IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1601  
Стар 8th December 2013, 17:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

EDIT: Намерих я снимката на друго място и няма нужда да я пращаш !

Последно редактирано от Pufpaf : 9th December 2013 на 23:43
Отговори с цитат
  #1602  
Стар 8th December 2013, 21:38
Аватара на cicico
cicico cicico не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Пуф Паф: Благодаря! Ели и на теб предварително!
Отговори с цитат
  #1603  
Стар 9th December 2013, 14:01
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Ne se pritesnyavayte izbyagvayte kompleksite elate pri nas ste opravim vsi4ko nyama za ko da se pretesnyavate
Отговори с цитат
  #1604  
Стар 13th December 2013, 18:19
Ellsan Ellsan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте всички, аз съм нова във форума и от няколко дни чета постоянно вашата тема ,изчетох половината страници,но вече не издържах и искам да се включа.
Много ме зарадвахте с тази тема. Аз се бях насочила да ходя при д-р Джамбазов,но след като почнах да чета темата ви се отказах набързо.
Докато четях дори успях да си запиша час за консултация при Авшар,за 8-ми Януари, само че ме притеснява цената му,четох че е наи-добрият,но доколкото виждам и Дилбер се справя много добре,и то за по-малко пари.
Много се притеснявам, на мен ще ми бъде първата операция,а имам и друг проблем,не живея в България и ще си бъда у дома до края на Февруари, и незнам дали до тогава ще имам достатъчно време да направя всичко,да избера правилният доктор (всъщност се чудя между Авшар и Дилбер ), да отида на консултация и след това да се подложа на самата операция. Някой знае ли каква е цената на Авшар за първо рино?
Отговори с цитат
  #1605  
Стар 17th December 2013, 00:18
terezzza terezzza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kakva e cenata za rino pri doktor Dilber?
Отговори с цитат
  #1606  
Стар 17th December 2013, 00:28
terezzza terezzza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ai6erasimova Виж мнението
ka4vam snımkı na edna moya poznata za ınteresuvastıte za rınoplastıkata predı operasıya ı sled opersasıya ako ımate vıprosı moje da mı pısıte po vsyako vreme
Zdraveite , pri kogo se e operirala vashata poznata?Moq sluchai e podoben kato na tova momiche?Kakva e cenata
Отговори с цитат
  #1607  
Стар 17th December 2013, 02:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега видях и най новата снимка във фейсбук страницата на д-р Дилбер - https://www.facebook.com/opdrmuhammetdilber/photos и това са много малка част от всичките му много добри ринопластики.

Това момиче е поредният шедьовър на Дилбер подобно на Ели -

Отговори с цитат
  #1608  
Стар 17th December 2013, 02:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега ще обясня на хората които тепърва търсят информация за специалисти и всичко свързано с ринопластиката, защо в Турция хирурзите са по добри от нашите.

Първо в Турция са започнали да правят ринопластики много по рано от колкото в България и второ във Турция почти всички хора или по голямата част са със големи камбести и гърбави носове ! Това е отличителна черта на турското население и точно там хирурзите имат най-голям опит със такива носове като на момичето от по горната снимка. Също там има и много по голяма конкуренция между хирурзите и това нямам как да не се отрази и на качеството и резултатите !


В Турция се правят много повече такива корекции на големи гърбави и виснали носове, а в България видях как някои хирурзи се затрудняват и със съвсем леки гърбици, а въобще не искам да говоря пък за стесняване на върхове и корекция на ноздри, където нашите специалисти има още много да учат !

На горната снимката видях, че на това момиче са му направили и корекция на брадичката и тъй като преди си спомням, че имаше запитване от едно момиче, дали Дилбер прави и такива корекции е добре Айшето да сподели, той ли е правил тази корекция на брадичката или друг специалист ?

На това момиче се вижда в анфас, че е коригиран и много добре оформен и върха на носа, а това си е най сложната корекция като цяло !
Отговори с цитат
  #1609  
Стар 17th December 2013, 17:07
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Zdr da moga da vi obesna kakvoto vi interesuva po prinsip plasti4nite hirurzi gi pravyat niy ste utedim vsi4ko ako nyakoy ima nujda ot takova nesto moje da se napravi
Отговори с цитат
  #1610  
Стар 17th December 2013, 18:33
terezzza terezzza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 4
Smile rinoplastika

Mnogo e dobyr i az gi gledah tezi snimki vyv facebook no vse si misleh che i nie v bg si imame nqkoe svetilo ,qvno gresha...az shte si pravq tri operacii,imam skysan miniskus na kolqnoto ,edno topche mi izlezna na kitkata na rykata do kolkoto razbrah e myrtva kost i rinoto...kato rinoto e poslednata...Az imam edna ne golqma gyrbica na nosa ot padane v detskite mi godini koqto vinagi me e draznila i sega sym go reshila che shte si napravq rino,no se boq da ne stane nqkoq greshaka ot takava lekarska greshka zagubih bashta si ne jelaq da se povtarq...ako mojete da mi pomognete s mneniq za Ilio Stoqnov, Enchev, Georgiev shte sym vi bezkraino blagodarna..Razbrah che pri Dilber cenata e 3000 euro no tova sigurno e bez prestoq v bolnicata...i cenata ima znachenie..blagodarq predvaritelno na vsichki
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.