IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 22nd April 2008, 01:21
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Абе хора какво му се смеете на Наумчо? Аз също съм слушала,че мъжете не харесват чак толкова високи жени, макар и да не го казват. Все пак всеки си има мнение де,но много висока жена определено не е хубаво,защото след време се състаряват по-бързо и изглеждат като коне.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
  #252  
Стар 22nd April 2008, 06:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jenny^^^
Аз също съм слушала,че мъжете не харесват чак толкова високи жени, макар и да не го казват.
и как си го чула, като не го казват ама не се и учудвам де, то напоследък пълно с тапишони по 1.70
Цитирай:
Първоначално написано от Jenny^^^
много висока жена определено не е хубаво,защото след време се състаряват по-бързо и изглеждат като коне.
кво значи "много висока жена"? ако е над 180 може и да се съглася, че вече е малко прекалено. ама тва за състаряването беше тъпо на ниските да не би с годините да им се опъва кожата още повече и те ше станат на стафиди, споко
  #253  
Стар 22nd April 2008, 13:00
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от naumbg
Колкото по-ниска е жената, толкова по-голям шанс има да се омъжи. А това, няма какво да се лъжем, си е основната цел в живота на почти всяка жена. Толкова е хубаво някой да ви хрантути, нали?
Малеее стара мома останах с тия мойте 173 см.Добре ,че мама ме кара навремето да уча ,че сега да мога да се издържам сама ,че ако трябва да чакам някой като Научмо да ме хрантути жива да ме ожалите .Ща си умра гладна и неомъжена

Ей няма такъв образ като теб честно.Всякави минаха през тоя форум ,ама ти си уникат просто
Ти 173 си си добре, ми аз кво да кажа с моите 178- шси умра самотна и туй то
  #254  
Стар 22nd April 2008, 13:05
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И аз добре, че се омъжих наскоро, че с мойте 176 трябваше лесбийка да ставам... не че е лошо, де....
  #255  
Стар 22nd April 2008, 14:00
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Стига с игричките и обясненията, да обощим:

1. Всички мацки тук, които публично си признахме, че сме над 165 см. сме мъже и доказателства бол (шСи говорим за коли, а?)
2. Повечето от нас са омъжени, но това само означава, че ние и въпросните ни "мъже" всъщност сме гейове!
3. Същите тези мъже ни хрантутят, за да не излизаме на улицата, защото сме изроди!
4. Децата ни ги е донесъл щъркела или сме ги взели под наем за пред хората, за да не се разкрие истинската ни същност!
5. Тука аватари, снимки и твърдения, че сме по 50 кила са само прах в очите, всъщност сме по 150 кила.
и накрая - доказателството за по-горните обощения, а именно - снимков материал - цък !!!

Няма нужда вече да крием същността си, Наумчо ни разкри!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #256  
Стар 22nd April 2008, 14:19
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jenny^^^
Абе хора какво му се смеете на Наумчо? Аз също съм слушала,че мъжете не харесват чак толкова високи жени, макар и да не го казват. Все пак всеки си има мнение де,но много висока жена определено не е хубаво,защото след време се състаряват по-бързо и изглеждат като коне.
А може ли аз като една бъдеща кранта да попитам какво се има предвид под висока жена щото ако ти си 1.50 аз определено ще ти изглеждат висока


Вале
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #257  
Стар 22nd April 2008, 14:56
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Абе личи си колко сте ме разбрали де.
bimbi,не те знам колко си висока, не че има значение, но знам какво съм казала и защо. Виждам,че може би си се обидила от коментара ми, макар че не съм целяла да обидя никой, аз също не съм ниска и въпреки това споделям мнение.
misheto7,ти определно си сгрешила. Много съм далече от 1.50
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
  #258  
Стар 22nd April 2008, 14:59
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

valeto, аз не виждам някой от тука да е обидил високите или ниските жени, така че според мен не е нужно някой да се засяга. Все пак всеки има право на мнение.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
  #259  
Стар 22nd April 2008, 15:01
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jenny^^^
misheto7,ти определно си сгрешила. Много съм далече от 1.50
1.30? Бъзик де.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #260  
Стар 22nd April 2008, 15:01
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jenny^^^
Абе личи си колко сте ме разбрали де.
Виждам,че може би си се обидила от коментара ми, макар че не съм целяла да обидя никой, аз също не съм ниска и въпреки това споделям мнение.
misheto7,ти определно си сгрешила. Много съм далече от 1.50
Поради което съм удебелила изречението от изказването ти и съм написала че искам да знам какво според теб значи висока жена ?!?.Видно не си направи труда да отговориш и да изясниш какво точно си искала да кажеш.Не знам и не ме интересува колко си висока.Дадох го като пример ,че всеки от своята позиция има различно виждане и определение за понятията.Ама някой трябва да чете и да вниква в написаното ,а не между редовете И след като определяш високите жени като КОНЕ не виждам какво се мусиш,че не сме те разбрали какво искаш да кажеш.Ти си го казал точно и ясно
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОВИСОКИИЛИПОНИСКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:25.