IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 4th February 2007, 13:28
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

от БГ не знам как става поръчката но всяка kредитна Виза, Master или АМЕХ не би трябвало да има проблем с покупките online.

Сега за мита и такси, не търсете дистрибутор извън EU защото ще ги плащате, а ако е в EU няма такъв момент, нали е общ пазар
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #132  
Стар 4th February 2007, 13:35
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор! Ще се пробвам да си поръчам,дано стане а и едни приятели в момента са в САЩ и ще се връщат април месец,че и на тях ще им поръчам да ми вземат Дано скоро се намери и някой дистрибутор в България който да ги внася
Отговори с цитат
  #133  
Стар 4th February 2007, 21:41
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

polincheto, хайде плс като поръчаш, кажи кво е станало, 4е да знам дали да търся някой с кредитна карта. мерси предварително
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #134  
Стар 4th February 2007, 21:51
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Сега се мъчих да направя поръчка,но нещо отхвърля кредитната карта, и баща ми е много озадачен,защото каза че до сега не му се е случвало пробвахме няколко пъти,но не става,може би не попълваме нещо както трябва...но утре ще пробвам пак
Отговори с цитат
  #135  
Стар 6th February 2007, 22:54
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте,

При проблем като запек, и за общо приочистване, се препоръчва пиене на зелен китайски чай - този за отслабване, и вечер ябълков оцет. Още на следващата сутрин ефектът е пълен.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 6th February 2007, 23:47
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

На мен в началото този китайски зелен чай много добре ми действаше,но с времето спря да ми действа.Скоро открих,че прясно изцеден сок от портокали добре ме отпуска
Отговори с цитат
  #137  
Стар 7th February 2007, 04:24
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Аз пия Movicol.Пият се по 3 пакетчета на ден и най-важното е,че не боли корем от тях,както при другите разхлабителни.За съжаление незнам дали вече се продава в БГ.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #138  
Стар 7th February 2007, 04:27
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Yana много благодаря за отговора ! Ето какво намерих аз www.oxyhealth.ca . Писах на тях по имейла и дано ми отговорят !
Отговори с цитат
  #139  
Стар 7th February 2007, 09:44
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Здравей Флакита, точно това е, погледнах сайта, и видях че това е CА дистрибутор, доколкото знам ти живееш в US, виж дали ако го поръчаш от CА нямат некви мита, макар че ако не ме лъже паметта те са си дали статути на облагодетелствани държави помежду си но все пак провери, защо да ги плащаш при положение че има и US distributory и то доста.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #140  
Стар 7th February 2007, 14:39
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Здравей Флакита, точно това е, погледнах сайта, и видях че това е CА дистрибутор, доколкото знам ти живееш в US, виж дали ако го поръчаш от CА нямат некви мита, макар че ако не ме лъже паметта те са си дали статути на облагодетелствани държави помежду си но все пак провери, защо да ги плащаш при положение че има и US distributory и то доста.
Не, аз живея точно в Канада, Монтреал(или Монреал, не знам как го пишат в Бг ) .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:33.