IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2731  
Стар 23rd March 2015, 15:05
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Аз вече съм по-добре, утре правя 1 мес. Започват и да поумекват, но така малки ги виждам и пипам...много бързо се забравя плоскотата и сега как ми се иска да съм сложила по-големи. През блуза и с спортния сутиен, все едно нищо нямам, само на голо си личи . Все още не съм си купила нов сутиен с банели, трябва да пробвам, дано по-добре да стоят с друг сутиен различен от спортния. Иначе със спането,нямам никакви проблеми със спането на страни, въобще не ми пречат.
Отговори с цитат
  #2732  
Стар 23rd March 2015, 15:31
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Момичета, ние все още плоските ви харесваме много, но сигурно после и ние ще започнем да искаме да ни бяха сложили по-големи. Май колкото повече, толкова повече
Според мен не трябва да се прибързва с резултата, неслучайно и докторите ви викат на снимки, след около половин година, ако не се лъжа.

Последно редактирано от kimbarlly : 23rd March 2015 на 17:48
Отговори с цитат
  #2733  
Стар 23rd March 2015, 17:25
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

хахаха, в тази връзка,когато се прибрах от болницата, бях с една широка тениска, и свекърва ми (само тя знаеше), ме погледна погледна, и вика...а...ми че ти нищо не си си сложила-трябваше по-големи После обаче ги видя на голо и каза ок при мен си личи опрееделено.дори зимните якета стоят по-добре,абе всичко стои по-добре,преди и с 10 см подплънки не добивах такъв овал. да не говорим,че се отваряха.
gakj, да, ама си доста по-ниска. Предполагам, докторът е съобразил и това. Наистина, между моите и твои обаче е факт, че разлика има. Не знам дали тия 30 кубика разклика са от значение.
kimbarlly, пратих.
Отговори с цитат
  #2734  
Стар 23rd March 2015, 17:48
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря ти Kanari, страхотни са
Отговори с цитат
  #2735  
Стар 23rd March 2015, 18:20
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от geri2424 Виж мнението
Аз вече съм по-добре, утре правя 1 мес. Започват и да поумекват, но така малки ги виждам и пипам...много бързо се забравя плоскотата и сега как ми се иска да съм сложила по-големи. През блуза и с спортния сутиен, все едно нищо нямам, само на голо си личи . Все още не съм си купила нов сутиен с банели, трябва да пробвам, дано по-добре да стоят с друг сутиен различен от спортния. Иначе със спането,нямам никакви проблеми със спането на страни, въобще не ми пречат.
Geri, и аз така през блуза със спортния сутиен нищо е все едно с подплънки със сутиен , на голо да личи си естесвенно от дъска си личи на 7 ден съм, аз от сега поли се обръщам настрани да спя. Дано наистина с другите сутиено да е по добре, А за един месец много ли омекват и намалят хехех...въртя суча все това ми е проблем...да бе изчезнат съвсем
Много ми е интересно колко ли струва при същият лекар повече кубик .....дали прави намаление? Ако е пак толкова .....кофтак
Отговори с цитат
  #2736  
Стар 23rd March 2015, 18:23
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
хахаха, в тази връзка,когато се прибрах от болницата, бях с една широка тениска, и свекърва ми (само тя знаеше), ме погледна погледна, и вика...а...ми че ти нищо не си си сложила-трябваше по-големи После обаче ги видя на голо и каза ок при мен си личи опрееделено.дори зимните якета стоят по-добре,абе всичко стои по-добре,преди и с 10 см подплънки не добивах такъв овал. да не говорим,че се отваряха.
gakj, да, ама си доста по-ниска. Предполагам, докторът е съобразил и това. Наистина, между моите и твои обаче е факт, че разлика има. Не знам дали тия 30 кубика разклика са от значение.
kimbarlly, пратих.
Да 168 см , 54 кила
но то си е до анатомия яд ме е че не сложих малко о големи ама това си е свърши. А пък и аз съм анатомични ти кръгли.
Иначе и аз с подплънки не съм имала такива естесвенно сутиените все празни бяха и ми с еотваряха така явно бързо свикваме
Отговори с цитат
  #2737  
Стар 24th March 2015, 09:36
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Освен да идеш веднага да му кажеш да ти ги сменя,докато са пресни белезите още
Според мен се успокой малко и им се порадвай- толкова ги чака, пък сега им намираш кусури
В тоя ред на мисли тук има ли някоя, която да се е подложила на реоперация за смяна на кубика,зачудих се, то пак си е същата процедура,пак се реже мускула, пак си боли толкова...

Последно редактирано от kanari : 24th March 2015 на 11:43
Отговори с цитат
  #2738  
Стар 24th March 2015, 11:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Има момичета с реоперация.... почти не боли втория път по думи на "потърпевши"
Отговори с цитат
  #2739  
Стар 24th March 2015, 11:48
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Има момичета с реоперация.... почти не боли втория път по думи на "потърпевши"
И ако е по евтино ще е супер....
Сигурно ще трябва да се изчака и определен период от първата операция де ..
Отговори с цитат
  #2740  
Стар 24th March 2015, 12:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не се хвърляй веднага на по-големи. При Стоянов мисля реоперацията е по-евтина. Виж цените в сайта на Есте...



Това е информацията в сайта на Есте Клиник:

Смяна на импланти на оперирани в Aesthe Clinic ,Replantatio - 1500+ импланти (цените са в евро)

Последно редактирано от lily.ana : 24th March 2015 на 12:26
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:27.