IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 14th June 2007, 08:29
ЛИЛИ ГЕОРГИЕВА ЛИЛИ ГЕОРГИЕВА не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: БУРГАС
Мнения: 3
По подразбиране ДИЕТА НА Д-Р ПИЕР ДЮКАН

Здравейте!Вече почти 2 месеца спазвам диетата.До сега съм свалила 9-10 кг.Последните седмици правя някои нарушения-напр.в неделя пия една бира с пържена цаца,всеки ден ям череши и т.н.Свалянето стана по-бавно,но мисля,че това е нормално.Решила съм ,по-този начин да продължавам цяло лято.Освен диетата-пия 2 чая Инхуа на ден и един китайски чай-вечер.Сега си купих и бонбони Формасуит.Ще видим,дали ще има ефект.Но според мен-важното е да не се отказваме!!!!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 14th June 2007, 20:51
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

хей искам да ви попитам нещо относно диетата .... мисля да я спазвам обаче се чудя колко дни да редувам ударния режим , който е само от протеини с дните когато ям и зеленчуци ? висока съм 174 см и тежа 60-62 кг
Отговори с цитат
  #53  
Стар 14th June 2007, 21:28
krisi87 krisi87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

за смесения режим в книгата се препоръчва 5/5 5 дни на протеини и зеленчуци и 5 дни като през ударния период, но ако нямаш много килограми за сваляне можеш да си го направиш 2/2 или 7/2 както ти е удобно, пак казвам зависи от килограмите
успех
__________________
http://kokolino.100webspace.net
Отговори с цитат
  #54  
Стар 16th June 2007, 10:57
ROSSI ROSSI ROSSI ROSSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Купих си книгата. Днес и утре ще чета и от понеделник я почвам!!!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 16th June 2007, 21:06
krisi87 krisi87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

оъ, според мен няма да се напалнее отново, докато стигнеш края на диетата ти вече ще си друг човек, ще свикнеш да ядеш по малко, без сладко и хляб и други неща богати на мазнини, и деня на белтъчини(четвъртъК) ти помага за запазването на килцата, много хора са доволни от тази диета и аз също съм сред тях.
__________________
http://kokolino.100webspace.net
Отговори с цитат
  #56  
Стар 19th June 2007, 09:43
krisi87 krisi87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

здравейте искам да ви попитам, когато сте на тази диета и цикъла ви идва, как се чувствате? защото аз чакам ами дйде всеки момент и съм толкова подута и колко и по малко да си хапвам толкова повече съм подута и имам чувството че изобщо не смъквам...
__________________
http://kokolino.100webspace.net
Отговори с цитат
  #57  
Стар 19th June 2007, 10:10
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi87
здравейте искам да ви попитам, когато сте на тази диета и цикъла ви идва, как се чувствате? защото аз чакам ами дйде всеки момент и съм толкова подута и колко и по малко да си хапвам толкова повече съм подута и имам чувството че изобщо не смъквам...
като не си на тази диета нещо по-различно ли се случва във времето преди цикъла ти?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 19th June 2007, 16:03
pink_pink pink_pink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 16
По подразбиране

При мен първия месец не ми дойде,естествено се стреснах .Като се замислих беше от липсата на калории,бях се ограничила до 3 яйца и само салата от зеле и моркови.Следващия месец не се ограничавах така жестоко,дойде ми но само за 2 дни и то много слабо.
Но това май си е нормално..?
При Вас как е ?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 19th June 2007, 16:15
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pink_pink
При мен първия месец не ми дойде,естествено се стреснах .Като се замислих беше от липсата на калории,бях се ограничила до 3 яйца и само салата от зеле и моркови.Следващия месец не се ограничавах така жестоко,дойде ми но само за 2 дни и то много слабо.
Но това май си е нормално..?
При Вас как е ?
Как ще е нормално????????? На колко години си!!!!!! Изобщо не е нормално. Питай майка си. Ходи на лекар. Как изобщо можеш да допуснеш такова немърливо отношение към тялото си?!?!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 19th June 2007, 18:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Кво да пита майка си, тя самата е майка на едно дете, поне така е написала Явно глупостта няма възраст...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:13.