IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 22nd May 2008, 12:37
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Момичета, ура ура
още един килограм е в историята, жалко само, че няма на кого да се похваля Вчера не можах да се премеря, сутринта трябваше да изхвърча от нас. Днес обаче успях и ето, че отново започнах да свалям.
А вие откаахте ли се.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 22nd May 2008, 13:50
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране

Здр МАрта- не се отказах, но не пия добавката вече.
Намаля апетита, но аз вземах противозачатъчни едновременно с тях и мисля че затова не свалих
Затова сега спирам Ясмина- и започвам пак както знам салатка с риба, извара..и ще видим какво ше стане.. УСПЕЕхх
Пак ще ви наглеждам тук- :P
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
  #103  
Стар 24th May 2008, 19:02
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Тарантулче ти не я ли пи твърде кратко време, а успя ли да си я изпиеш първата опаковка? Аз нещо не разбрах, била си я спряла и пак я почваш, като спреш ясмина или си я спряла и сега няма да я почваш, а само на режим. Извинявай, ама нещо не те разбрах.

Chagrinче
, ти още се измъчваш на тия съседната тема от Суперслим, не ги ли разбра, че са само поставени лица. Виж, че няма един който да има повече от 2, 3 публикации, а 90 % от всички постове са с по една публикация, нещо от сорта на "бях 120кг, отслабнах за 2 месеца със 100 и сега съм вече само 20кг и няма йо-йо ефект, кожата ми само мускули" и други т.н. глупости. А сега като се изписаха толкова лоши неща и уж някой сляп побликува, че и той иска да поръча, за да се смени страницата, с надеждата, че като дойде нова, хората ще ги мързи да се връщат на предишната и няма да прочетат. А ти им се връзваш , а нас съвсем ни забрави и не казваш дори едно здрасти
Аз продължавам за вас не знам, имам още дълъг път до целта, но вече като се погледна в огледалото и виждам друг човек
Прегръдки ви пращам на всички и ми липсвате
Отговори с цитат
  #104  
Стар 25th May 2008, 13:11
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Здравейте момичета!

Понахвърлям оченце във всяка подобна темичка и се замислих за този продукт..

В постовете споменахте нещо и за Cut it fast, аз в тази връзка си поръчах онзи ден American Sports Nutrition Cut It Fast, та се чудя дали той е достатъчен или да взема и Карбо Слима.... Някой с опит? Мнения, съвети?

Предварително благодаря.

Усмивкиии
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 26th May 2008, 12:02
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравей Илски не съм го пила това, но по принцип Карбослим е натурален и може да се смесва, както с лекарства така и с други продукти. Ако сметнеш, че този продукт не ти е достатъчен, можеш да пробваш и с Карбослим.
Аз лично го пия само него и съм доста доволна.
Ако решиш да пробваш, ще те посрещнем радушно в нашата темичка
Отговори с цитат
  #106  
Стар 27th May 2008, 09:07
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Добре де,кажете моля къде във Варна го има този Карбо Слим.Питах в Санита,питах в Марешки и още на две три по малки аптеки,гледат ме като изкопаемо.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 27th May 2008, 09:26
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

http://www.oekopharm-bg.com/apteki.htm

Успех ти желая
Отговори с цитат
  #108  
Стар 27th May 2008, 12:02
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Marta80, а как се храниш? Спазваш ли някакъв режим и какъв? Смятам и аз ад си купя от тези капсулки, че не мога да се отърва от няколко излишни килограма ни с диета, ни със спорт С колко отслабна първата седмица? От аптека ли си ги купи или ги поръча по телефона?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 27th May 2008, 14:20
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравей Диди84. Никакъв телефон, само от аптеката.
Първите две седмици свалих най-много около 6 килограма, но аз бях доста тежка за височината си. После имах около почти месец задържане и сега съм между 8-9 килограма общо по-малко. На мен ми действа, като ми намалява апетита страхотно и не се храня, както преди. Бях супер лакома и се нахвърлях на всичко, което ми попаднеше и ставаше за ядене. Сега разбира се вече ми е малко по-трудно да свалям, но съм адски доволна и продължавам да го пия вече два месеца. Минах на разделно, не съм винаги супер стриктна, но ям като цяло 3-4 пъти по-малко от преди. Включих и спорт, изключих сладкото и тестените изделия, макар от време на време да си позволявам по нещо мъничко. Само за сравнение, можех да изям един от големите милка шоколади от 300гр, а сега ми стига и едно парченце и то много рядко. Ям много плодове и салати. Но все пак като ми се прияде нещо различно не се лишавам, просто в много по-малки количества. Макар да ям малко, съм жизнена и имам енергия. Тази година минах без пролетна умора.
Не знам на теб как ще ти действа, ти колко искаш да свалиш?
Пише, че също така гори мазнините и засилва обмяната, това няма как да го видя нагледно, но мисля, че може и да е вярно.
Ами това е, надявам се да съм ти била полезна, но си мисля, че ние с теб сме два различни случая.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 27th May 2008, 14:35
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Марта80,thank you very much,но за съжаление адресите са само в София .Ще продължавам да издирвам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:22.