IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st March 2007, 16:44
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Сладурка!
така е боята е доста по-трайна, обаче пък аз не обичам да са ми по видимо матирани и за това си слагам балсмаче и седя мн. малко с него /2-3 минутки/ Колкото съвсем леко да се убие цвета, но това си е до лично предпочитание де!
Жалко за девойката, дето са я подвели така...ама това се оправя де.Все пак коса е.Расте! Ще си намери компетентна фризьорка и за в бъдеще всичко ще е както трябва!
аМ чИ намерили сме си значи начина ний с тебе. А как ме е яд на такива "фризьорки" то аз знам повече от някой взели диплома за 2 месеца в някой псевдо салон
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Момичетата вече са ти казали, за съжаление няма как да си променят цвета кичурите
Един въпрос- боядисвала ли си си косата преди това? Защото при мен са ставали така жълти, поради факта, че ги правиха върху боядисвана коса
ТАКА Е - ето сега тая нейната фризьорка не и ли го е казала това нещо !?!

Могат да се пооправи рижавото на кичурите, моята фризьорка , ПОправя постоянно таквиз момичета, но косата доста се изтощава.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st March 2007, 20:10
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Оле да не ви казам колко ми е изгоряла косата.Първо на първо беше дълга,аз я скъсих доста и на всичкото отгоре всичко си беше супер преди да ми направи тези нескопосани кичури.Сега не стига,че съм прекалено руса,пък и не било модерно вече ми разправят,а косата ми е много изгоряла. Унищожих си косата и не знам какво да правя.Ако се боядисам в боя със същият цвят като косата ми ще се скрият ли кичурите?Аз преди никога не съм си боядисвала косата.Само кичури съм си правила ала съвсем незабележими,а сега съм прекалено руса.
Косата ми е като слама,заради това изгаряне. Имали балсами,които да я подхранят и да се оправи.
Иначе може да е странно,но днес като я изкъпах,наиситна станаха по-пепеляви.Даже някои са си съвсем пепеляви ама има някои дето са жълти.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd March 2007, 09:41
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Сега не стига,че съм прекалено руса,пък и не било модерно вече ми разправят,а косата ми е много изгоряла. ...Ако се боядисам в боя със същият цвят като косата ми ще се скрият ли кичурите? Косата ми е като слама,заради това изгаряне. Имали балсами,които да я подхранят и да се оправи.
Кое не е модерно - да си много руса или кичури ?
Ако се боядисаш ще покрие кичурите, но после почва да се измива боята и кичурите лъсват 1ви. Ако имаш търпение за сега недей да правиш нищо малко време да мине.
Балсам няма да ти свърши работа ако много се е изтощила косата - Маски и Ампули мисля ще ти помогнат повече.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd March 2007, 09:56
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Маски и Ампули мисля ще ти помогнат повече.
Да вземи си някакви ампули, има едни силиконови се водят придават много блясък на косата и подхранват. Имай търпение и нищо неправи сега, за да не я съсипеш повече.

Night Love мила съчувствам ти ужасно е
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd March 2007, 09:59
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Милички,ще ми препоръчате ли ампули,които да купя и от къде,защото до сега никога не ми се е налагола да ползвам такива неща.Искам да си върна стария блясък на косата.
Иначе казват ми,че вече не било модерно с кичури.
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd March 2007, 10:16
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

виж тези, в аптеките където продават козметика на Фито и Виши попитай за ампули, чувала съм добри отзиви за тях също така за ампулите на Денис.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd March 2007, 13:09
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

има ампули на Денис с плацента, хубави са.
аз също си осрах с извинение така косака и се боядисах пак кафява. некадърни фризьори-бол
__________________
Finally i found that I
belong here
M. Gore
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd March 2007, 16:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Каквото и да правиш, докато изрусеното не израстне, блясъка няма да е същия. Казвам го от опит, след като си направих косата на нищо от обезцветяване. Не съм се боядисвала вече почти година май, по краищата все още имам по светло, но не го режа, защото ще стане прекалено късо. И така ще си ходя шарена още няколко месеца.
Ако решиш да се боядисваш, аз върху русото сложих боя на Natur Erbe и това е единствената боя, която ти препоръчвам, определено най- доброто, което съм пробвала, а имам доста опит. Боята е само от растителни продукти (личи й наистина), няма амоняк,не гори, покрива изключително добре и е мнооооого трайна. Слагала съм я само веднъж върху русото и дори и сега русите ми останки са малко по- светло кестеняви от останалата коса. Пидава страшен блясък.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd March 2007, 16:17
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
..боя на Natur Erbe и това е единствената боя, която ти препоръчвам,... Пидава
страшен блясък.
не съм я виждала в БГ.
понеже са само кичури има голяма вероятност косата да се (по)оправи и с маски и ампули . Лореал. Рене Фуртрер, Фито и Виталити са тези за които съм чувала да се споменават с хубаво. Абе разходи се из магазините за козметика и аптеките
Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Иначе казват ми,че вече не било модерно с кичури.
аха това са и казали на 1 аверка в един салон - било модерно късото и 1 цвят този сезон. Не че ме интересува Аз да си се харесвам е важното
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd March 2007, 19:17
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

А тези ампули изобщо как се ползват? С маска ли се правят?
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кичури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:18.