IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th March 2007, 18:05
Surrealist Surrealist не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2
По подразбиране Петна по кожата

Здравейте!
Съжалявам, ако дублирам подобна тема!

Направо към проблема: имам петна по лицето.По - рядко ми излизат пъпки, това не ме притеснява много, но петната ме дразнят.Значи имам червени петънца (купроза май се наричаше) по едната буза от много време - това предполагам, са от незаздравели пъпки.По другата буза имам кафеникави петна.Когато излизам ползвам молив-коректор на Cleanance.Иначе в къщи се мажа със Зинерит, понякой път преди лягане със крем Здраве.Наскоро си взех маската 2 в 1 на Neutrogena, както и хидратиращия крем.Преди съм ползвал серията Normaderm на Vichy, както и тази на Eucerin за проблемна кожа, но нямаха ефект.Също пия и бирена мая и отделно витамин А на Адифарм.Не пия кафе, алкохол или газирано.Не ям сладко, дори солени неща се опитвам да избягвам.Също не ям много мазно и не ям бял хляб.Не пуша.Но тези петънца упорито си седят на лицето.Не си мия лицето със сапун.Не си пипам лицето и не изтисквам малкото ми останали пъпки.Просто останаха тези петънца да се махат.Ходя на фитнес, правя редовно физически упражнения.Стига писане и директно към очевадния въпрос: Какво да ползвам, за да се махнат петънцата?Някакъв крем или маска, какво?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th March 2007, 08:52
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Здрасти! Съчувствам ти. аз навремето, като по-млада имах този проблем. но се оказа, че е отражение на здравословен проблем, така че първо си виж здравето- как е черния дроб, как си с отделителната система... ако всичко това е наред, можеш да помислиш за пролетно прочистване на организма-тук има доста такива теми-избери си нещо, което ще ти е по душа и по възможност... можеш да си направиш ходроколонно прочистване на дебелото черво-също има във форума информация по темата. и накрая естествено са кремовете, но един крем започва да действа когато го ползваш поне 4-6 месеца и то в комбинация с друг от същата серия, а не това което пишеш-мажеш се с качествена козметика и накрая с крем здраве. нямам нищо против крем здраве, но не е за този случай. отиди и на козметични процедури - един грийн пилинг прави чудеса. ако е по-тежък проблема ще се пооправиш след 3-4 до 10 процедури, но козметичката ще ти каже по-конкретно. аз така се оправих, но след това има и момент на поддържаща терапия. така че трябва да се примириш, че мъките просто не свършват с изчистване на тена. Но си помисли колко ужасни други работи има-това не е най-страшния проблем, който може да те споходи. така че ти желая УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st March 2007, 23:55
nataly999 nataly999 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: varna
Мнения: 6
По подразбиране

здравей,аз също мисля,че е най-добре да потърсиш мнението на специалист.Това което аз знам със сигурност е че петна по кожата са причинени най вече от липсата на вит С
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd March 2007, 10:27
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

За тези кафевите петънца и аз имах преди доста време, че и сега имам 1-2 ( като излезне пъпка и после остане петънце ) и започнах всяка вечер да се мажа с едно избелващо кремче ACHROMIN се казва и го има в почти всяка аптека струва до 2 лв. Препоръчвам ти го ...много е добро. А за другите петна нямам и идея за тях. По-добре на кожен лекар.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th March 2007, 12:57
maria13 maria13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 8
По подразбиране maria13

Здравейте, както виждам доста сте се потрудили! Сигурна съм, че рано или късно ще се оттървете от петната. Те имат ли нещо общо с раждене? Имам една позната, която имаше ужасна родилна маска, но успя да я изчисти напълно с кремове против петна.
Тук е статията и:
http://www.vivaoriflame.com/index.ph...d=94&Itemid=28
Желая ви успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Петнапокожата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:06.