IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 21st February 2010, 13:47
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Ехоооо,къде са всички?Няма ли някой да се похвали с нещо?Днес съм на белтъци,изядох си пилешката пържола от снощи.Пак се развали това време ......
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #692  
Стар 22nd February 2010, 15:31
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте, дами! Бих желала и аз да се включа във вашата групичка. Четох по всички възможни форуми, където пише за вашия режим и много се двоумях, но ще пробвам, от опит глава не боли, дано само да не влошим положението. Аз съм на 23 г., 155 см. висока и съм 65 кг. Искам да сваля поне 10 кг. и искрено се надявам това да стане.
Искам само да попитам, при вас кога се забеляза някакъв ефект? Знам, че всичко е строго индивидуално, но малко информация никога не е излишна. Ограничавате ли количествата салата и плодове, които консумирате? Не че аз изпадам в безразборно ядене, но салатка и плодове си похапвам повечко, за да мога да се заситя за през деня и вечер да не ме хваща зверски глад. Ще Ви бъда много благодарна за всяка информация, която ми дадете. Лек ден на всички
Отговори с цитат
  #693  
Стар 22nd February 2010, 16:08
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Здравейте и он мен!Аз днес съм на белтъци за сега всичко е ок.Гледах че след 11-12 дни ми е 2ия воден ден по средата точно на режима съм.И много се радвам че имам видими резултати и се чуствам добре.
delyana Здравей и добре дошла във отбора ни.При голяма твърда воля и найстина голямо желание ще ги пребориш 10те ти кг дето са ти излишни.Както съм казвала вече много пъти във форума ни а пък и на линийката ми се вижда че на 30ия ден бях -7кг и доста свалени см от ханша талията и гръдната обиколка.Относно плодовете и салатите плодовете във плодовия ден а във останалите само за закуска и евентуално следобяда ако почустваш глад можеш да си позволиш да хапнеш.Салатите са задължителни във белтъчния ден не че е забранено във другите дни.Но то няма смисал да се прекалява нито със едното нито със другото.В началото на режима можеш да хапваш повече храна и постепенно да я намаляш за да не премине организма ти във фаза на авариен режим защото тогава не се свалят кг или ако се сваля то е мн бавно.Но след 1-2 седмица организма ти ще свикне и на режима и ще видиш сама че ще иска по малко храна успех
Отговори с цитат
  #694  
Стар 22nd February 2010, 16:17
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здрасти, мацаки!
Добре дошла, Деляна. Това, за което питаш, е строго индивидуално. В самата диета е разписано, че може да чакаш и 10 дена, а после наведнъж да свалиш 5 кила, или пък след водния ден да стане. Ако не си пазила други диети, резултатът ти ще е по-бърз и по-голям. Но всяка диета се забавя с времето. Изрично е упоменато, че резултатът е по-добър с по-малки количества храна. Понеже я пазя от месец, виж какъв е номерът, ако можеш да му устискаш, разбира се. От една страна диетата включва всякакви храни, каквото и да ти се яде, има кога да го включиш. От друга страна в началото ще береш голям глад, да знаеш. Докато свикнеш. Ами че на практика се яде 2 пъти на ден. Това сутрин за плода нали разбираш, че е колкото да те раздразни и изостри чувството на глад. На обяд ядеш нормално в протеиновия и бобовия ден. Обаче на вечеря - половината, сиреч гладен си стоиш до другия ден на обяд. Аз това още не го мога съвсем. Не вземай пример от мен, аз съм разглезена дюканка. Въглехидратният ден е кошмар. Вярно, че на обяд ще изядеш порция спагети или пица, но след час вече си гладен, а до вечерта се държиш мъжки и лапваш едно шоколадче (примерно) на гладно. Плодовия ден... без коментар. Между другото тази диета предразполага към нарушения. Защото няма табута, все ти се струва, че не е голяма раобта да гризнеш едно-друго. Така че внимавай
Отговори с цитат
  #695  
Стар 22nd February 2010, 16:23
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Видях поста на Гери. Това за аварийния режим е 100 % вярно.
