IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 12th April 2008, 08:09
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

ЕА мила добре дошла НИКАКЪВ АЛКОХОЛ така е но друг начин няма
Отговори с цитат
  #1232  
Стар 12th April 2008, 09:11
silvilove silvilove не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Пловдив
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте момичета

След дълго отсъствие аз пак съм на линия. Моята статистика е -4кг за 15 дена Щастлива съм, защото ми личи, макар свалените килограми да не са много. Стриктна съм и не се изкушавам, макар че в началото ми беше трудно да не си приемам огромната доза шоколад, фафли и разни такива лоши храни

Поздравления за добрите резултати и свалени кг на всички които изчетох, само така момичета
Добре дошли на всички нови бъдете стриктни и не се изкушавайте, приемете го като едно предизвикателство за вас самите, а и мисълта за идеалното тяло без излишни сланинки е страхотна, нали
Честита прическа на Алегра, сигурно изглеждаш страхотно, пращай снимка. Относно твоя въпрос за пъпките преди половин година за моя голяма изненада започнаха да ми избиват по лицето разни пъпки, което беше много странно за мен, защото никога не съм имала такива проблеми. Веднага хукнах при дерматолог тогава ми изписа един мехлем, който ще кажа точно какъв е когато се прибера, за да не карам по спомен. Ползвах го една седмица и наистина успя да "убие" гадините. След това същия дерматолог ми препоръча козметика на биодерма и съм много доволна. Водата я ползвам сутрин и вечер, а крема в началото всяка вечер, а сега през вечер или както ми падне. Малко са скъпи, водата е около 18лв, а крема 35-40, но поне съм доволна от тяхното действие. Случвало ми се е даже и грим да си свалям с водата и мога да кажа, че е идеален. На всиките продукти, които споменах ще кажа пълните имена по-късно, защото сега не са при мен, аз съм далеч в офиса

Айди чао засега от мен, че започна да почервенява телефона вече
Пожелавам ви хубав и отслабващ ден не се изкушавайте, нали знаем каква е нашата цел
__________________
Трябва да има нещо повече в живота, от това да имаш всичко.
Отговори с цитат
  #1233  
Стар 12th April 2008, 12:48
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравeйте, сладурани!

Днес съм в по-добро настроение , защото май най-накрая отлепих: -500гр., още не съм 100% сигурна затова няма да го поставям още на лентичката (какво удоволствие ще ми достави като го направя ). То не е кой знае какво, но се радвам, че нещо се размърда след толкова дълъг застой!

Извинявам се, че толкова време ви занимавах с моите терзания!

silvilove, за 15 дни, -4 кг , достойна дюканска девойка си !

Аллегричка , много се радвам, че се харесваш с новата косица, това е много важно! Честита промяна и нека тя ти донесе много хубави моменти!

Днес няма да бъда многословна, така че ви пращам само най-топли пожекания за слънчев , усмихнат , и успешно отслабващ ден !


Отговори с цитат
  #1234  
Стар 12th April 2008, 17:45
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Привет и от мен! Аз тъкмо се излюпих
silvilove, много се радвам на твоя успех! Браво Отностно пъпките...мила, аз не съм в Бг и нз как ще си намеря тази козметика за която говориш..но ще пробвам! Все пак не искам да се остана така!
divina, чул те Господ..а дано таз косица ми донесе ново гадже че вече комплекси почвам да си създавам! Браво за успехите ти..ти не тренираше ли бе мацка..я кажи колко ккал изгаряш за един час кардио да се ориентирам моите как са
Оф и Великден идва....аз няма да го осетя толкова силно както вие в Бг..но все пак ще се мятат козунаци и разни чудесии и около мен..тааа ще гледам да се завъртя в кухнята някой ден и да измисля някоя рецепта за дюкански козунак или сладки....ако някой има идеи и предложения моля да заповяда на трибуната!
Къде са изабо, свидна, нпп я знаем че кръстосва родината...
Аз днес правя 1 месеца на режима!!!!! Ще се меря и премервам и ще докладвам! Обичкам ви всичките и се радвам че ви има!!!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1235  
Стар 12th April 2008, 18:21
Аватара на SuMMer_FaNTaSy
SuMMer_FaNTaSy SuMMer_FaNTaSy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: in your mind.....
Мнения: 4
По подразбиране

