IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st February 2007, 21:16
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране Добре ли ми е порограмата...

Значи въпроса ми е следния..Дали мога да отслабна със следната диета и тренировка става на въпрос за 15-18 кила за 3-4 месеца имам около 1 година опит със фитнеса

Тренировка:
Понеделник-Гърди,Бицепс,кардио
Вторник-Почивка
Сряда-Гръб,трицепс,кардио
Четвъртък-Почивка
Петък-Крака,рамо,корем
Събота и Неделя-Плуване

Хранене:
1-а закуска 2 яйца+2 филийки бонус
2-а закуска банан(в училище)
3-а закуска 2 филий бонус(сандвич)(пак в училище)
Обед-Овесени ядки+мляко и 100-на грама ориз+1 филийка бонус
Вечеря-Пилешки гърди +салата или картофи
Всекидневно по 2-3 литра вода
1-2 пъти седмично баскет
+ходене пеша до залата 3км отиване и връщане....
Ще ви помоля за мнения(относно и програмата и Храненето)
Благодаря ви предварително
17 год 98 кг 182см
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st February 2007, 21:30
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Забелязала съм, че много хора правят тази грешка - силова и кардио тренировка в един ден, а после се чудят защо кой знае колко големи резултати от усиленото трениране няма. Всъщност ефектът и от двете се "изяжда", ако се правят в един и същи ден. Така че аз ти препоръчвам в понеделник гърди и бицепс, а във вторник кардио (или обратното); в сряда гръб и трицепс, а в четвъртък кардио (или обратното).

А за менюто - за обяд махни филийката и сложи една салатка, а за вечеря си избий от главата картофите.
Също така защо имаш 3 закуски, а в промеждутъка от обяда до вечерята не си включил нито едно хранене?
Малко са ти белтъчините.

И другото което е - аз не виждам смисъл да сваляш цели 15-18кг. Имайки предвид, че ти ще сваляш мазнини и ще качваш мускулна маса (до колкото е възможно), повече от 7-8кг. не виждам как ще свалиш, а и защо да го правиш? При ръст 182см. 85-90кг. са съвсем в реда на нещата.

Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st February 2007, 21:36
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

И за мене така ме по-добре но с оглед на това че нямам много време нямам друг избор приемам аминокиселини за възстановяване и л-карнитин за енергия и горене..Закуската ми 1-та е в 6.30 2-та-10 часа 3-тата 12.40 Обед 15.00 часа а пък вечеря Максимум в 18 часа
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd February 2007, 11:18
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Ами, незнам...помисли си какво можеш да направиш по въпроса с тренировките. Кофти е така да ги съчетаваш с училището, защото наистина не остава много време (от опит).
Иначе за храненията - добре. Аз имах различни часови представи за "обяд" и "вечеря" и за това те попитах.
Л-Карнитина забравих да го спомена, но виждам, че сам си се сетил.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd February 2007, 13:16
mozaka29 mozaka29 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 14
По подразбиране

Хмм, при целите които си си поставил, да изключваш кардиото в деня на силова тренировка не е много правилно! Щом си решил да сваляш това е най-логичното - няма да качиш много мускулна маса, но мазнините ще горят обилно!
15 кила е нормално да бъдат свалени за малко повече от 3 месеца, в смисъл ако говорим за мазнини, а не за мускулна маса! нормално е по 1-2 кила мазнини на месец да се свалят, ако е повече това означава че гориш и мускул, което не е много хубаво! Абе, до лятото има 4 месеца, т.е. 10тина килограма е достижимо и здравословно да свалиш, повече не!
Пий повече вода! и ако можеш сутрин преди закуска да направиш малко кардио (коремни преси, клякания, лицеви опори).
Успех.
(а да, ами пиши след месец, примерно как върви, и ако има нещо за променяне да си поговроим пак
__________________
Ако нещо си струва да бъде направено, то си струва да бъде направено добре!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd February 2007, 15:31
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

еися почвам втория срок дано да е малко по- поносима програмата в даскало ще видим
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Добрелимипорограмата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:42.