IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th April 2009, 13:18
Аватара на miss_beauty
miss_beauty miss_beauty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 127
По подразбиране

ми някой път проявявам пристъпи на "тъпост", не съм се замислила наистина, ами просто винаги съм си мислила така за овесените ядки.
А относно "бе"-то, след като не е учтиво, защо го използвал 10 пъти в коментара си
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th April 2009, 13:46
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miss_beauty
ми някой път проявявам пристъпи на "тъпост", не съм се замислила наистина, ами просто винаги съм си мислила така за овесените ядки.
А относно "бе"-то, след като не е учтиво, защо го използвал 10 пъти в коментара си
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th April 2009, 14:21
didk@t@ didk@t@ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Ау аз много обичам да си ги накисна вечерта за утре във вода.На сутринта изцеждам водата,слагам една лъжица мед,роня една малка бучка сирене,и едно ситно нарязано сварено яйце.Малее обожавам го това нещо! Много хора обаче като го видят и си мислят,че е хипер гадно..
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th April 2009, 14:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ооох, уникални са с мед и сирене...
"Проблемът" с тях е, че много отслабващи като прочетат, че са подходящи за диета и започват да ядат количества и то в неподходящи часове и комбинации БЕ :P
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th April 2009, 15:19
didk@t@ didk@t@ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Ооох, уникални са с мед и сирене...
"Проблемът" с тях е, че много отслабващи като прочетат, че са подходящи за диета и започват да ядат количества и то в неподходящи часове и комбинации БЕ :P
Ами аз това и казвам,че повечето като видят или чуят комбинацията си мислят,че е гадно без да са опитали...Опитай не е толкова лошо.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 23rd April 2009, 15:25
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Калориите, които се дават на пакетите на всички такива продукти (като овесени ядки, ориз, спагети и т.н) са в сурово състояние - тоест, поемат се много по-малко калории от тези, които са написани и от които хората се стъписват - така че дишайте спокойно
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #67  
Стар 12th May 2009, 23:44
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Суетен
Овесените ядки аз ги приготвям от предната вечер като ги заливам с кисело мляко, отделно слагам много сушени плодове:стафиди, смокини, каисии, фурми + нарязан банан, слагам и какао , става супер...а забравих и мед слагам

Точно по споменатия начин ги правя и аз, но с тази разлика, че към това добавям и 1 доза млечен протеин.Я да помоля капацитетите да се изкажат по тази рецепта за "сутришна" закуска:

250-300 гр. кисело мляко
70-100 гр. овесени ядки
50 гр. сушени плодове
2 супени лъжици мед
60 гр. млечен протеин
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 13th May 2009, 01:38
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Тъй като бях наречен "капацитет" в друга тема, ще се изкажа адекватно - стаа Не ми е ясно защо слагаш млечен протеин (какъвто и да е), но не знам и кога е 2-рата ти закуска или изобщо 2-рото хранене за деня, ако минава много време между 2-те - ок. Но иначе на закуска се приемат направо аминокиселини, не протеин. Ако е протеин, то евентуално само някаква суроватка, но пак казвам - не виждам голям смисъл, може би защото аз лично бих пил аминокиселини. С протеин ще заситиш сутрешния мускулен глад поне след 30 минути и за мен това е късно, затова бих го вкарал във 2-рата закуска или отново в 1-вата, но + аминокиселини.

От друга страна, някои хора пият първо само протеин и едва след него нещо от сорта на овесени ядки и т.н. Но честно казано всеки трябва да се нагоди според метаболизма си, като следи резултатите
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #69  
Стар 13th May 2009, 07:18
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Тъй като бях наречен "капацитет" в друга тема, ще се изкажа адекватно
КАПАЦИТЕТ си ни ти де
Отговори с цитат
  #70  
Стар 13th May 2009, 18:17
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ами, метаболизмът ми е супер бърз.Ако не тренирам и не изпитвам физическо натоварване нямам апетит и 3-4 хранения на ден са ми напълно достатъчни, но губя тегло много бързо.За 1 месец с мързел свалям между 7 и 10 кг.
За тва в момента, когато тренирам правя по 5-6 хрнения на ден.Сутринта към 8 часа първа закуска, към 10 втора закуска, 12 обяд, 15 следобедна закуска, 18 вечеря, 21 лека вечеря, според зависи.
Приемам млечен протеин в първата си закуска (за втората няма да имам възможност да си го приготвя) и вечер преди лягане.Тренирам три пъти в седмицата (понеделник, сряда и петък) като преди и след тренировка приемам суроватъчни аминокиселини.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Овесениядки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:22.