IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 20th December 2010, 18:33
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Аз и преди го написах и сега отново. Марисабела наистина прекали с хвалбите, из целия форум може да се прочете как д-р Йорданов е най-великия и най-добрия и всеки, който заговореше за ринопластика пращаше при него, с рекламата, че е невероятния хирург, безгрешния.
Ако тръгна да и цитирам постовете, няма да ми стигне страницата.
Това ако не е подвеждане какво е!?
Сега друга песен запя.
Момичета/момчета, не се подвеждайте по хвалбите на един или двама, въобще по прекомерната реклама, която лекомислено се изсипва във форума, породена от еуфория или незнам какво там ...приличаща на детска радост.
ЧЕСТНО КАЗАНО И АЗ СЕ СПРЯХ НА Д-Р ЙОРДАНОВ, ДО ГОЛЯМА СТЕПЕН ЗАРАДИ ТОВА, КОЕТО МАРИСАБЕЛА ПИШЕШЕ ЗА НЕГО, А СЪЩО И ЗАРАДИ МНЕНИЕТО НА ДРУГИ 2 МОМИЧЕТА, КОИТО СЕ БЯХА ОПЕРИРАЛИ НАСКОРО.

ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЩЕ ГО КАЖА - НЕДЕЙТЕ ДА СЕ РЪКОВОДИТЕ ОТ МНЕНИЕТО НА ХОРА, КОИТО СА ОПЕРИРАНИ ПРЕДИ ПО-МАЛКО ОТ ГОДИНА ТЕЗИ МНЕНИЧ ПОДВЕЖДАТ МАЛКО ИЛИ ПОВЕЧЕ И ТО НЕ ЗАЩОТО ХОРАТА ИСКАТ ДА ИЗЛЪЖАТ! ТЕ ПРОСТО ИМАТ ОЩЕ ДОСТА ВРЕМЕ ДО ОКОНЧАТЕЛНИЯ РЕЗУЛТАТ
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #882  
Стар 20th December 2010, 19:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ЗА мен си остава най-добрия,защото историята с моя нос приключи преди 6 месеца.Ами добър е ,защото се справя вторични операции,които са доста сложни.
А това,че се е бъзикал за импланта в брадичката
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #883  
Стар 20th December 2010, 22:01
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Марисабела, много ме дразниш бе момиче. Ти на колко си години, че се държиш така инфантилно? Защо все си контра и говориш на инат за неща, които изобщо не знаеш? И си на всяка манджа мерудия. Бил се бъзикал за импланта. Ти била ли си там, че да знаеш, че е било бъзик? Имам свидетел и това е майка ми, която слушаше точно преди да вляза в операционната как той ми предлагаше съвсем сериозно да ми го имплантира. Явно тогава още не имал намерение да ми смалява носа.
След време като отидох да му се оплача пак ме офертира за имплант. Разбрах много добре колко е "добър" твоя доктор.

Преди време ти казаха да си изкопаеш една дупка и да се заровиш в нея, вземи го направи най-накрая, че наистина много дразниш. Смешна си вече!
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #884  
Стар 21st December 2010, 09:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
ЗА мен си остава най-добрия,защото историята с моя нос приключи преди 6 месеца.
За теб е приключило, но това дава ли ти право да подвеждаш хората с приказките си
Наистина прекаляваш. На 26 си, а се държиш като малко дете..
Жалка история...
Отговори с цитат
  #885  
Стар 21st December 2010, 16:07
Teodorka Teodorka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, дами! Ето я и Теодора, повече от 6 месеца след операцията. Аз рядко надничам във форума, но реших да се включа, че за белязвам напоследък има активност. Това, което мога да ви споделя е, че минах през доста трудни и депресивни моменти, защото имам неравности по носа след операцията. В профил, разбира се, е перфектен, предната фасада - не. Имам си топче и други релефи . Докторът каза, че е калциране, точно по фрактурната линия и ме съветва да изчакам година, за да стане ясно нужно ли е да се прави нещо. Сега се чувствам ок, защото проклетия нос продължава да се променя и събира, бубунките да спадат. Смятам, без драма и истерия да си изчакам годината и ако е нужно да предприема нещо. Моят съвет към всички, които искат да се оперират: не се влияйте от форуми, ходете на повече консултации. Към скоро оперираните: Пичове, тия носове спадат драматично бавно! Особено ако е правена остеотомия. Знам, че е трудно, аз на два пъти исках въобще да не се събуждам ако може, но не се сдухвайте, това не помага. Желая ви звезди в очите по Коледа!
Отговори с цитат
  #886  
Стар 21st December 2010, 16:27
Teodorka Teodorka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Забравих! Дишането ми е по-добре след операцията.
Отговори с цитат
  #887  
Стар 21st December 2010, 16:44
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Teodorka
Здравейте, дами! Ето я и Теодора, повече от 6 месеца след операцията. Аз рядко надничам във форума, но реших да се включа, че за белязвам напоследък има активност. Това, което мога да ви споделя е, че минах през доста трудни и депресивни моменти, защото имам неравности по носа след операцията. В профил, разбира се, е перфектен, предната фасада - не. Имам си топче и други релефи . Докторът каза, че е калциране, точно по фрактурната линия и ме съветва да изчакам година, за да стане ясно нужно ли е да се прави нещо. Сега се чувствам ок, защото проклетия нос продължава да се променя и събира, бубунките да спадат. Смятам, без драма и истерия да си изчакам годината и ако е нужно да предприема нещо. Моят съвет към всички, които искат да се оперират: не се влияйте от форуми, ходете на повече консултации. Към скоро оперираните: Пичове, тия носове спадат драматично бавно! Особено ако е правена остеотомия. Знам, че е трудно, аз на два пъти исках въобще да не се събуждам ако може, но не се сдухвайте, това не помага. Желая ви звезди в очите по Коледа!
ЕТО ЕДНО НОРМАЛНО МИСЛЕНЕ ТОВА КАЗАХ И АЗ... УЖАСНО МИ СЕ ИСКА ДА ВИДЯ КРАЙНИЯ РЕЗУЛТАТ СЕГА, НО Е РАНО ЗА ОКОНЧАТЕЛНИ ИЗВОДИ ЗА МЕН И ВСИЧКИ, КОИТО СА ОПЕРИРАНИ ПРЕДИ ПО-МАЛКО ОТ ГОДИНА
ТЪРПЕНИЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ И ДАНО НЕЩАТА СЕ ПРОМЕНЯТ В ЖЕЛАНАТА ОТ ВСЕКИ ПОСОКА!!!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #888  
Стар 21st December 2010, 21:15
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Момичета, чета с интерес дискусията, но от много работа тези дни, не успявам да се включа.

