IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 24th November 2007, 12:40
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Знае ли някой Тонев прави ли повдигане+импланти в една операция или ще са необходими 2? Мисля да му се обадя през седмицата, но все пак ако някой знае...
Отговори с цитат
  #192  
Стар 24th November 2007, 12:52
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Според Тонев не може да се играе много с разстоянието между гърдите ти. То е такова каквото е. Не знам дали ме разбра, но какво ще стани от една гърда зависи най-вече от това каква е била преди това.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 24th November 2007, 12:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilna_mlada
Според Тонев не може да се играе много с разстоянието между гърдите ти. То е такова каквото е. Не знам дали ме разбра, но какво ще стани от една гърда зависи най-вече от това каква е била преди това.
Така е, и не само според Тонев Може да се коригира, но съвсем леко - при по-силно раздалечени гърди - няма кой знае колко варианти
Отговори с цитат
  #194  
Стар 24th November 2007, 12:59
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от stilna_mlada
Според Тонев не може да се играе много с разстоянието между гърдите ти. То е такова каквото е. Не знам дали ме разбра, но какво ще стани от една гърда зависи най-вече от това каква е била преди това.
Така е, и не само според Тонев Може да се коригира, но съвсем леко - при по-силно раздалечени гърди - няма кой знае колко варианти
Моите не са много раздалечени и това "Малко да се коригира", ме устройва напълно. Но в интерес на истината вече ми е трудно да определя колко точно е разстоянието между тях, защото сега са по-различни, от колкото са били преди 5 години, да речем...
Отговори с цитат
  #195  
Стар 24th November 2007, 13:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ава, моите гърди също са големи, в момента съм с чашка С, все още нямам птоза, ама след едно раждане , ако съдя по жените в семейството, ще порастнат поне тройно и ще виснат до пъпа
За себе си съм решила, че дори и да не виснат много, няма да си правя експериметни с подмускулно, а и смятам да не търся ефект "естествени гърди"- искам да ми личи
Колкото до разстоянието между гърдите, от гледане на снимки съм си направила изводи, че може да се коригира по- значително при надмускулно, отколкото при подмускулно, защото там има опасност от симмастия (сливане на двете гърди), ама това са си мои разсъждения, може и да не са верни.
Отговори с цитат
  #196  
Стар 24th November 2007, 13:10
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Мисля, че са ти прави разсъжденията. Но ако гърдите ти увисват лесно, няма да е много удачно да ги направиш надмускулни, защото пак ще увиснат бързо, а това никой не го иска( едва ли мечтаеш за няколко месеца или година да ти изглеждат "естествени", в смисъл ествествено увиснали гърдите )
Отговори с цитат
  #197  
Стар 24th November 2007, 13:20
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе и туй твърдение за мен е малко под въпрос, щото той така или иначе и подмускулно импланта ти няма как да се покрие изцяло от мускула(освен ако не сложиш доста малък кубик, а аз съм склонна към повечко май ако сложиш повечко, отдолу като че ли пак виси) ) и ако по принцип си предлазположен към птоза, все ще виснат, независимо къде са.
Отговори с цитат
  #198  
Стар 24th November 2007, 14:20
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
ако сложиш повечко, отдолу като че ли пак виси) )
Така е, мускулут не може да покрие целия имплант. Но въпреки това малко или много го задържа отгоре и съответно забавя увисването.
И аз като Ава мисля, че в твоя случай не е много удачно да са надмускула...

Цитирай:
Първоначално написано от mimossa
А за срещата кажете къде.аз съм от София.
И аз съм от София. Какво ще кажете за 15ти декември, събота, някъде в центъра. Може да си направим една резервация...(ако има достатъчно желаещи, разбира се).
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #199  
Стар 24th November 2007, 14:21
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Бе и туй твърдение за мен е малко под въпрос
Ами всъщност на тази мисъл ме навежда факта, че доста хора си преместват имплантите от над, подмускулно..Значи има все пак известна доза истина. И точно това ме разколеба мен, да си правя гърдите надмускулни...
Отговори с цитат
  #200  
Стар 24th November 2007, 14:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами въпрос на избор. Те местят, ама не всички са доволни от преместването. Има и такива, които местят от подмускулно на надмускулно. И в двата случая има и доволни и недоволни. Аз лично съм убедена за правотата си в моя случай, заради ефекта, който търся и заради това, че все пак познавам тялото си най- добре. А и след консултации с доктори. Не с такива, които са решили да практикуват само един метод, а такива, които прилагат това, което е най- добро за конкретния пациент. В случай на необходимост също така бих обрала излишната кожа и бих си сложила имплантите пак надмускулно, вместо да тъпча големи импланти подмускулно, за да оберат кожата и уж да не увисват Бе всичко е въпрос на личен избор. Аз никой не искам да убеждавам, нито пък искам ме н да ме убеждават, говоря само и единствено за себе си
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.