IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 14th November 2007, 14:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason

Да, неморално е!Няма такива филми да обичаш повече от един човек по едно и също време.Ако обичаш един ти никога няма да се сетиш да му изневериш с друг, дори не би се сетила да се виждаш с друг!За жалост хората не сме като гугудките.Любовта съществува, но всеки път се убеждавам, че тя е само при тия птички - умре ли едната умира и другата.Ей това е любов...
Бе викай пази Боже, да не ти идва на главата. И не казвай голяма приказка, че обикновено тия, които най- много повтарят "никога" и "невъзможно", на тях най- напред им се случва
Отговори с цитат
  #52  
Стар 14th November 2007, 14:17
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Reason

Да, неморално е!Няма такива филми да обичаш повече от един човек по едно и също време.Ако обичаш един ти никога няма да се сетиш да му изневериш с друг, дори не би се сетила да се виждаш с друг!За жалост хората не сме като гугудките.Любовта съществува, но всеки път се убеждавам, че тя е само при тия птички - умре ли едната умира и другата.Ей това е любов...
Бе викай пази Боже, да не ти идва на главата. И не казвай голяма приказка, че обикновено тия, които най- много повтарят "никога" и "невъзможно", на тях най- напред им се случва
Ама сигурно ли е? Щото ако гарантираш, веднага почвам да говоря как никога не бих спал с Наоми и Тайра едновременно :P
Отговори с цитат
  #53  
Стар 14th November 2007, 15:10
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

При теб не се брои, щото усещам, че и сега имаш такива тайни помисли
Отговори с цитат
  #54  
Стар 14th November 2007, 15:37
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Да, неморално е!Няма такива филми да обичаш повече от един човек по едно и също време.Ако обичаш един ти никога няма да се сетиш да му изневериш с друг, дори не би се сетила да се виждаш с друг!За жалост хората не сме като гугудките.Любовта съществува, но всеки път се убеждавам, че тя е само при тия птички - умре ли едната умира и другата.Ей това е любов...
напълно подкрепям
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #55  
Стар 14th November 2007, 15:46
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
Може би, Katie иска да каже (поправи ме ако греша), че когато изискваш или очакваш нещо от някого, трябва първо да го изискваш от себе си.
Точно така Lottus, това имах предвид.
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
е то ти и предния път си била честна, ама...
След края на една връзка аз оставам сама със себе си. Важното за мен е да запазя уважението към себе си, да знам че няма в какво да се обвинявам. Ако една връзка е пропаднала по моя вина ми е по-тежко, отколкото ако давам вината на някой друг.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: гаджетапоедносъщовреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:23.