IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3651  
Стар 17th February 2012, 15:48
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз не спирам да чета и да се побърквам - доста мнения, че МакГан са "умалени", а аз избирам същият размер като ПИП-ките. Не ми трябват да са големи, но да не виснат някакви кожи...
Сутринта рано ходих да дам кръв за изследванията и до преди малко трески ме тресяха дали хремата ми няма да даде отражение върху левкоцитите и да ми откажат операция. Слава Богу, в норма са...
Оф, ще звъня в клиниката май за размера и направо ме е срам вече колко съм досадна.
  #3652  
Стар 17th February 2012, 15:52
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

аник ,звънкаи докато е време...мен ме притеснява дали са и софт тач....
  #3653  
Стар 17th February 2012, 15:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
аник ,звънкаи докато е време...мен ме притеснява дали са и софт тач....
Звъннах Всичко ще е наред! Спирам да се притеснявам. Иначе са Софт Тъч - 3 пъти ми потвърдиха. Ужас, никога не съм била толкова досадна - миналият път отидох и с 2 думи се разбрахме, но му имах безрезервно доверие. Даже винаги съм знаела, че при него ще се оперирам, дори още когато само на шега съм си мислила да слагам силикон.
Мисля да спра да мисля
  #3654  
Стар 17th February 2012, 16:19
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

АниК, какво значи да са умалени ? Нали имплантите си имат определени параметри - широчина, височина,проекция ( анатомичните) , кръглите - диаметър. Аз съм с макган софт тъч, не съм пипала много други импламти, но доколкото знам май пипките са по-меки от тези. Ти като избира имплантите с доктора значи той ти е предложим с аналогични на твоите параметри.
  #3655  
Стар 17th February 2012, 16:32
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

yana_01, четох архив на темата за ПИП - повечето са ги сменили с доста по-голям размер МакГан, а видима разлика нямало. Иначе тези, които избрахме са с абсолютно същия размер като сегашните ми ПИП. Аз избрах Софт Тъч на Макган, а не най-меките с респонсив гел. ПИП-а го видяхме защо е бил мек...
  #3656  
Стар 17th February 2012, 17:05
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Аз мисля, че няма разлика, ако преди това са ги били с надмускулни или ги сменят малко кубици разлика. Моя позната беше с 315 сс май и ги смени с 525 кръгли на макган и има разлика, но той доктора и беше казал , че ако иска видима разлика , трябва да ги смени с поне от 120 сс нагоре по-големи. На мен Стоянов ми каза, че софт тъч са най-меките импланти на макган. Всички антомични в матрицата 410 са такива, само екста високата проекция не са . Но това няма особено значение , според мен. Ти с антомични ли ще ги сменяш?
  #3657  
Стар 17th February 2012, 17:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Софт тъч са по-меките от анатомичните (модел 410) - те са два вида: Софт Тъч и кохезив гел. Кръглите са Софт тъч и респонсив гел, като респонсив е най-мекото, но го има само за кръгли.
Кръгли пак ще слагам, но си бях наумила, че Софт Тъч е най-добро и затова. За респонсив не бях и чувала В американските форуми жени, които са били и с респонсив, и със софт тъч казват, че не се усещала разлика. Софт Тъч нали е запазена марка на МакГан (Алерган или Натреле) и гелът бил със специален кохезитет, не с еразливал при евентуална руптура.
Ха сега кажете, че не съм изкълвала брошурата на Натреле
  #3658  
Стар 17th February 2012, 17:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Софт Тъч нали е запазена марка на МакГан (Алерган или Натреле) и гелът бил със специален кохезитет, не с еразливал при евентуална руптура.
Ха сега кажете, че не съм изкълвала брошурата на Натреле
Само гела на Софт Тъч ли не се разлива? Щото аз съм с 410 стайл, но ултра висока проекция, и не се води софр тъч. Но се надявам да е същия неразливащ се гел..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3659  
Стар 17th February 2012, 18:02
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Мерси за инфото АниК! Пожелавам ти успех на операцията, не само да смениш пип-ките, ами да получиш най-красивите гърди, които напълно да оправдаят очакванията ти.
  #3660  
Стар 17th February 2012, 18:35
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yana_01 Виж мнението
Мерси за инфото АниК! Пожелавам ти успех на операцията, не само да смениш пип-ките, ами да получиш най-красивите гърди, които напълно да оправдаят очакванията ти.
Благодаря, дано !!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.