IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th April 2007, 22:19
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Ceko нямах предвид твоите съвети. Знам, че си разумен.

Но всеки път като прочета "Искам да остлабна с еди колко си за 22 дни, много е спешно" и се обривам.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th April 2007, 22:52
Winter Winter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Ами не съм много съгласна Лошо е да се мъчиш да свалиш 5 кила за седмица, но аз имам месец, горе долу е в нормите. А какво лошо има в това да имаш някакъв стимул пред себе си, някаква ясно видима цел...до сега за 6 месеца съм свалила 6-7кг, ето бавно, постепенно, за здраве....Но сега имам по-ясно видим и по-близък стимул който да ме тегли напред и да ми дава воля. Вярно е че нищо няма да ми стане ако не ги сваля и че здравето ми е по-важно и все пак не мисля че това здраве ще се повреди ако махна 5кила за 1 месец...Както и да е,не виждам смисъл да давам обяснения, тук вече опира до личния избор.Аз получих отговорите които търсех
П.С. Малко съжалих че пуснах темата. Явно е невъзможо някой да пита нещо без поне един да му отговори на въпреки )) Нормално.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th April 2007, 22:56
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Не, нееее, нищо лично. Все пак в тази тема не четеш само ти. Радвам се, че мислиш разумно. Разбери ме правилно - има страшно много момичета, които НЕ мислят като теб и си причиняват ужасни неща.

Лека вечер и успех
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th April 2007, 23:19
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Ами принципно може да ядеш зелена и зелева салата докато ти се повдигне, също така краставици, броколи. Доматите за съжаление не са подходящи за строго ниско-въглехидратни диети
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st May 2007, 05:49
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Доматите за съжаление не са подходящи за строго ниско-въглехидратни диети
я погледни тук http://www.bb-team.org/values/nutrition_facts червения домат и помисли пак....
салатка от краставица и домат към месото, което е задължително, идва идеално
иначе, я набивайте само месо и ще ви омръзне още на третия ден
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st May 2007, 05:53
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Едно доматче може, но аз както обичам доматите да са ми основна съставка на всяка салата, не става.Особено, ако си на някаква диета от рода на Аткинс, която ти позволява 20-30 въглехидрати на ден.Като сложиш два домата в салата и ето ти 10гр.
Аз затва и не мога никога да издържа на НВД...ако не изям поне един плод на ден и не хапна два-три домата, не съм аз.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st May 2007, 09:48
Winter Winter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Ами Estrella извинявай тогава, може би аз бях малко рязка, защото го приех лично ))
Иначе благодаря ви за съветите, закусих кисело мляко, което г/д изхаби въглехидратите за деня, така че ще продължа с месо и краставици. УСпешен ден на всички )
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd May 2007, 11:15
Winter Winter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте отново. Придържам се към този режим с максимум 20гр въглехидрати на ден. Вече съм свалила към 1кг. Днес хапнах сирене и кашкавал, но пак съм г/д в нормите за въгл. Все пак гледам да ги избягвам. Киселото мляко ми е малко по-маслено, не 0.1%, защото разбрах че не само не е толкова полезно, ми има и повече въгл. Спорта е супер, всеки ден. Исках да питам с проблема с WC-то как да го разреша.Преди с грейпфрути и хляб Бонус нямах проблем, но сега...нещо от аптеката ли да взема или има по-добър начин според вас.
Благодаря
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th May 2007, 12:02
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

а защо не продължиш пак с греипфрукти или ягоди,аз толкова кг свалям за 10,11 дена с пуканки и различни сокове,на мен водещия на Фитнес Недик ми беше изготвил няколко програми,наи лесната от към диета беше 5 купички пуканки и да пия течности ,сокове изцедени,първите 2,3 дена е гадно ,но после свикваш и не ти се яде,а за една седмица нищо няма да ти стане,пуканките извличали мазнините от тялото, а и нищо не съм правила кои знае какво,зимата наи много 1 час ходене пеша,аз от 5 години на сам съм доволна само от тази диета и с греипфрукти и кг си стоят ..,е с 1 до 2 повечко.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th May 2007, 16:32
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
а защо не продължиш пак с греипфрукти или ягоди,аз толкова кг свалям за 10,11 дена с пуканки и различни сокове,на мен водещия на Фитнес Недик ми беше изготвил няколко програми,наи лесната от към диета беше 5 купички пуканки и да пия течности ,сокове изцедени,първите 2,3 дена е гадно ,но после свикваш и не ти се яде,а за една седмица нищо няма да ти стане,пуканките извличали мазнините от тялото, а и нищо не съм правила кои знае какво,зимата наи много 1 час ходене пеша,аз от 5 години на сам съм доволна само от тази диета и с греипфрукти и кг си стоят ..,е с 1 до 2 повечко.
а какви трябва да са пуканките?сиг не такива за микровълнова?и наистина ли извличат мазнини от тялото
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 6кгзамесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:40.