IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th February 2008, 13:50
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Съгласна съм, но имайки предвид колко ментета има и по магазините ...
Интересно от къде е най-сигурно да си купува човек парфюм и да знае на 100%, че е точно това, за което си дава парите?
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th February 2008, 14:12
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tory_
Съгласна съм, но имайки предвид колко ментета има и по магазините ...
Интересно от къде е най-сигурно да си купува човек парфюм и да знае на 100%, че е точно това, за което си дава парите?
Аз ги купувам мойте само и единствено от безмитна...познаваме се със собственика и знам, че няма да ме метне.Правил съм си експеримента да влизам в доста "напудрени" магазини и "бюти центрове" за да сравня и цената (доста по висока е), а и самия парфюм - няма да ти кажа колко често попадам дори и там на ментаци.

Обаче когато усетиш веднъж истинската миризма и трайност на марковия парфюм и през ум не ти минава да погледнеш към имитацийте.

Пазара е наводнен с боклуци в перфектни опаковки (всъщност не са перфектни-с една лигла от един магазин спорехме, понеже и казах, че парфюма, който се опитва да ми пробута е пълен боклук и несполучливо менте, при което тя се направи на засегната-скочих до колата и и донесох въпросния парфюм-опаковките бяха еднакви...но от разстояние 2 метра-още щом ги загледаш отблизо можеш да видиш фрапиращите разлики-пръснах от 2та на 2 тестер-ленти - слаба прилика е меко казано).

Няма как да не познаеш качествения парфюм!Просто няма!И въпреки това - ако не можеш пръсни само веднъж от 10-тина см. върху тестер лентичката, а не директно и си тръгни с нея - ако след ден-2 улавяш аромата на парфюма по нея - ходи да си го вземеш
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th February 2008, 14:20
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

На сестра ми от безмитния й донесоха не помня какъв точно парфюм. По-нетрайно нещо нямаше. Сапунчето в кенефа миришеше по-дълго след пускането на водата. Затова се отнасям много скептично към всички тия маркови стоки .
Преди години си купих пък Нина Ричи (ако не ме лъже паметта), за отрицателно време изкондензира от капачката!
Идеята с тестер лнтичката е перфектна!

А преди още повече време ползвах менте на If", беше уникален просто, 24 часа се усещаше и хич не беше неприятна миризма, а напратив. После спряха и оригинала и ментето от производство и аз още страдам.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th February 2008, 14:34
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

И аз съм против евтините боклуци
Друго си е като се пръсна сутрин ,да мириша през цялят ден.
Хората са казали :"Евтиното си е евтино " и са много прави
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th February 2008, 14:47
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Добре де, моят парфюм не мирише цял ден ако го напръскам сутринта. Това означава ли, че е фалшив? Или аз не слагам достатъчно количество?
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th February 2008, 14:47
blonde blonde не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 292
Изпратете съобщение чрез ICQ до blonde
По подразбиране

..може би означава, че си свикнала с аромата му
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th February 2008, 14:50
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blonde
..може би означава, че си свикнала с аромата му
Точно така е!

И аз не си усещам парфюма,а хората отстрани го усещат!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th February 2008, 15:00
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Според мен най-важното е да ти харесва миризмата и най-вече - да "ти стои" добре.

А относно покупко-продажбата на аналози ще ви кажа следното - още преди 10 години работех в един магазин за парфюмерия и продавахме точно такива имитации на скъпи марки. Нямате представа какъв успех имаха - и не ги купуваха само неплатежоспособни хора - взимаха ги всякакви, не само заради цената, по-скоро заради разнообразието. Един клиент тогава ми каза: "много по-яко е да имам от всички марки, които ми харесват, макар и менте, защото като се напръскам никой не може да долови разликата".
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th February 2008, 16:28
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

На кратко казано - всеки да се пръска с каквото иска и по колкото си иска, стига на него да му е кеф
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th February 2008, 16:40
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз също съм на мнение че скъпите парфюми си заслужават и тези от по 20 лв се разпознават о т далеч.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Аналозинамарковипарфюминажестокицени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:51.