IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1191  
Стар 18th January 2010, 00:27
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

освен инфекция, по-голямото останало количество недренирана течност в слчуаите без дренажи си е предпоставка за повее сраствания и неправилно образуване на капсулата и съответно за случаите на ранни КК
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1192  
Стар 18th January 2010, 10:30
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Абсолютно
И аз бях с дренажи и видях с какви мръсотии се напълниха шишетата
Неприятно ми беше два дена , но не съм вдигала температура , нито са ми се подували/инфектирали гърдите
Поддържам мнението, че с дренажи е по-добре. Нека да е стара техника, предпочитам тази, отколкото неприятностите, които биха ме сполетели без тях. Освен това, какво толкова страшно има в дренажите, та го превръщате в трагедия, не разбирам.
Отговори с цитат
  #1193  
Стар 19th January 2010, 17:13
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране

По отношение на 3 годишната гаранция на Mentor и MCGhan, това не съм го чела никъде, а ми го каза Николай Георгиев на консултацията, каза че работи с PIP, защото били с доживотна гаранция, за разлика от Mentor и MCGhan, които били с 3 години затова не ги използвал. Сега разбирам,че съм заблудена. Дискутираше се и въпроса за КК, която се предизвилквала по неговите думи и от отделеното количество кръв, но в случая понеже ползвал радионож, операцията била почти безкръвна. Затова задавах такива въпроси във форума и ме вълнуваше метода на Тепавичарова, който изглежда е различен от този на останалите. Направи ми впечатление че на останалите консултации, на които ходих ми казаха, че ще престоя 1 ден, а само при нея е повече- мин 2, и искам да знам защо
Отговори с цитат
  #1194  
Стар 19th January 2010, 17:36
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами аз вече не помня защо бяха 2 дена, ама то след операцията си така ошашавена, пък и шока от болката като излезеш от упойката...все едно са те били с тояги по ребрата...до мен мацката пък едвам дишаше, толкова я болеше, та я учех как да диша коремно да не я болят гърдите при дишане...

Помня, че проверяваха колко е "добива" от дрена, следяха температурата, даваха ми аулин...медицинската сестра ми помагаше за тоалетната, да не припадна вътре (аз на подлога не мога...)...друго не помня.
Отговори с цитат
  #1195  
Стар 19th January 2010, 18:23
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Ами аз вече не помня защо бяха 2 дена, ама то след операцията си така ошашавена, пък и шока от болката като излезеш от упойката...все едно са те били с тояги по ребрата...до мен мацката пък едвам дишаше, толкова я болеше, та я учех как да диша коремно да не я болят гърдите при дишане...

Помня, че проверяваха колко е "добива" от дрена, следяха температурата, даваха ми аулин...медицинската сестра ми помагаше за тоалетната, да не припадна вътре (аз на подлога не мога...)...друго не помня.
Помня че ме беше ударил влака и въпреки ината и това че ставах сама си ме болеше жестоко...Дренажите не бе боляхар и не ми пречеха ,но превръзката от горе ги притискаше и на сутринта бях в истерия и сълзите сами ми тръгваха..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #1196  
Стар 19th January 2010, 22:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
По отношение на 3 годишната гаранция на Mentor и MCGhan, това не съм го чела никъде, а ми го каза Николай Георгиев на консултацията, каза че работи с PIP, защото били с доживотна гаранция, за разлика от Mentor и MCGhan, които били с 3 години затова не ги използвал.

Или ти нещо не си разбрала,или човека е измислил тактичен и хитър начин да отклонява желанията на пациентите за тези две марки,защото както знаеме той не работи с тях реално, въпреки че ги има в ценоразписа му..нО ВСИЧКИ оперирани тук с макган и ментор, сред които съм и аз, ще ти кажат че имат доживотна гаранция ! А и няма нужда от казване - марките си имат сайтове, в които са посочени много точно гаранциите и условията !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1197  
Стар 20th January 2010, 22:06
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране

да, сега и аз мисля че просто Георгиев е добър търговец и ако човек не си проверявя информацията, може да вземе грешно решение.
Имам още един въпрос-четох някъде из форума, че трябва много да се внимава поне първия месец със всякакви сътресения в гърдите и се замислих кога и дали може да ходя на плуване след операцията, тъй като при плуване доста се напряга гръдния мускул. Дали това не би могло да предизвика КК, от която всички толкова се страхуваме?
Отговори с цитат
  #1198  
Стар 22nd January 2010, 15:00
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
....защото както знаем той не работи с тях реално, въпреки че ги има в ценоразписа му...
Това е толкова очевАдно,че не мога да разбера как хората все още не могат да го прозрат!
П.П.А и как работи с тях,при положение,че дистрибуторите не работят с него?!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #1199  
Стар 23rd January 2010, 22:38
VERTU VERTU не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Привет и от мен момичета,
решила съм да се оперирам при др.Георгиев ,но аз съм малко човек на действието и искам да си аправя всички изследвания и да отида направо и на консултация и на операция.
Има ли някоя от вас която скоро да е била на уголемяване там ,колко се чака за дата за операция ...ей такива въпроси от общо естество.
Принципно изчетох последните страници от миналата и тази година ,така,че се информирах добре относно размера ,но ми се иска да видя и вашите коментари ...имам две деца и сравнително съществуваща гръдна маса ,но все пак от многото кг през бременостите вече на нищо не прилича.....
Очаквам коментари с нетърпение.
Поздрави!
Отговори с цитат
  #1200  
Стар 23rd January 2010, 22:39
VERTU VERTU не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

извинявам се за грешките ,но от бързане съм се забравила
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:08.