IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th May 2008, 18:16
kras_girl kras_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 2
По подразбиране физическа активност

работя по 60н.на седмица сервитиорка постоянно сам в движение отделно нося тежки чинии по цял ден минимум 3н.без прекасване не се спирам останалото време имам кратки почивки натоварването е различно има по спокоини дни но има и дни в които оставам без дух голямо тичане пада така е от няколко месеца преди работех в офис.през седмицата просто не ми остава време да тренирам вечер сам скапана дори и мускулни трески сам имала сутрин едвам ставам за работа. остава ми само сьбота и неделя за спорт тогава правя дьлга разходка по магазините скачам на вьже и правя uprajneniq.от няколко дни сам на ндв .за сега няма кои знае какьв резултат - 1 см в обиколките паласките почти ги няма бедрата се загладиха доста целулита ми намаля вече не сам като решето дупка до бабунка и дотук а имам много за сваляне поне 10 см в обиколките.вапроса ми е дали това е достатьчно като физическа активност и дали ходенето се смята за кардио деиност?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: физическаактивност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:25.