IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 17th April 2006, 21:09
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Избелването на зъбите е възможно и при такъв случай, но трябва да сте наясно, че пломбите няма да се променят. Това налага като приключи избелването да се подменят пломбите.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #62  
Стар 21st April 2006, 09:56
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Д-р Венелинов,искам да ви попитам от каде мога да си купя система за домашно избелване със шини и каква марка шприци бихте ме посъветвали да си взема и горе-долу каква цена са.Аз вече 9 месеца съм с брекети -Даимънд .Зъболекарката ми каза че още 2-3 месеца и ще ги махаме! Чакам с нетърпение този ден.За това вече се интересувам за по нататъчните процедури-избелване и поставяне на фасети или по вероятно Бондинг (който всъщност ми е правен преди 6 години на предните горни 5 зъба,но ще го подменям защото ще избелвам зъбите) Моята зъболекърка взема 600 лв за избелване с лампа и 500 лв на фасет,общо 2600-3100 ще ми излязат довършителните процедури ,което ми идва много след като дадох почти същата сума за брекетите но съм доволна -зъбите са ми идеялно прави!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 24th April 2006, 22:42
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Ако някой друг може да ми даде имформация-Моля !
Отговори с цитат
  #64  
Стар 25th April 2006, 09:53
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране отговор

Здравейте, извинете ме че сега пиша, но бях извън града.
По въпроса за домашното избелване и шините ще трябва да отидете при вашата стоматоложка и тя да ви вземе отпечатъци, по които да се изработят шините и като са готови тя ще ви вземе избелваща система.
Има и др. вариант, но мои колеги, които са ползвали не са много доволни. Това е нещо подобно на избелване с шини, само дето шините са готови-стандартни и можете направо да почнете избелването.
Сега не мога да цитирам цена, защото не се сещам, но ако искате мога да ви сържа с фирмата, която продава.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #65  
Стар 25th April 2006, 09:59
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Избелващата домашна система без шини се казваше: Tres White.
Ето и телефоните на фирмата: 02/950-30-20 Миплант
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #66  
Стар 25th April 2006, 10:02
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

http://www.ultradent.com/products/pr...t=family&fid=1
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #67  
Стар 25th April 2006, 12:17
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

д-р Венелинов,
вие сте изключителен изчерпателен и ви благодарим за отвзивчивостта.
Тези с-ми Tres White имат ли ефект и колко време ще трае
Благодаря ви
Отговори с цитат
  #68  
Стар 25th April 2006, 14:23
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Благодаря за комплимента.
По повод Tres White аз лично не съм ги ползвал (по мое проучване в момента в Бг има около 35 вида избелващи системи). Коментирал съм с колеги, които ми споделят, че не са очаровани. Използват ги основно при пациенти, които не желаят да губят време за изработване на шини (отнемат две посещения общо45-50 мин). Нямам наблюдения върху тях, затова и не бих могъл да ви кажа колко време траят.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #69  
Стар 25th April 2006, 16:35
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Здравейте!
Извинявам се, че така нахлувам във форума, признавам, че не съм чела всички постове, но искам да ви попитам, колко струват приблизително брекетите? От най-обикновените до прозрачни или с камъчета.. Задавам малко тъп въпрос, но преди няколко дни разбрах, че брекети могат да се слагат и на"стари години", а аз съм на 24, и вече си мислех, че ще си умра с раздалечени зъби.. Освен това, колко време трябва да се носят, поне приблизително.. И няма ли риск от кариеси, това все пак е метал, завира се храна... А аз не мога да се разхождам по цял ден навсякъде с четката? Извинете отново моето невежество, другата седмица ще ходя при зъболекарката си и ще я разпитам, но нямам търпение до тогава, толкова искам прави зъби!!!!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 25th April 2006, 22:55
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Цената на брекетите зависи от модела и от ортодонта който ще ти ги слага.Варира от (от мое проучване) 1400лв за най-обикновенните до 1700 евро.Мойте са 1200 евро (даиманд).Хигиената в устата ти трябва да бъде много добра,защото много храна се задържа с брекетите и след всяко хапване трябва и миене,защото след като свалиш брекетите може да се получи-прави нездрави зъби .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Козметичнастомотология
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:43.