IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 18th November 2010, 21:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
наистина невероятно.Моите спадат с бясна скорост,даже сега се погледнах на бързо и ми се струват тънки
това беше шега

__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #382  
Стар 18th November 2010, 21:51
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Знам
Отговори с цитат
  #383  
Стар 20th November 2010, 14:37
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Знам
Хубаво.Как си днес?Устните?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #384  
Стар 20th November 2010, 17:33
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Хубаво.Как си днес?Устните?
Ооф.. не знам, опитвам се да си втълпя, че горната устна спада, ама... Сега поне съм спокойна, че и другата седмица няма да ходя на работа. За две седмици няма как да не спадне така, че да мога да се показвам, нали? Просто не знам какъв ми е проблема, на третия ден ми излязоха херпеси върху конците, оня ден едно малко мехурче на долната устна в лигавицата, ама за моя радост мехурчето бързо изчезна, а херпесите и тях ги няма вече.. Но аз гледам позитивно
Ти кога започна да забелязваш, че спадат? И първо горната ли започна или и двете?
Отговори с цитат
  #385  
Стар 20th November 2010, 17:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
За две седмици няма как да не спадне така, че да мога да се показвам, нали?
Ти кога започна да забелязваш, че спадат? И първо горната ли започна или и двете?
Изумяваш ме,наистина.2 седмици са доста време и би трябвало да е 4 пъти спаднала.При мен още на 3 ден намаляват и дветеВсеки ден спадат по малко,забелязва се.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #386  
Стар 20th November 2010, 17:54
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Ооо, на мен на третия ден тепърва херпеси ми излязоха не знам.. но се успокоявам, че за две седмици няма как да ен спаднат поне малко..
Отговори с цитат
  #387  
Стар 20th November 2010, 17:57
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Преди малко една от близките ми приятелки ме покани на 30-тия си рожден ден, който ще бъде другата събота... Аз не знаех какво да и кажа, до тогава има точно една седмица и ако ставам за пред хора, може и да отида.. Сега се надявам изведнъж да започнат да спадат и бързо, бързо да заприличам на човек
Отговори с цитат
  #388  
Стар 21st November 2010, 11:57
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Това са снимки преди операцията и на 9ти ден след операцията. Искам да се извиня за изключително неестетичния вид на кожата си, но покрай тия устни тя ми беше последна грижа. Да уточня - червенините отстрани на устата ми не са белези, останали на мястото на конците, белези няма, това са остатъците от херпесите, които ми излязоха на втория ден след операцията.
След още 5 дни дали ще ставам за пред хора?

http://zvezdichka1.snimka.bg/other/u...50598.21503264

паролата е 1501
Отговори с цитат
  #389  
Стар 21st November 2010, 13:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране



на това,ако му казваш огромни отоци,не знам за моите които бяха 6 пъти по-огромни какво би казала

мисля,че в долната обемът е голям, а горната изглежда доста по-тънка.Според моя вкус е трябвало да сложи повече горе,но ти така ли ги искаше?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #390  
Стар 21st November 2010, 13:59
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela


на това,ако му казваш огромни отоци,не знам за моите които бяха 6 пъти по-огромни какво би казала

мисля,че в долната обемът е голям, а горната изглежда доста по-тънка.Според моя вкус е трябвало да сложи повече горе,но ти така ли ги искаше?
Честно казано малко се успокоих, след като казваш, че не ти се струват големи отоците. Аз не ги исках точно така, но той така е преценил, освен това ми каза, че отокът в долната ще спадне по-бавно, не знам каква е логиката. Тя долната, ако не беше така обърната, нямаше да съм такава смешна картинка, освен това е сложил повече в горната, но тя си ми беше доста по-малка. Сега само се надявам да спаднат още за още една седмица, а когато правя втори път ще искам вече малко в долната и доста повече в горната.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:29.