как сте момичета слабеете ли аз да си призная хич не съм стриктна, искам, но явно не достатъчно. от 1-ви съм на режима и съм 3 килца надолу като имам прегрешения признавам си все си казвам от утре няма вече, ама майка ако сготви нещичко по интересно и ми потичат лигите уф надявам се, че повечето сте по - стриктни от мене
__________________
Аз СъМ ПрОсТо ЕдНа КуЧкА БеЗ СъРцЕ ЗаЩоТо ЕдИн СлАдУр Ми Го ОтнЕ
Отговори с цитат
  #1236  
Стар 12th April 2008, 21:38
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета ...надявам се че не сте ме забравили ...
да ви споделя какво ми се случи последните дни ....след двудневен безсънен маратон ..в четвъртък в 15:00 ч тръгнах с една дружка за Шумен и Варна ..... до Шумен беше добре, но като оставих дружката ми в Шумен ..направо "насън " шофирах до Варна ...мислех, че като пристигна във Варна ще заспя още на входната врата на апартамента на моите приятели ( в които щях да спя) ...а после се оказа очудващо и за мен че издържах до 3 часа през ноща ....момичета да ви споделя колко съм горда от себе си ...домакинята беше се подготвила с милион вкусотии (понеже не се бяхме виждали с месеци) ...ноооооо аз ЖЕЛЯЗНА ...направо "бетон МРАРКА 500" ..... цяла нощ ( до 3 ч) хапнах само няколко резенчета краставица и 3 парчета пуешка шунка ..обилно поляти с минерална вода ...ииииииииии цяла вечер държах една чаша с вино ...всеки пъти като някой казваше "наздраве " аз я допирах до усните си нооооооооооооооо не отпивах ....... вчера тичах по разни срещи после шофирах до София ..прибрах се към 23:00 ...и направо паднах на леглото ...все пак освен бачкането последните 2 дни бях минала над 1300км ...та днес цял ден "реанимирам " ...демек лежа на дивана в хола и се тъпча .... съпруга ми за обяд ме глези с някаква страхотно изпечена риба ... аз си правих кремчетата на Алегра ( ометох 3 броя) ...а сега за вечеря направо се "освиних " с половин пиле ( пиле на сол) ....
не съм се качвала на канрата последните 4 дни ... но ме е страх утре да му се кача ...след днешното тъпкане ..а и докато шофирах тези дни за да ме "освежава " пиех много кола и пепси Лаит ...
Момичета сега като седнах на компютъра реших първо да ви кажа ЗДРАВЕЙТЕ .............а изписах цял ферман ...
ПП.сега ще изчета какво сте писали тези дни ... и ще видя "прилично ли сте се държали " докато ме нямаше
Отговори с цитат
  #1237  
Стар 12th April 2008, 21:43
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте момичета! Последните дни имах проблеми с компюъра си и не можах да пиша (а и да чета), ето защо сега си наваксвам с изчитането на комантарчетаат ви, а и с моя отчет Ох, откъде да започна...
Първо - добре дошли на новите дюкански попълнения
Едно огромно браво на всички, постигнали положителни резултати
А аз да си кажа мойта мъка - тези дни освен, че не се явих наоколо, ами и прегрешения направих (които няма да спомена в подробности) но за тях можете да ме осъдите на ДоЖиВоТеН "лечебен" глад и тежки физичесаки упражнения (Просто нямаше как - цял ден из Сливенския Балкан (поздрави от града на 100-те войводи) и за ядене...само ИЗВЪН режимни храни) Абе с две думи - голям прецак Както и да е, не смятам, че тези 1 или 2 дни ще разрушат режима на хранене който съм си създала, а още по-малко постигнатите резултати! След седмица пък ще заминавам на 3-дневен семинар във Велико Търново(което почти със сигурност е равно на още отклонения от диетата), така че смятам до тогава (18.04) да си направя един или два ден/дни пречистване (само течности) и после 3 дни ЧП и 1 или 2 дни ПЗ,преди да ида в АдА на изкушенията (Всъщност, голяма мечта ми беше да ме изберат да ида на въпросния семинар за правата на жениете така, че ще съм мн по-задълбочена в конференциите, обученията и новите запознанства отколкото плюскането ) Надявам се да не съм ви отчаяла прекалено много, все пак мисля, че не трябва до толкова да се психираш и да се вманиачаваш в режима, че да трепериш от страх за 1 ден прегрешение... А и като прочета какво сте писали просто се отказвам дори от мисълта за разни отклонения. Наистина ми липсвахте тези дни!
