IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 11th December 2011, 14:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Susan, незнам как в Англия тръбят за вредата от солариумите, но видях как в Лондон масово ги използват. До нас имаше соларно студио, което буквално се скъсваше от работа. От сутрин до 10 вечерта. Солариумите им никак не бяха от най-модерните. Много бях изненадана, но наистина младите момичета там ги използват доста.
Да, масово се ползват, но забележи от кого ! Разни заблудени тийнейджърки а не жени на 30
Лично аз съм спряла да се излагам на слънце преди 10 години, а на солариум никога не съм ходила . Кожата ми да не е идеална ,но смея да твърдя че нямам бръчки , нито пък ми е провиснала ....
Моите наблюдения са ,че жени които се излагат на слънце или ходят на солариум остаряват преждевременно !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #702  
Стар 11th December 2011, 14:25
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Да, масово се ползват, но забележи от кого ! Разни заблудени тийнейджърки а не жени на 30
Лично аз съм спряла да се излагам на слънце преди 10 години, а на солариум никога не съм ходила . Кожата ми да не е идеална ,но смея да твърдя че нямам бръчки , нито пък ми е провиснала ....
Моите наблюдения са ,че жени които се излагат на слънце или ходят на солариум остаряват преждевременно !
Права си
Отговори с цитат
  #703  
Стар 11th December 2011, 18:19
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
И мен всъщност ме е страх да ходя, а пък без солариум съм ужасно бледа и незнам. Всъщност не прекалявам изобщо, но сигурно пак е вредно...
Крис-пис ти пробвала ли си fake-tan-a (спрей-а)?
Аз лично не съм /но бих/, но моя колежка ходи на сватба и за случая си направи тен в кабина и наистина беше много яко, страхотен тен се получава, а тя е много бяла по принцип, но беше страхотна...лошото е, че за около 7-10 дни само държи. И не беше грозно като падаше, не съм забелязала петна...но си зависи и къде и как ще те направят...

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 11th December 2011 на 18:27
Отговори с цитат
  #704  
Стар 11th December 2011, 21:50
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Мацки сещам се да ви питам...как беше (е ) при вас....на мен много често ми изтръпва носа, просто се вкочанява така изведнъж както си стоя...отделно си ми е изтръпнал почти навсякъде, за върха да не говорим, там почти нямам чувственост...
Нормално е или?
А този връх най-бавно ли спада като оток? И горе долу за колко време? Знам, че пр всеки индивидуално, но все пак...
А върха пада ли много с времето или се коригира леко (или пак зависи от интервенцията)? Мерси
Отговори с цитат
  #705  
Стар 12th December 2011, 11:45
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Мацки сещам се да ви питам...как беше (е ) при вас....на мен много често ми изтръпва носа, просто се вкочанява така изведнъж както си стоя...отделно си ми е изтръпнал почти навсякъде, за върха да не говорим, там почти нямам чувственост...
Нормално е или?
А този връх най-бавно ли спада като оток? И горе долу за колко време? Знам, че пр всеки индивидуално, но все пак...
А върха пада ли много с времето или се коригира леко (или пак зависи от интервенцията)? Мерси
Сега, 25 дни след операцията, започва все повече да ми се възвръща чувствителността, но пак си е изтръпнал. За отока трябва да кажат някои с по-стара ринопластика Ти имаш ли отоци?
Момичета, да ви питам, до кога носихте лонгетата през нощта? Моята май никаква работа не върши вече - на сутринта едва се държи - даже и пада
Отговори с цитат
  #706  
Стар 12th December 2011, 12:18
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Сега, 25 дни след операцията, започва все повече да ми се възвръща чувствителността, но пак си е изтръпнал. За отока трябва да кажат някои с по-стара ринопластика Ти имаш ли отоци?
Момичета, да ви питам, до кога носихте лонгетата през нощта? Моята май никаква работа не върши вече - на сутринта едва се държи - даже и пада
Някои бяха писали, че я носят още месец след махането /само вечер/ и я закрепят здраво с лепенки.
Отговори с цитат
  #707  
Стар 12th December 2011, 13:23
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Мацки сещам се да ви питам...как беше (е ) при вас....на мен много често ми изтръпва носа, просто се вкочанява така изведнъж както си стоя...отделно си ми е изтръпнал почти навсякъде, за върха да не говорим, там почти нямам чувственост...
Нормално е или?
А този връх най-бавно ли спада като оток? И горе долу за колко време? Знам, че пр всеки индивидуално, но все пак...
А върха пада ли много с времето или се коригира леко (или пак зависи от интервенцията)? Мерси
При мен(2 месеца и 13 дни от операцията)все още ми е изтръпнал леко,като се прозявам ми опъва и има болка,но се търпи.В горната си част носа ми е кажи речи наред,само понякога се лющи кожата там.По- надолу е твърд като камък,най-вече отстрани,връхчето и ноздрите най-нормално си ги усещам.Там където ми беше гърбицата,но малко по надолу,боли от време на време-подува се понякога и после пак си спада.Голям трансформърсИмам много секрети,и постоянно си слагам подсолена вода с капкомер,духам,пак се запушва и така,дано това да отмине!И конци все още ми падат.За върха не съм забелязала да ми е паднал.Обобщено казано твърд и изтръпнал ми е в средната си част от всички страни.Както каза-при всички е индивидуално...
Отговори с цитат
  #708  
Стар 12th December 2011, 21:32
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Да, като ви слушам и на мен ми е същото. Твърд, изтръпнал връх, болки и опъвания от време на време....Най ме притеснява това дето ми тегли при гърбицата (където е била) и напипвам едни неравни работи, дано не се калцира гадно...
За върха имам пред вид, да спадне малко като размер, тъй като при мен, върха стои малко камбест и е много твърд и ноздрите ми са малко неравномерни, но това го отдавам на факта, че имам от едната страна повече оток (което мисля, че е нормално, отоците да не са еднакви)....абе с две думи не стои като да е оздравяло и като да се е оправило....има още доста да си се оправя...казаха ми 3 месеца, а при някои дори и повече...имах една позната, която каза, че си е усетила върха чак след 1 година....
Отговори с цитат
  #709  
Стар 12th December 2011, 21:45
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

а и друго да ви питам...вие като си пийвате някакво питие (имам пред вид алкохолкно) подувате ли се? Аз като пийна 50 грама и ми се подува всичко около носа и самия нос....гадно....
Отговори с цитат
  #710  
Стар 13th December 2011, 00:26
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Малко извън темата , но да ви се похваля От януари почвам работа в Националната болница по уши нос и гърло където работи и хирурга който ме оперира втория път
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:43.