IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3171  
Стар 6th February 2012, 23:09
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Сори, ама са ми много интересно човешкото поведение, чета, ровя се, и този форум е страхотен социален експеримент, в същото време представителна извадка..
Ти кво говориш Неле !? Познато ми е, аз съм спеСиалист-психолог-психиатър-психоаналитик-профайлър-анализатор-доктор на любителските науки
Даже тва работя, по цял ден анализирВам, квото ми дое на акъла , а в почивките готвя, чистя, пера, гладя, мия прозорци, бродирам, шия, плета на една кука, на две куки, на три куки, стигала съм до дванайсИ

Много ти благодаря, за краткия преразказ.
Таман си викам: таА Нела, отде намери тоя пълнометражен филм, цели 20 минути и не го гледАх, признавам
  #3172  
Стар 6th February 2012, 23:11
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Алерган Натрел Инспира к'ъв имплант е
МакГан кръгли
  #3173  
Стар 6th February 2012, 23:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Таман си викам: таА Нела, отде намери тоя пълнометражен филм, цели 20 минути и не го гледАх, признавам


Усетих аз на къде задуха вятъра...

За това единствения ми съвет към АниК, за да бъде напълно щастлива с избора "си" на имплант е да отиде при хирурга си и да му каже "Слагай квот искаш". Гарантирано щастие следоперативно..
Аз тъй напраих и съм доволно мнооо, почти колкото Лъки.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3174  
Стар 6th February 2012, 23:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Ех, Неллс, мерси и целувчици за милия комплимент! (in love)
Nе знам доколко съм фанатизрано щастлива от резултата, моожеше и oще по-големки да са, ама ....някой друг слънчев ден, когато полудея още малко
Аааа, Лъкеее!! Женската лакомия за размери.... Горкия ти мъж, ко ли го правиш...?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3175  
Стар 6th February 2012, 23:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението


Усетих аз на къде задуха вятъра...

За това единствения ми съвет към АниК, за да бъде напълно щастлива с избора "си" на имплант е да отиде при хирурга си и да му каже "Слагай квот искаш". Гарантирано щастие следоперативно..
Аз тъй напраих и съм доволно мнооо, почти колкото Лъки.
Ау, моля ти се, една от причините да клоня към МакГан е, че Никито настоява за Ментор. Той така беше за ПИП-ките Само че сега по-внимателно настоява...
  #3176  
Стар 6th February 2012, 23:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Ау, моля ти се, една от причините да клоня към МакГан е, че Никито настоява за Ментор. Той така беше за ПИП-ките Само че сега по-внимателно настоява...
Вие ПИП-ките сте друга ракия.. Там няма да взимам отношение, че всичко е под въпрос..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3177  
Стар 7th February 2012, 10:59
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Да благодая първо,че брахте страх с мен ....и се извинявам за което...)

Аник ,аз съм с Ментор ,кръгли, 350, кохз 1 ,и както и преди казах,след 1 месец,вече са по мекички,престави си след 6 месеца...натурал...

Дока ми показа раълични марки и модели,,,,,Ама ментора са добри и с това ,че вътре са с Меморигел ..Гела УЖ запаметтявал и моделирал формата която заема..И макар и да се наруши обвивката,се връща обратно във формата си....Така ли е спецове ??????
))
  #3178  
Стар 7th February 2012, 11:04
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Да благодая първо,че брахте страх с мен ....и се извинявам за което...)

Аник ,аз съм с Ментор ,кръгли, 350, кохз 1 ,и както и преди казах,след 1 месец,вече са по мекички,престави си след 6 месеца...натурал...

Дока ми показа раълични марки и модели,,,,,Ама ментора са добри и с това ,че вътре са с Меморигел ..Гела УЖ запаметтявал и моделирал формата която заема..И макар и да се наруши обвивката,се връща обратно във формата си....Така ли е спецове ??????
))
Ако е така наистина, само Ментор ли са такива?!
  #3179  
Стар 7th February 2012, 11:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи Жуфи, натурал забраИ да са ти евър... пластмасата си е пластмаса. И мемори гела си мисля, че са го взели назаем от матраците дето са с мемори пяна ... само рекламен трик, че сме с нещо по-по-най. Да възвърне първоначалната си форма предполага при по-хард мачканИе да не се мултиплицира силиконЯ само в единия край или да заприлича на гиричка (ку гу стиснат по средата)
  #3180  
Стар 7th February 2012, 11:18
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

http://www.mentorwwllc.com/global-it...ant-safety.htm

Лил мож да си права....Аз съм боса по асфалтя ...Докито стиска пуска стиска пуска,разрязани медузи,за да разбера...Аз те тука четох..)
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:50.