IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th April 2007, 19:47
georgiev_kz georgiev_kz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране Искам да отслабна

Здравейте , искам да ви кажа моя проблем.От две години се пробвам да отслабна но не става,диети,бягане,фитнес нищо не помага,висок съм 182 см и тежа 105 кг,което всъщност е доста срамно ,ще съм ви благодарен ако ми дадете някакъв съвет как мога да отслабна бързо.
Багодаря предарително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th April 2007, 02:32
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Еднозначен отговор няма. Кажи как се храниш, какви диети си спазвал, колко често спортуваш?
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th April 2007, 09:27
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Мммда, Nezinka е права.
Определено бъркаш някъде я в храненето (което е най-вероятно), я в спорта и така. Няма начин да не може да отслабне човек, важен е режима. Има ли добър режим има и добри последствия т.е отслабване.
Та както казва Nezinka за да разберем какво не е наред и да се опитаме да ти помогнем, трябва първо да кажеш какъв ти е досегашния режим.
Другото което ми направи впечатление, е че искаш да отслабнеш бързо. Относно това твое желание искам да ти кажа само едно - хубавите неща стават бавно!!!!
Каква е ползата да отслабнеш бързо с 5кг. и след това да качиш 10?
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th April 2007, 13:24
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Не е срамно колко кила си, срамно щеше да е, ако не искаш да се погрижиш за външния ти вид. Според мен с фитнеса може да оформиш тялото ти по желания начин, но храненето е много важно, така че наистина кажи как се храниш, какви тренировки правиш и по-конкретно към какво се стремиш. А истинският път към хармонично тяло и здравословни навици за цял живот се постига само след няколко провала, това е мое мнение, но мисля, че човек само тогава знае какво не трябва да прави и как точно реагира собственият му организъм към съответните тренировки и храни. Твоите 2-годишни усилия явно не са подходящи за твоя организъм, трябва да пробваш друг режим. Но не диети, а постоянно плавно преминаване към здравословен начин на живот, като малко по-малко ограничаваш вредните храни и т.н.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th April 2007, 14:28
georgiev_kz georgiev_kz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте отново,
храня се два-три пъти дневно:обед,през ден два и слетобед,вечер.
Храненето ми съдържа ниско калорични храни като:черен хляб,зеленчуци сурови и сготвени,плодове и млечни продукти,през два-три дена хапвам по-така като "сладичко"като бисквити и пия обикновени сокове от степчета.
Ползвал съм различни диети,ще дам пример да ям три пъти дневно само зеленчуци и плодове.
На фитнес дори в момента ходя но през ден и прая упражнения за отслабване,напреди като ходих правих упражнения за стягане но не даде резултат.
Надявам се да ми препоръчате нещо!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th April 2007, 15:27
pa$$ion pa$$ion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Защо не отидеш на лекар да ти направи изследвания и да ти съставят подходящо меню за твоя организъм?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th April 2007, 15:44
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Аз не съм привърженичка на диетите, затова няма да ти препоръчам диета, защото за всяко лишение организмът ще си отмъсти. А естетичните и дълги резултати се получават само с преминаване към здравословен начин на живот завинаги.
Хубаво е, че внимаваш какво ядеш, каза, че ядеш готвени зеленчуци, а как ги приготвяш. Най-добре е на пара, варени или печени. Никакво пържено. С хляба внимавай, не го яж вечер, много хора биха ти препоръчали да го спреш, но аз съм за умерените неща, все пак не може да се лишаваш винаги от всичко. Също така 90 % от хляба в България е боядисан, не е диетичен, така им е по-лесно. Затова яж бонус, но сутрин. Внимавай с количеството хляб, както и с големината на порциите. Не вечеряй късно вечер. Плодовете ги яж до 12 часа на обяд, ако ти е трудно до 16.00 - не вечер. Също така избягвай химмите в храните и напитките, т.е. забрави за степчетата. Рафинираните масла и олиа ги забрави също. За известно време спри сладкишите, после като си позволиш нещо сладко, нека да е сутрин, умерени количества и то мед или натурален шоколад или нещо лекичко, не вафли и кексове. Яж месо, риба - печена, варена. Ограничи картофите и ориза, компромисен вариант е кафявият ориз, ама пак внимавай. Изпитаната рецепта скара (пиле, риба, телешко) + салатки не дава дефекти. Пак питай, ако имаш въпроси. Желая ти успех.
P.S> Отначало ще ти е трудно, но след 2-3 седмици няма да ти се ядат сладкиши. Само издръж началото.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th April 2007, 16:01
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
P.S> Отначало ще ти е трудно, но след 2-3 седмици няма да ти се ядат сладкиши. Само издръж началото.
Защо няма да се ядат сладкиши и сладки неща след 2-3 седмици?Задавам въпроса, защото ми е наистина интересно.Аз съм на диета(то не е диета де, но за мен си е, защото не ям нищо сладко освен 2 блкчета черен шоколад 2-3 в седмицата и никакви висококалорични неща като пици, дюнери, пържени картофи, кашкавал панета и каквото още се сетите, тестени(освен хляб) съм ги изключила също) и така това е просто режим, не диета, защото си ям 3-4 пъти на ден, като наблягам най-вече на плодове и зеленчуци, салатки, мляко(прясно, кисело)...за мен това е голямо постижение наистина който не вярва, може да прочете какви мнения съм пускала преди таааа....много се разширих...в началото първата седмица ми беше много трудно да устоявам на сладките изкушения, но колкото повече време минава, толкова повече...айде няма да каже, че вече не ми се ядат изобщо сладки неща , но определено нямам онова неистово желание и постоянна мисъл за тях.Как така става? :P
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th April 2007, 18:15
georgiev_kz georgiev_kz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Чух от приятели да вземам Л карнитин,дали това ще помогне!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th April 2007, 18:25
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Взимай го 1-2 часа преди тренировки, би трябвало да помогне. Той действа като катализатор за горене на мазнини, но без тренировки няма особен ефект. Също както каза Лиана, избягвай плодове и всякакви сладки неща след 2 часа на обяд, не прекалявай с нищо. Яж повече чисто месо и зеленчуци и би трябвало да има ефект.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:53.