Аз преминх първия си воден ден в събота. Ама едвам се назорвах да лоча. Май съм подранила с 4 дена. Обаче нямах компютър до днес, че му изгоря захранването и е на ремонт. Сега съм на чужд комп за малко, колкото да ви видя. Та исках да видя на коя дата почнах от старите ми постове, ама нямам време. Пък и минало-бешало. Направих водния ден и толкоз. Днес съм на бобовден и ... въртележката отначало. Не мога да се похваля с желязна дисциплина, но се държа горе-долу прилично. Обаче днес тати пак пристига на гости и има да ми текат лигите, като ги гледам с мъжо.
Отговори с цитат
  #696  
Стар 22nd February 2010, 16:51
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Добре, че има кой да дава малко подкрепа. Благодаря за доброото посрещане!
Дундьо, зимата на 2008 пазих Дюкан и отслабнах доста. Станах към 53 - 54 кг. След това ме хвана сесията и Коледните празници и почна едно жестоко огуяване докато стигнах до тези килограми. Мъчих се с някакви режими тази година, но заради липса на воля не можах да ги преборя. Сега уж съм сериозна (да видим до кога), дори смятам тези дни да тръгна и на каланетика, за да има и малко отрицателен калориен баланс Малко ми е застоял начинът на живот - на работа цял ден съм седнала, вечер ми липсва тонуса, а и желанието за някакво физическо натоварване.
Ще пробвам, както казвате, да понамаля постепенно салатките. Интресува ме нещо и за въглехидратния ден, защото не ми стана много ясно. Не забелязах тогава да важи правилото за вечеря да ядем 1/2 от обяда, а трябва да ядем нещо сладко. Това значи ли, че ако съм обядвала примерно с макарони, не ми се полага 1/2 порция от тях за вечеря, а трябва да се задоволя само с малко шоколад, например? При мен "малко" е много трудно да се каже, когато става дума за сладко. Когато правех Дюкан можех да се лиша, защото знаех, че по принцип не се допуска, но сега като знам, че хем може, хем е ограничено, май ще ми е трудничко. Ще видя как ще потръгне в близките няколко дни и ще се отчитам, когато имам възможност, а ако не видя резултат, ще я мисля отново До скоро
Отговори с цитат
  #697  
Стар 22nd February 2010, 17:19
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

дундьо и как е при теб вече след 1ия воден ден има ли още минусчета или не си се мерила?
delyana ако не искаш да хапваш сладко хапвай както си дала примера със 1/2 порция макарони аз понякога така правя и не ям влаго избора е твой.
Отговори с цитат
  #698  
Стар 23rd February 2010, 09:22
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Добре дошла ,delyana!Ще видиш ,че режимчето не е никак трудно.За 10-на дни предполагам ще свикнеш и няма да го мислиш толкова.Казваш,че нямаш време за спорт,обаче според мен няма хубаво тяло без спорт(а и резултатите от режима ще са по-добри ,по-бързи и по-дълготрайни).Пожелавам ти успех!
Днес съм на белтъчини и ще си хапна рибка ммммм....
Днес се претеглих(след 8-и ден:плодов) и резултатът е -2,6 от началото.Вие момичета,с какво ще се похвалите?
Хубав ден!!
Отговори с цитат
  #699  
Стар 23rd February 2010, 09:51
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро!Как сте? Аз преди малко станах и сега мисля да закуся със 1 банан.Днес съм на варива.Вчера си сварих бобец да ми е готов направо за днес и ще съм на него Лек ден
Отговори с цитат
  #700  
Стар 23rd February 2010, 09:53
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Момичета, и аз съм тук, но просто няма какво да се похваля - аз от първи съм на диетата, и досега минус 3 кг., и повече за сега не
Днес съм въглехидратна, и все още се чудя какво да ям.
Поздрави на всички и добре дошла на Диляна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:59.