IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st October 2008, 13:05
Аватара на Артур Поничката
Артур Поничката Артур Поничката не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 132
По подразбиране

За да не пускам нова тема - а другите са супернеподредени (сори, модератора, четох какво ли не, без да ми свърши работа)
От около 2 седмици съм запалена по идеята за протеиновите шейкове и започнах Биогейм 84% просто защото го препоръчваха като универсален коктейл. Казаха ми, обаче, че Биогейм са нисък клас добавки, основно на база яйчен прах и препоръчаха по-популярни марки (няма да ги цитирам за да не излиза като реклама).

Слава Богу, имам добри гени и не се боря с килограмите, но моля ако някой разбира от универсални протеинови коктейли с макс на минерали и пр., които са добри за жени и не водят до наддаване на килограми - плийз, препоръчайте!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd November 2008, 17:06
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: Протеинов шейк

Цитирай:
Първоначално написано от robsa
Аз съм на 14 и от днес мисля редовно да си ям протеинови вафли. Мисля да започна да пия и протеинов шейк.Какво ви е мнението за него и мога ли да го пия на моята възраст?Мерси предварително.
Абе рано ти е още за добавки , наблегни на храната и се научи да тренираш правилно . Това е за сега .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Протеиновшейк
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.