ще стане в работата и какво точно ще измислям.. А ако ходиш някъде след операциятя със сигурност ще си сложиш маска, просто няма начин да си без нищо... Днес едно дете, с което се разминахме, попита майка си: "Мамо, тя защо си е сложила това на устата?" Аз си помислих, ако му покажа защо съм си го сложила няма да спи три дни
Отговори с цитат
  #356  
Стар 15th November 2010, 21:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Еее, дано! То ще си е за хвалба.
Ти ги искаш по-плътни с контур или по-големи като цяло?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #357  
Стар 15th November 2010, 22:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Днес едно дете, с което се разминахме, попита майка си: "Мамо, тя защо си е сложила това на устата?" Аз си помислих, ако му покажа защо съм си го сложила няма да спи три дни
Вярвай ми,аз съм го правила това-детето буквалнос е ококори в безмълвие.Много се смях,едва не си сцепих устата
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #358  
Стар 15th November 2010, 22:01
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Да, все пак ще си използваш отпуската за една година, но ще имаш устни за цял живот
Отговори с цитат
  #359  
Стар 15th November 2010, 22:07
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Вярвай ми,аз съм го правила това-детето буквалнос е ококори в безмълвие.Много се смях,едва не си сцепих устата
сигурна съм, че се е ококорило и после сигурно е ревало цял ден
Отговори с цитат
  #360  
Стар 15th November 2010, 22:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Да, все пак ще си използваш отпуската за една година, но ще имаш устни за цял живот
мен питате ли ме 4 пъти
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:06.