IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st July 2008, 15:41
Letsgym Letsgym не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Много се извинявам не че ми е работа, но аз попитах за конкретна цена някой дали знае, аз сайта съм го челааааааа и разглеждала доста.....но мерси все пак, аз знам коя карта какво включва, но цените не знаех.....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st July 2008, 15:45
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Letsgym в сайта има телефон .... можеш да се обадиш и провериш
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st July 2008, 16:01
Letsgym Letsgym не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Напълно съм съгласна, ОК, но нали затова са ФОРУМИТЕ все пак, затова сме тук да си споделяме и да се питаме това-онова, а не да се заяждаме, че някой хора не били чели май много в сайтовете....еми.....
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st July 2008, 16:01
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Наистина, толкова изписано по темата и никой не казва дума за треньорите - как са, доволни ли сте? То rogi трябва да каже, нали тя ходеше там?
/Ше ходим как няма - първа пушка съм за басеин, ама по човешко време /
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st July 2008, 16:03
Letsgym Letsgym не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Супер да, много хубав въпрос, интерестно ми е и на мен как са треньорите, добри ли са?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th August 2008, 15:20
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Ау я раздуй
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th August 2008, 09:12
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

MRASNICATA, благодаря за инфото
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th August 2008, 11:04
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

MRASNICATA,ИЗРАЗЯВАШ СЕ твърде солено.Имам чувството че мнението ти е такова не заради тренировките,а затова че "игрите в детската стая"са повече за момичета ,а не за момчета",което явно те е подразнило.
За трениорите,нищо лошо не мога да кажа.Всички са мили и внимателни,готови са да обяснят винаги.Има поне 10 различни вида тренировки и можеш да си избереш дали ти се ходи да танцуваш,да слабееш или да разпускаш.
вярно е че басейна е супер,инструкторите по плуване също
По отношение на фитне залата,винаги има място,има много и различни уреди,хладно е,инструкторите също са винаги усмихнати и на разположение.Ако искаш персонална тренировка стува 15 лв.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st August 2008, 11:14
tonitta tonitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте момичета!Много съм объркана Мъжът ми е решен да си вземем годишни карти за този фитнес,но само той е влизал там и каза,че всичко изглежда супер и са много любезни,а днес ще отидем заедно,но май и ще трябва да платим вече,тъй като е последния срок за намаления....Но мъжа ми ми каза,че трябва естествено да сме много редовни за тези пари.Обаче като ви чета-едни са доволни,други не,а ще е доста кофти да платим и да ходя с неудоволствие....
Така,че моля ви,ако имате още информация и впечатления да ги споделите.Като например спокойно ли е или е блъсканица.За сега работя до 17ч.,но май всички ще ходят след работа....Има ли снобария и разни фръцли(с извинение) да те гледат и да не можеш да се отпуснеш...?И такива неща ме интересуват.
И аз ще пиша първи впечатления след посещението ми там
Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st August 2008, 15:02
tonitta tonitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Пак съм аз Бързам да ви кажа моите впечатления....Ами останах много доволна от това,което видях,а и бяха много любезни с нас.Та вече и ние сме членове-от 8-ми септември започваме активни занимания и ще споделя вече нещо по-конкретно.Но ми се струва много подходящо за мен...Работатра ми е натоварена и е свързана с повечко стоене,особено зимата,а и псикическата умора понякога е много голяма,така че вечер директно след работа ще е супер да релаксирам там...
Ами за сега това е от мен....Още чакам инфо от вас
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: OrangeFitnessвъвВАРНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:37.