IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 2nd October 2013, 15:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Б.Ф.Мюнхаузен Виж мнението
тествал съм се в МЕНСА България . И сега се провеждат периодично тестове.
Аха. И аз щото чрез Менса си научих IQ-то, но оттогава са минали повече от 10 години, пък отдавна не ходя на срещите ... освен пак да ида да се тествам.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 2nd October 2013, 15:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз като баба нумбар уан у форума не съм пробвала върху себе си, но съм чувала, че действат и на жени.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 2nd October 2013, 15:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Инче, ма ти сигурна ли си че дядото е бил сам... да не е дал хаповете на бабата?
Сам си бил, взел си хапчето и чакал да стане нещо ... образ неземен ... както и да е.
Лилян, определено не си сдала багажа, пък и като чета вече то имало доста видове IQ-та, та емоционална, та каква ли не са измислили ... та все отнякъде нещо имаме.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 2nd October 2013, 15:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз като баба нумбар уан у форума ...


Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
... но съм чувала, че действат и на жени.
Има 2 вида, едните действат само на мъжете, а другите - и на двата пола. Ама и аз не съм тествала ...
Отговори с цитат
  #125  
Стар 2nd October 2013, 15:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пффффт на емоционалните ас съм бетон арме, а снобарски има ли? Там ше съм връО

А за оня младеж чели ли сте... наял се с виагра и се наложило да му отрежат тутурутката.... ужасТ!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 2nd October 2013, 17:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Моля ви се говорете ми с пъшкания, охкания и стенания, това все пак е темата за оргазми , кви са тея мухабети за дедо и баба

Направих темата с идеята знаейки, че има много жени, който поради различни причини, не могат да достигат до оргазъм (въобще или само някои видове) и в тази тема да се получи дискусия от която, някои жени могат да открият полезни съвети, които да им помогнат. Също така, тъй като ми беше ясно, че ще пишат само жени в темата, те да споделят какво искат от мъжете и какви грешки допускат те, защото тук може да не пишат мъже, но със сигурност ще четат тези неща и биха могли да открият собствените си грешки, ако имат такива.

Много се радвам, че се включиха не малко хора в в дискусията, вярно повечето са от редовните, но аз дори очаквах по малко да се включат. Имаше една жена, която не беше писала във форума и се включи специално за тази тема и сподели, че никога не е изпитвала вагинален оргазъм, има си сериозен приятел и връзка, но не може да изпита това удоволствие. Точно заради такива жени създадох тази тема, отделно аз също ще науча нещо полезно от вас.

Забелязал съм, че жените не смеят много да споделят с партньорите и да говорят на тази тема, много често те си премълчават, когато не са удовлетворени, а ако връзката е сериозна, това премълчаване не е добра идея ! Някой мъже може просто да си живеят в заблудата, че се справят на ниво и вие ако си премълчавате, няма как нещо да се промени към по добро. На някои може и това да са им възможностите, но пък други може и да могат да променят нещо в представянето си, но това няма как да стане, докато не разберат, че вие не сте доволни.

Има доста мъже, които живеят в голяма заблуда относно тяхното представяне и за това нещо, вие жените има основна роля !
Отговори с цитат
  #127  
Стар 2nd October 2013, 18:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бе така като гледам не са много тези, които са се юрнали да си споделят оргазЪмите в темата, която е пусната на 1ви юли.... що пък да не си хортувкаме тук. Много е наивно да очакваш да споделяме такива интимни неща. Поне аз съм такава натура па чак и да помагаме на другите не ми се вярва.

БаронЯ е мъШ нали? Значи не си сам сред "врагове"

PS... забравих... ПЪШШШШШШШШШ ПЪШШШШШШШШШ
Отговори с цитат
  #128  
Стар 2nd October 2013, 19:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Пфууу въобще не се възбудих, кво е тва пъшшш пъшшш, ти да не правиш секс с някой китаец я ако не чуят комшиите виковете от екстаза, ни гУ признавам това за секс.

Е на тва му викам аз як секс, оргазмът е просто гарантиран -

Не е за лица под 18год.

http://25.media.tumblr.com/d5540c05e...mfn1o1_400.gif

Инак въобще не е вярно, че никой не е споделял, просто темата набъбна с тролване и не си забелязала мненията по темата, примерно Шоки, която сподели, че също не е могла да достига до оргазъм, но се е научила със самозадоволяване и дори повечето жени, точно така се научават да стигат до оргазъм, по лесно опознават тялото си по този начин. Това да се говори за секс, въобще не есрамно, който го е срам нека да не пише, никой не е накаран на сила да споделя, който има желания той ще сподели. Кое означава за теб интимни неща, какво визираш с това, но конкретно ми кажи ?

Когато говорим за споделяне това не означава, споделяне от първо лице, един. число. Имаше мнения, мисля на Мариса беше, за упражненията на Кегел, които са наистина много важни за оргазмите и това според теб, толкова ли е интимно и срамно да се сподели.
В началото си беше много интересна и полезна дискусията, но щеше да прекалено оптимистично, ако нямаше и стабилно тролване, но аз това съм си го и очаквал все пак Много големи тролове сте ей Скоро ще ви пусна някои интересни статии или на вас всичко ви е ясно и по добре да не ги пускам
Отговори с цитат
  #129  
Стар 2nd October 2013, 19:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не ме карай да те почвам, че ш'те пребия от бой като почнем от заглавието на темата и стигнем до това кой как се е научил да свършва. Не сме на по 12 години, за да си обясняваме какво е то мастурбация и има ли почва у нас. За Кегел вече и у сусурлево са чували и знаят как да правят упражненията.

А да не те почна и за "тролването", щото ти си във всяка тема с или без познания щот си .... да кажем общителен. Нема се засягаш ма сам се Фърляш в дълбокото да те пляскам


Виж една дискусия за това защо едни го могат а други не би била интересна.... аз поне така разбирам темата
Отговори с цитат
  #130  
Стар 2nd October 2013, 20:11
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Виж са не всички са толкова знаещи като теб , ай да не казвам, че има още и такива дет искат да изгасиш лампата преди секс
Ти изхождаш само от собствената си гледна точка и смяташ, че щом на теб всичко ти е ясно, значи и на другите също им е ясно. Само, че въобще не е така, щото съм го видял с очите си, не е случайно, че много жени не могат да стигнат до определен вид оргазъм или въобще и не във всички случаи виновен за това е мъжът, факторите са доста.

А това последното, което споменаваш, ами то си е по темата така, че който иска да го коментира - защо едни могат, а други не и какво могат едните, което другите не могат (ако говорим за представянето на мъжете). Дадох ви възможност да си кажете на висок глас, какво искате от мъжете и какво не ви харесва в представянето им в леглото, по този начин ще помогнете на някои хора да открият "топлата вода"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:20.