Искам да кажа, че подкрепям напълно lqto, че трябва да се изчака поне година или най-малко половин, преди да се дават каквито и да било оценки - позитивни или негативни. Не знам как може някои след махането на лонгетата да са супер доволни от резултата и да виждат за какво става дума 10 дни след операцията. Наличието на много такива хора, обаче, ме кара да смятам, че донякъде е възможно и че може би зависи изключително от вида на операцията. Ако корекцията е била дребна, защо не?
Не мисля, обаче, че при чупене на кости, изправяне на преграга, повдгане на връх и смаляване, някой може да си позволи да коментира с голяма увереност преди да са минали поне 2-3 месеца. Понеже някъде из другите теми видях, че се е коментирал моя нос, както и факта, че повечето от нас не пускат снимки, искам да кажа, че е напълно естествено хората, които не са ни виждали снимките да не ни вярват. От друга страна, ако бях пуснала снимки на края на първия, втория и третия месец след операцията, нямаше да ме познаете, промените бяха драстични. Така че и засега ще продължавам да се въздържам от снимки, защото това определено не е окончателния вариант.
Пиша в темата за Йорданов, защото и аз се виждах с него за консултация след прочетеното във форума. Просто бях останала с убеждението, че е невяроятен специалист или нещо такова. Д-р Йорданов определено ми помогна, но искам да направя следните забележки:
1. определено се държи леко надменно и има необосновано самочувствие
2. няма никакво уважение към пациентите, като ги преглежда по няколко в една стая (едновременно), впоследствие разбрах, че това е обичайната му практика
3. пуска лоши коментари за колегите си (което ми направи страшно лошо впечатление)
4. няма никакъв график, по който да вика за прегледи и може да си откараш пред кабинета му 2-3 часа, което за работещи хора е несериозно. Никой от нас няма обедна почивка по 4-5 часа, а и той все пак не е с графика на Джамбазов, за да си позволи такова своеволие.

Преди да ме нападнете, искам да уточня, че правя коментарите изключително добронамерено, защото съм сигурна, че той следи форума и би могъл да се поправи. Това ще бъде от полза както за него, така и за пациентите му.

Относно работата му, оставам с впечатление, че на този етап, докторът е в началото на кариерата си - все още е леко неуверен, защото операциите му продължават дълго и определено не може да се справи с по-особените случаи. Тук визирам носът на Ultra, която познавам и мисля, че той доста се е изложил, не със самата операция, а с обещанията. Носът е малко по-добре от преди, но промяната, която Ultrа е търсила, липсва. На Ultra и липсват и 2000 лева. В тоя ред на мисли, смятам, че по-скоро е редно да се върнат парите, а не да се предлага втора, безплатна операция, тъй като неспособността да се направи съответната интервенция е очевидна. Не знам колко тъп трябва да си (с извинение), че да легнеш пак на масата на същия хирург, след като той не може да направи това, което искаш. Самата операция не е от най-леките и за нас, пациентите, тъй че никой не иска да понесе месеци на дискомфорт за едното нищо.
Пожелавам на д-р Йорданов да е по-внимателен, да слуша повече желанията на пациентите и ако не може да се справи с нещо, просто да го каже. Дори и нещото, което иска пациентът да е невъзможно, просто да му го каже, а не да си го прави както той си знае или както според него ще е по-добре за пациента. Нито пациентите имат изгода да "олекнат" с 2-3 хиляди лева за нищо, нито той има изгода от недоволни пациенти из форумите...
Отговори с цитат
  #889  
Стар 22nd December 2010, 15:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Оперираните от д-р Йорданов в този форум се броят на пръстите на двете ръце и поне една трета от тях са недоволни от резултата си. Но пък една от доволните яко бие тъпана и не спира да възхвалява своя доктор и да плюе другите. Може би тъкмо на нея трябва да благодарят останалите, че докторът вдигна цените и очевидно намали качеството...
Отговори с цитат
  #890  
Стар 23rd December 2010, 10:57
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Колко точно го каза само
Аз се съмнявам дори, че нейния нос е чак толкова добре, колкото го изкарава, понеже не съм видяла една нормална снимка, всички които са поствани са позьорски някакви

Нека си го харесва, няма лошо в това, да си го носи със здраве, нищо против нямам.
Ама тръбенето наляво и надясно, постоянното навиране на едно и също мнения мощно дразни, а и не само това, вреди
Ама к`во и пука за хората на нея
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:53.