IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1271  
Стар 6th October 2010, 17:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Силви,разбирам те напълно.
Аз също заради мненията се подведох,но връщане назад няма.дано Стоянов ми коригира кривите несъразмерни цици,кривата уста
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1272  
Стар 14th November 2010, 18:34
natali.griice natali.griice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: GREES
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез AIM до natali.griice
По подразбиране

Момимета,здравейте и от мен!В този форум съм нова.Съжалявам за лошите резултати при някои от вас,макар и да съм чувала доста добри отзиви за Николай Георгиев,но то гаранция няма.Правила ли е някоя от вас корекция на бедра по оперативен път и какви са отзивите ви.Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #1273  
Стар 15th November 2010, 18:25
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali.griice
...Правила ли е някоя от вас корекция на бедра по оперативен път и какви са отзивите ви.Благодаря ви!
Би ли уточнила за каква корекция по-точно става въпрос?
Отговори с цитат
  #1274  
Стар 16th November 2010, 09:52
natali.griice natali.griice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: GREES
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез AIM до natali.griice
По подразбиране

събиране обема ,а това включва бричовете и ако е нужна липосукция и съответно от своя страна корегиране на кожата.
Отговори с цитат
  #1275  
Стар 19th November 2010, 22:29
Екатерина Проданова Екатерина Проданова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali.griice
Момимета,здравейте и от мен!В този форум съм нова.Съжалявам за лошите резултати при някои от вас,макар и да съм чувала доста добри отзиви за Николай Георгиев,но то гаранция няма.Правила ли е някоя от вас корекция на бедра по оперативен път и какви са отзивите ви.Благодаря ви!
моя приятелка си прави при него.не беше доволна от ефекта и се наложи да го повторят за негова сметка отново след 6 месеца.аз имам на корема.доволна съм долу горе,но без диети не става.
Отговори с цитат
  #1276  
Стар 23rd May 2011, 16:38
Tatqna_Aleksandrova Tatqna_Aleksandrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране

здравей те на вси4ки и аз сам една от многото ме4тателки за соликонови гарди.Има голям избор на силиконови имплантанти каже те кои са добри.Всяко мнение е важно за мен
Отговори с цитат
  #1277  
Стар 23rd May 2011, 17:10
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Най-правилното като за начало,е да напрвиш преценка при КОГО ще се оперираш.Предстоят ти консултации,запознай се подробно с РАЗЛИЧНИТЕ мнения относно пластчните хирурзи-ТУК във форума има достатъчно информация по тези теми.Разбира се ,ние,които сме преминали по този път,ще ти помогнем и ще ти отговаряме на конкретни въпроси.Всяка една от нас се опитва да бъде максимално полезна.УСПЕХ
Отговори с цитат
  #1278  
Стар 23rd May 2011, 20:42
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tatqna_Aleksandrova Виж мнението
здравей те на вси4ки и аз сам една от многото ме4тателки за соликонови гарди.Има голям избор на силиконови имплантанти каже те кои са добри.Всяко мнение е важно за мен
Всичките ветеранки във форума, с повече опит, са си дали мнението не един път по този въпрос. Не очаквай отново да се повтарят (потретват и т.н....). В този форум има адски много информация и снимков материал, така че ако се поразровиш малко съм сигурна, че ще намериш отговори на много въпроси...даже ще ти бъде трудно да зададеш нов.
Отговори с цитат
  #1279  
Стар 25th January 2012, 15:34
Lilly-Berlin Lilly-Berlin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Zdraveite vsi4ki, iskah samo nabarzo da spodelia nesto.. ne mi haresva fakta 4e na6eto doktor4e Niki ni iska dvoina zena za da podmeni PIP implantite.. oburnete vnimanie Ilio Stoianov pi6e v web-stranizata si 4e negovi klientki-pazientki ste zaplatiat SAMO novite implanti kato nai skupite v slu4aia struvat 1370 evro!!! A zasto nie pazientki na Niki ste triabva da plastame po 2500 evro za da ni smeniat industrialniat silikion??? ((
Отговори с цитат
  #1280  
Стар 25th January 2012, 15:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Според мен е защото пред Георгиев ще се изправят хиляди жени, които той е обзавел с ПИП, и човека разбира, че ако ги реоперира напълно безплатно, ще фалира. А трябва да плаща консумативи, упойки, заплати на персонала... А Стоянов неведнъж е казвал, че неговите пациентки с ПИП се броят на пръстите му. Бълха го охапала, и с този жест си прави страхотен ПР. Хитро.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:48.