IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #811  
Стар 13th November 2010, 19:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Нали носът ми като спадат отоците би трябвало малко да се свие и прибере? Да, ама не! Днес върхът ми изглежда по-тънък и съответно носът още по-дълъг отколкото преди няколко дни като беше по-подут. Почти е като предишната дължина и съм много депресирана и ядосана и все повече съжалявам, че се оперирах при Йорданов. Познатите ми дори не забелязват промяната. Сега трябва да живея поне година с този нос и да се подложа на всички тези мъки отново, но при друг хирург, за да свърши работата, която не е свършил той. Нерви, ужасен дискомфорт и пари хвърлени на вятъра...това е резултатът. Това, което ми беше обещано не беше изпълнено.
И е хубаво ако този доктор чете форума да се държи малко по-адекватно с някои от пациентите си и да отговоря нормално на зададените му въпроси във връзка с операцията и възстановяването.

А ЗАЩО НЕ ГИ КАЖЕШ НА НЕГО ТИЯ НЕЩА???
Надали му пука за форума!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #812  
Стар 13th November 2010, 19:58
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Ще му ги кажа, нямам проблем. Всичко това го пиша и тук, за да не си мислят всички, че е толкова добър, колкото ти твърдиш.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #813  
Стар 13th November 2010, 20:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Ще му ги кажа, нямам проблем. Всичко това го пиша и тук, за да не си мислят всички, че е толкова добър, колкото ти твърдиш.
За мен изобщо не еважно кой твърди или не нещо си,на мен ми оправи носа и е перфектен за моите разбирания,а и не само на мен де

И да,няма да спра да твърдя нещо,което ми се е случило
Представи си,че не е възможно да ти се скъси носа толкова,колкото си искала,хм?Генетика му казват .
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #814  
Стар 13th November 2010, 21:14
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Съжалявам, че трябва да се включа и мисля, че Ултра няма да има нищо против
Но след като видях снимките и, аз съм на същото мнение като нея, относно работата по нейния нос.
В никой случай носа не е по-зле от преди. Но пък промяната е почти незабележима.

Затова нека хората не се подвеждат по суперлативите изписани в тази тема
Отговори с цитат
  #815  
Стар 13th November 2010, 22:50
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Ultra, а ти си писала "Отгоре, където е гърбът на носа, който ми беше и продължава да е доста висок при върха не е изпилен така, че да се промени формата му, на което аз държах, а продължава да си стърчи под гадния ъгъл, който беше и преди".

Ти извивка ли искаше да има т.е. това, което наричат "холивудски нос"? Вие преди операцията правихте ли фотошоп с доктора, рисувахте ли? Даде ли ти обяснение защо гърбът не е пипан, ако сте се уговорили предварително за това?

Като чета поста на emiko, ми звучи доста правдоподобно. Аз не се бях замисляла за дължината. При мен носът беше поорязан, но май дължината наистина е компенсирана с повдигане на връхчето.

Но се присъединявам към останалите - говори с доктора и му кажи от какво си недоволна. Все пак, ако има корекция, която не му се отдава, е хубаво да се знае.
Отговори с цитат
  #816  
Стар 14th November 2010, 00:08
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Марисабела, много егоистично, но не съм и мислела, че ще реагираш по друг начин. Много бързо забравяш какво е да си разочарован след първа ринопластика или мамопластика, а си минала по този път, нали така? В случая не става дума за твоя нос. Радвай си се на него и бъди малко по-умерена в суперлативите за доктора, защото подвеждаш хората по този начин. Както ти го хвалиш и си доволна, така и аз имам право да недоволствам и ти не си тази, която може да ми каже да го правя или не. Например плюеш по Джамбазов във всяка тема като дори не си се оперирала при него и нямаш право да имаш отношение, защото не си потърпевша, а нападаш някой, който е потърпевш от Йорданов. Веднъж си била разочарована и вместо да се поставиш на мое място ти си седнала тук да ме убеждаваш, че генетиката може би не позволява да ми се смали носа. Много ги разбираш нещата. Да, позволява и той ми обеща преди операцията като го натискаше навътре, че ще го смали и прибере достатъчно към лицето, за да не изглежда дълъг, затова и се оперирах при него иначе мислиш ли, че щях да се подложа на всичко това ако ми беше казал, че ще го смали само с 1-2 мм.? Не! А и съм виждала доста случаи на момичета с носове подобни на моя, при които такова скъсяване е постигнато.

Когато бях на консултация при Джамбазов, той ми каза, че ще ми го скъси с 4-5 мм., а ако не е позволявала генетиката не би ми го казал. Може би трябваше да се доверя на него.

