IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th October 2006, 10:33
anelly anelly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: СОФИЯ
Мнения: 34
По подразбиране

Аз в момента се лекувам от същото. 10 дни лечение и после на контролен преглед. За съжаление моя любим не се лекува защото казва че му няма нищо, а и аз не мога да се откажа от оралната любов, какво да правя?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th October 2006, 11:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ако е така,лекуваш се напразно-ако не се лекуват двамата партньори,няма смисъл.Как може да каже,че му няма нищо,при положение,че на теб ти има нещо ,извинявай,ама това е меко казано безотговорно.Говори пак с него и му обясни,че не е безобидно и това,че той се чувства добре,не значи,че наистина всичко е наред.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th October 2006, 11:23
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Абе тия мъже са големи глупаци...Аз имах подобна ситуация като бях с бившия ми приятел...Положих нечовешки усилия да го убедя и той да се лекува...И той така твърдеше, че нищо му няма...Ама това, че няма признаци не означава, че не е заразен...Плюс това ако само аз се лекувам ще се получи т.нар. пинг-понг ефект...т.е. аз отново ще се заразя от него като правим секс и пак ще трябва да се лекувам...Така че , обясних му ги тези неща и му заявих, че ако не се лекува просто повече няма да правя секс с него
и да видите само при тази заплаха колко бързо започна да се лекува
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th October 2006, 11:29
anelly anelly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: СОФИЯ
Мнения: 34
По подразбиране

Ние правим секс от известно време с презерватив с цел да се пазим и затова той си мисли, че това е достатъчно, за да не се заразяваме. А другото го правим същто толкова често, така че мисля че сте абсолютно прави. Ще му кажа, че няма да правим нищо докато не си направи изследване и не се излекува и той. Иначе само излишни нерви и пари за лекарства. Ужас, писна ми вече. Тия мъже май са много глупави, само дето трябва винаги ние да търпим глупостите и да си патим затади тях.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27th October 2006, 14:16
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anelly
Тия мъже май са много глупави, само дето трябва винаги ние да търпим глупостите и да си патим затади тях.
О не, в никакъв случай не трябва да им търпим глупостите, особено пък когато става въпрос за нашето здраве...Така че, съветът ми е да бъдеш по-твърда и да се въздържаш от секс поне докато сте сигурни, че и двамата сте се излекували...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th October 2006, 14:56
anelly anelly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: СОФИЯ
Мнения: 34
По подразбиране

Благодаря за съвета, така и ще постъпя, няма повече да правя тази грешка.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th October 2006, 19:28
milenva milenva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 55
По подразбиране

По време на лечението е добре да не приемате никаква захар (вкл. мед, подсладители, плодове), прясно или кисело мляко и техни производни, мая в хляба или бирата. Това звучи малко крайно, но кандидата се "храни" със сладко
__________________
See clearly Breathe deeply Think fast Take chances
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросчесвързаногинекологиченпроблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:11.