Ами аз мисля да привършвам за тази вечер, пожелавайки си приятни сънища! Бих се обърнала към вас със сладкишчета, бонбончета и шоколадчета ама не мисля, че е удачно да подхранвам "сладките" фантазии на по-податливите Така, че лека нощ мои скъпи протеиново-зеленчукови приятелки и слънчево и усмихнато утро с по-малък брой килограми за стопяване!
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1238  
Стар 12th April 2008, 23:07
ea ea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте! много ми е приятно да чета писанията ви и ви свалям шапка за желязната воля. На мен ми е втори ден дюканстване и засега държа фронта. :P Повдигнах си духа като победих всички на "РИСК"- много зарибяваща игра. Препоръчвам я горещо защото се играе на маса и с нея могат да се забавляват до 5 човека. Успехи на всички!!!!
Отговори с цитат
  #1239  
Стар 13th April 2008, 00:54
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Алегричке ....искам да те видя с новата визия .... убедена съм че си страхотна ...а за ново гадже ... то ще си дойде когато се появи край теб "качествен "мъж .... сега явдно около теб има само замаени или тъпи "мачовци" ... мила ти не си лужица за всяка мъжак уста ...ти си "специална"....
Алегре ...момичетата са прави че не ядеш достатъчно месо "месото е протеини "....я се захвани на кака си срецептите ..като пиле на сол, рина във фолио или яйца по панагюрски ...иииииииииии никакви кексчета след 12 ч на обяд ( казано е в книгата - триците до обяд )
Desir3.... не се притеснявай иди на семинара и ще видиш че ще успееш да спазиш "правилата " на диетата ....
divina БРАВО че издържа периода на задържане ..ти си ГЕРОЙ поздравления
chervenata
еа ...миличка относно алкохола .... питай мен какво е да си на купон с колеги всички да знаят какъв купонджия съм аз ...и че мога като се развихря да напия една банда мъже ... и аз цяла вечер да държа една чаша без да отпивам от нея
Изабо, миличка надявам се че си добре
ellica доколкото знам тази извара на МАДЖАРОВ не е обезмаслена ..и аз в началото я използвах но после прочетох някъде че не е обезмаслена и сега купувам "ДЯДО ЛИБЕН "..има я в БИЛА
kiss_my_lips видях че пише че си се мерила след фитнес ... мила трябва да се мериш само сутрин (желателно без дрехи) пряз деня теглото варира взависимост от поетата храна и течности ....и ти както си била на фитнес сигурно си изпила поне литър вода ...ето единия килограм отгоре и храмата поета през деня ...
Отговори с цитат
  #1240  
Стар 13th April 2008, 03:16
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Оф значи трябваше днес уж да се отчитам,ама кантара ми е умрял пак..демек батерия няма (пък уж казаха че е лайф лонг) Няма значение..не се оплаквам
нпп уелкъм агейн Аз обещавам да се снимам скоро (сега не че много пъпки имам ), това за "специалната" много ме зарадва Вярно е, не ям достатъчно месо..вече си взех бележка! Утре почвам пак 5 дни протеини само..ще хапвам месо на поразия как се прави рина във фолио (какво е рина )..яйца по панагюрски е ок..ама много бавно стават..аз ще пукна докато станат пък пиле на сол..няма ли да е малко соленко? Отностно това за алкохола...и аз така само се правя че пия,ама те гадините се усетиха че не пия всъщност и нарочно само наздравици вдигат и ме гледат дали пия... и аз пак не пия Ама съм решила на именния ден да бутна една чашка ако не друго, то поне винце ама ще видим..
Аз незнаех че триците се ядат само до обяд Това само го подозирах,ама не бях сигурна...оф вече ще знам! Това беше първия месец...сега с нови сили и повече знания ще се хвърля в нов месец от протеини и тук там зеленчуци! Пък вие ще ми помагате!!!!!
П.С. Днес от един час кростренажор изгорих 700 ккал..това нормално ли е бе хора
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:31.