Вера, покажи и ти снимки да видя носа ти, за да добия представа за какво говориш. Ти видя моя. Не съм искала "холивудски нос", нито извивка, исках прав нос, прибран повече към лицето и изпилен отгоре към върха, където имах гърбичка и където сега съвсем леко е запилено. Не съм искала нещо нереално, например да ми отреже половината нос. Това мисля, че го пиша за втори или трети път, повече няма да го повтарям. Рисувахме по снимка и той ми показваше като опипваше и натискаше носа ми.

Като говоря с него не мисля, че ще има някакъв ефект след като дори не ми отговори на въпроса какво точно ми е правил по носа като го питах, а е мое право като пациент да знам.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #817  
Стар 14th November 2010, 06:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Марисабела, много егоистично, но не съм и мислела, че ще реагираш по друг начин. Много бързо забравяш какво е да си разочарован след първа ринопластика или мамопластика, а си минала по този път, нали така? В случая не става дума за твоя нос. Радвай си се на него и бъди малко по-умерена в суперлативите за доктора, защото подвеждаш хората по този начин. Както ти го хвалиш и си доволна, така и аз имам право да недоволствам и ти не си тази, която може да ми каже да го правя или не. Например плюеш по Джамбазов във всяка тема като дори не си се оперирала при него и нямаш право да имаш отношение, защото не си потърпевша, а нападаш някой, който е потърпевш от Йорданов. Веднъж си била разочарована и вместо да се поставиш на мое място ти си седнала тук да ме убеждаваш, че генетиката може би не позволява да ми се смали носа. Много ги разбираш нещата. Да, позволява и той ми обеща преди операцията като го натискаше навътре, че ще го смали и прибере достатъчно към лицето, за да не изглежда дълъг, затова и се оперирах при него иначе мислиш ли, че щях да се подложа на всичко това ако ми беше казал, че ще го смали само с 1-2 мм.? Не! А и съм виждала доста случаи на момичета с носове подобни на моя, при които такова скъсяване е постигнато.
Зададох ти елементарен въпрос и кой е седнал да убеждава някой си в нещо.Мисля изобщо не четеш или мислиш каквото ти падне,което е напълно нормално в твоя случай.И ТИ СИ НИКОЯ ДА МИ КАЖЕШ ДАЛИ ДА СЪМ УМЕРЕНА,ЯСНО!
Ще пиша хубави неща,защото ги заслужава!,Това,че ти не си доволна не означава,че доволните трябва да си траят.Много си противоречиш,но и това е нормално в твоя случай.
И нямаш никакво право да пишеш,че съм подвеждала хората,АКО НЕ ЗНАЕШ ХОРАТА ИМАТ ГЛАВА НА РАМЕНЕТЕ,могат сами да преценяват




И къде ми намесваш пък джамбазов,който даже и коснултация не провежда както трябва
Ми да си легнала на неговата маса,какво си тръгнала да съжаляваш за нещо,което можеше дори да е по-лошо.Ама,нали е по-лесно така....Айде със здраве
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #818  
Стар 14th November 2010, 09:12
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Например плюеш по Джамбазов във всяка тема като дори не си се оперирала при него и нямаш право да имаш отношение, защото не си потърпевша...
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
И къде ми намесваш пък джамбазов,който даже и коснултация не провежда както трябва
И на мен ми прави впечатление , че marisabela най-редовно изказва негативни мнения за Джамбазов , без да е била негова пациентка и респективно потърпевша от същия
По същата логика , аз трябва да плюя Ильо Стоянов , защото бях при него на консултация за ринопластика , но категорично се отказах , защото снимките които видях на негови пациенти изобщо не ме впечатлиха , а и той самият по никакъв начин не успя да ме убеди , че ще получа това което желая като краен резултат.
Добре де , след като не ме спечели за свой пациент , си тръгнах и точка. От какъв зор да го плюя и обиждам , че е некъдърник и прочие , след като на мен лично нищо не ми е направил

btw винаги като изказваме суперлативи за доктора от който сме доволни , трябва да пишем -Аз съм доволна или за мен е най-добрият ..., защото много хора четат форума и могат да се подведат . Лично аз винаги спазвам това правило!
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #819  
Стар 14th November 2010, 09:23
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

За по-нагледно , ще си позволя да се самоцитирам
Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Късметлийка или не , за мен Е.Георгиев си е най-добрият
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #820  
Стар 14th November 2010, 09:54
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

некадърник
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:06.