IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd October 2006, 14:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Кола маска на лицето е доста абсурдно като идея,не пускайте на момчето такива мухи.Мъжката брада не е като женските мустачки и не става за кола маска-космите са прекалено дебели,а кожата не лицето е нежна-като резултат,освен космите,може и кожата да си махне с кола маска.
А никой ли не е питал как стои въпроса с лазерната или фотоепилация?
Бях чувала,но това преди доста години и не знам дали е наистина вярно,че не било препоръчително да се прави лазерна епилация от устните нагоре Някой знае ли нещо по въпроса???
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd October 2006, 14:37
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

SquasH, пробваш ли при бръснене да използваш бръснача по посока на косъма, а не с/у него ( контра). От това няма, разбира се, да се разредят, но ще са по-тънки и не толкова боцкащи.
Също така има кремове за омекотяване на брадата след бръснене.
Излишните косъмчета може да си ги махнеш с пинсета.
И аз не съм смятам, че чак се налага фотоепилация или лазер. Освен ако нямаш участия като Елза Парини примерно
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd October 2006, 16:06
SquasH SquasH не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Мнения: 47
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd October 2006, 16:22
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd October 2006, 16:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Кремове има,да,предполагам,че и за брадата ще станат,макар че не са за там предназначени.Но имай предвид,че крема действа на същия принцип като бръсненето и от него няма да ти се разреди брадата.С ножичка е същата работа.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd October 2006, 19:00
Utrinna rosa Utrinna rosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Пловдив
Мнения: 46
По подразбиране

Цъцъ, какво го притеснявало нашия човек SquasH. Ми имаш си много добра брада според мен. Даже май си завиждане с нея от другите които не могат да притежават такава. Не я разреждай изобщо ако питаш мен, ама ме питаш, щото въпроса е до всички. Разбрах че само я бръснеш, ами пусни си ако искаш, но си я намалявай. Мале падам си по брадати и мустакати. Това в стил шега. Мисля, че е излишно да правиш каквото и да било. Това не е нещо което би трябвало да те притеснява. Пробай и си оформи едно пускане. Може да ти хареса повече.
__________________
Не прави на друг това, което не искаш да направят на теб.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd October 2006, 20:23
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SquasH
Аз лично не харесвам гъсти брАди и бодливи аз предпочитам да имам брАда ама да е рехава един вид. Това е. Благодаря Ви хадйе ще продължим да търсим и нищим .
Рехавата брада не е хубава въобще, мъжете с рехава брада ми приличат на малки момченца, мисля, че повечето жени са на същото мнение. Така че не се притеснявай за глупости, нямаш никакъв проблем. Според мен така си си добре.
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd October 2006, 22:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

абе някой мъже имат гадни косми чак и под очите. ако случая е такъв и говориш за него мъх /то от мъх лесно стават дебели косми и там, като един мой колега, добре се е скопосал /...изхода за мен е епилация.
п.п. тва космат=мъжествен не беше ли преди 100 години? не казвам че мъжа трябва да е кьосе, ама всяко нещо си има граници
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd October 2006, 22:37
SquasH SquasH не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Мнения: 47
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd October 2006, 22:46
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ако искаш ти дни ще разпитам. спомням си че като ходих имаше специален ценоразпис за мъже, бради, дупета...всичко махат може би в сряда или четвъртък ще ти кажа, като ходя на фитнес, щото и салона за фотоепилация е там
като искаш по-рехава, ще направиш 1-2 процедури и някой от гадовете ще измрат след като с 6 процедури се маха всичко...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:05.