IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st April 2008, 17:27
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране Mary Kay - Velocity facial cleanser 3 в 1

Искам да попитам ако някой има този гел за почистване на лице. Пише че е 3 в 1 и почиства грим и прахта от лицето , тонизира и освежава , съдържa ексфолиращи частици . Имам го но не го ползвам отдавна да не кажа 2 години. Дали може да се употребява все още и дали не изсушават кожата понеже нещо се опъпч.....х напоследък но не от него..не съм го ползвала. Ако някой го знае нека да сподели. Мислех да си търся такова средство за почистване без да мацам тоал мляко после лосиони и т.н.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd April 2008, 09:32
liliqvita liliqvita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 33
По подразбиране Не го ползвай вече!

Годността на всеки продукт след като отвориш опаковката я има отбелязана с число отговарящо на месеците,прилича на отворена кутия и под не я число. Аз имам Neutrogenа 2 in 1 измиващ гел и маска от скоро и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd April 2008, 11:33
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране g

адски изсушават тези неща . Пробвах го Почна да ми се лющи кожата от един път само. Ако и другите са такива добре че не съм се хвърлила да копувам. МАзна ми е кожата и се пресуши. МАй мляко и лосион си остава най добрия и щадяш метод
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd April 2008, 13:47
evita peron evita peron не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Продуктите са им хубави, ползвала съм ги в чужбина, не знаех,че и тук ги продават, но в твоя случай срокът на годност е изтекъл със сигурност, така че не се учудвай, че ти действа зле.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd April 2008, 15:47
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Аз съм изключително доволна от продуктите им! Ползвала съм няколко неща за смесена кожа и определено работят!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th April 2008, 22:39
little stranger little stranger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Не знам на колко си години, но Velocity е предназначен за тийнеджъри. затова изсушава кожата. Освен това две години са наистина дълъг период. ако ми кажеш какво пише на опаковката - мога да ти кажа точно кога е произведен. Опитай система Time Wise - има я за суха-до нормална кожа и за комбинирана към мазна.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th April 2008, 08:57
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране х

Може и да е изтекъл. Аз случайно ми попадна цял кашон с продуктите за около 400 евро като бях навън дори гримове имаше ама ги раздадох сега май само сенки и някой друго кремче за ексфолиране на устни и ръце плюс гела след ексфолиране на ръце ми е останало.Шефовете ми се бояха от съмнителни пратки и колети и не са знаели че дъщея им която е студент в ДС Washington си е поръчала да става дистрибутор .Има един мн хубав парфюм и 3 продукта за лице ама май само за лъскане на обувки ще се ползват или за пети.Незнаех че са за под 30год.АЗ съм на 31
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th April 2008, 21:25
little stranger little stranger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 2
По подразбиране

привет mays, кога е получен колета? бих могла да ти кажа кое за какво се ползва и дали все още става. Напиши ми на лични или на miteva_mk@yahoo.com какви продукти имаш и какво пише като дата на производство. Козметиката е страхотна, жалко ще е ако е получена отдавна и е за изхвърляне
Специално Velocity бих казала че е за възраст до 20-25 години.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: MaryVelocityfacialcleanser
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:59.