IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 28th January 2010, 23:26
Аватара на Illirion
Illirion Illirion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 4
По подразбиране

4,1 кг за 10 дни е много добре... и аз съм на 10-я си ден, но не съм свалила повече от половин-един килограм. Предполагам съм от хората, при които резултатите се проявяват след повече време:/ Затова и реших в следващите десетина-двайсет дена да не се тегля. Иначе утре съм на въглехидрати и още не съм измислила какво ще хапвам, но си мисля за нещо сладичко, че от цяла седмица не съм яла сладко и започва да ме хваща абстиненцията... препоръчайте ми нещо леко, ако се сещате. Лека вечер и успех с режимчето, момичета.
Отговори с цитат
  #282  
Стар 29th January 2010, 08:43
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Манито, вземи си обиколките и следи тях. 4,1 кг е много нахъсващ резултат. Но трябва да знаеш, че за 10 дена не могат да се махнат 4 кг мазнини. Първо се губи водата. Тя е била поне 2 кг. Затова да не се обезсърчиш, ако през следващите дни се забави процесът на отслабването. Ще изглежда, че килограмите не мърдат, но всъщност ще се топят сланинките. И сантиметрите от талията ще намаляват.
Илирион, резултатите са индивидуални. Но са по-слаби, ако преди това си пазила друга диета. Сега за въглехидратите. Момичета, четет внимателно условията на режима и не си го нагаждайте по вас. На обяд - нещо брашняно. Не голямо количество. Пица, спагети/макарони, 2 средно големи мекици, содена питка (без мляко при замесването). Ако щете 2-3 филии хляб с лютеница - най-лесно. Аз днес съм на въглехидрати и ще обядвам спагети с доматен сос по рецептата, дето я писах вчера. След обед, ако прегладнея, което е сигурно (казвала съм ви, че дюканките не сме свикнали на глад), ще погриза солети или няколко солени бисквити. Макар че ме изкушава някой снакс. Вечеря: Мисля, че тук най-много си уйдурдисвате диетата. Даже четох един пост да предпочитате бавните въглехидрати, че са по-полезни. Да, ама не. Ключът от мазето не е там. Не случайно са дадени сладкиши. В малко количество на гладно те имат ефект, който ние наричаме "енергийна бомба" (имам предвид дюканките). Т. е. не скорбялни въглехидрати, а чисти захари. Те бързо се усвояват, но и бързо се отдават/изгарят. А това много силно подбутва метаболизма. Само че трябва да е контролирано количество, защото излишъкът веднага отива в запас в депата и става на какво? - на мазнинки. Така че на обяд тестяно, солено, а на вечеря - сладкиш. И все по малко. Въглехидратният ден на практика е гладен ден. Аз лично днес ще изям 3 парченца баклава. Малки са. Бягам от торти и рула, защото са приготвени с масло, яйчен прах, сметана - т. е. все неща, които излизат от предписанията на въглехидратния ден. Сега предполагам ще се запитате какво тогава прави там сладоледът, който има мляко, сметана, все нередни неща за деня. Той е захарен и няма в кой друг ден да се включи. Но при него има и друго. Студените храни и напитки са много препоръчителни при отслабване, защото организмът изразходва много калории, за да ги затопли. Обаче , ако ядеш сладолед, трябва да приключиш задължително с 1-2 парченца шоколад.
Отговори с цитат
  #283  
Стар 29th January 2010, 08:57
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Геричка, кликни на моята линийка и ще влезеш в сайта, от който я взех. Там има избор на видове линийки, на геройчета, които да ти стоят на линийката, можеш да си сложиш текст. Менютата ги има на много езици. Избери си от горе вдясно. И чети внимателно да не избереш линийка за бременни, вместо за отслабващи. И моля те, избери си друго геройче, не моето котенце, че поне 2 дюканки още ми го свиха. Има над 300 страници с геройчета всякакви, на всяка страница по 20-ина. Като си направиш линийката, я слагаш в подписа от профила си. Следвай указанията. Има 2 линка, все единият става. И да не забравя - за всеки случай в профила разреши HTML. Друго щях да ти казвам - защо храната ти на обяд е толкова малко? Можеше да изядеш цялото парчи лионска. А пък внимавай на вечеря.
Оф, момичета, много глад с тая диета бе! Нощес се събудих от глад. Вчера едвам изкарах до 12 ч. на обяд - 100 гайди ми свиреха в стомаха. Пробвах да се залъжа с ябълка, ама тя хептен ме остърга, та чак ми прилошаваше. Ама като съм се хванала на хорото...
Отговори с цитат
  #284  
Стар 29th January 2010, 14:37
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Много ти благодаря дундьо,аз доматения сос го правя по подобен на твоя начин:леко запержвам малко лук,прибавям доматите от консерва,може и доматен сок и като заври прибавям подправки,най-често от универсалната зеленчукова на маги,но и други и като се посгъсти е готов.Аз много обичам този сос и твоя ще ми хареса със сигурност.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #285  
Стар 29th January 2010, 14:40
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Имам въпросче:през въгл.ден можели да се яде дом.приготвен кекс?
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #286  
Стар 29th January 2010, 15:57
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Здравейте днес съм на варива и си запеках картофки със гъбки и подправки във фурната а за закуска хапнах 2кивита за вечеря може пак да хапна от картофките малко нещо правих линийка ама не става като сложа линка във подписа пък незнам що така
Отговори с цитат
  #287  
Стар 29th January 2010, 16:12
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Такаа...от 76,6 съм 71,9(-4,7кг) (а вчера ядох наистина добре)Днес сутринта хапнах 1 банан + 3 в 1,знам,че е голям боклук,но 3 в 1-то е богато на въглехидрати,за обяд:сладки бисквити и солети без сол,следобедно:половин банан и за вечеря ще ям пак бисквити(половината количество).Мислих да си направя спагети,но реших да си похапна от тях на следващия въглехидратен.

Дундъо,в обиколките също съм свалила (не е само вода) ,гледам си по дънките и определено има ефект от диетата,а пък корема почти ми се е прибрал(вече ги няма онези сланинки,които излизат извън панталоните).

Утре съм на плодове и мисля да ям портокали и ябълки)...през този и през протеиновия ден свалям най-много..
Отговори с цитат
  #288  
Стар 29th January 2010, 18:43
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

manito за минусчетата нека много да валят до края на режимчето пожелавам го на всяка от нас и нека се чустваме все по добре в кожата си
Отговори с цитат
  #289  
Стар 29th January 2010, 20:12
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Герии,благодаря ,наистина най-важното е да се подкрепяме и дори и да не се появяват бързо минусчетата да не се обезкуражаваме.Преди малко се прибрах(2 часа се разхождах с една приятелка,средно темпо ),спазих менюто за вечерта и съм много доволна :
Отговори с цитат
  #290  
Стар 30th January 2010, 09:25
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Здравейте
От днес ще се пробвам и аз на вашата диета
Успех на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:52.