IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 3rd January 2012, 22:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ako ти е бил чупен носа , трябва да мине година и половина за втората операция и всеки който ти каж че може и по рано просто иска да ти вземе парите !
По добре не си прави втора операция при емил а потърси друг хирург !
И много ме е яд като почнете да ревете от него, а кога ви кажем че емилчо е касапин и некадърник никой не слуша ! Лично аз съм предупреждала милиони пъти !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #752  
Стар 4th January 2012, 17:13
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Аз искам да попитам стесняването на носа от къде може да започва? Мисълта ми е тази част, която е между очите може ли да се чупи и стеснява?
Отговори с цитат
  #753  
Стар 5th January 2012, 10:02
diavol diavol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

И аз едно въпросче имам - дали след няколко ринопластики може да се загуби обаянието
Отговори с цитат
  #754  
Стар 5th January 2012, 11:30
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Обаянието или обонянието?
Отговори с цитат
  #755  
Стар 5th January 2012, 13:15
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Аз искам да попитам стесняването на носа от къде може да започва? Мисълта ми е тази част, която е между очите може ли да се чупи и стеснява?
м/у очите са костите на носа. С чупене на костите би трябвало да може да се стесни, но май рядко се случва, по-често речултата е по-широк в тази част.
Отговори с цитат
  #756  
Стар 5th January 2012, 15:01
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

diavol, ти преди колко време си се оперирала при Георгиев? Какво не ти харесва? Аз преди 2 месеца имам ОП при него...все още чакам оздравителния процес преди да се изкажа финално (тъй като имам още отоци по върха на носа и тук там на други места), но като цяло и аз не съм много доволна...не е много зле, но със сигурност можеше да е по-добре (а аз не съм от претенциозните)....за стесняване на ноздрите след колко време от първа ОП може да се говори (при мен ноздрите са станали много големи, както са писали момичетата тук, че се случва)...? 10х (Thanks)
Отговори с цитат
  #757  
Стар 5th January 2012, 20:45
diavol diavol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Оперирана съм преди 3години,но за съжаление носът ми е ужасно крив,ноздите са големи.....ох кажете как да кача снимки ,за да видите най-добре и ако има момичета решили да си правят операция да знает какво може да ги сполети....Ти какво си прави на носа...
Отговори с цитат
  #758  
Стар 5th January 2012, 22:03
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

diavol, какво да ти кажа мила и аз за сега не съм доволна, може би още ще се попромени, но едва ли ще е много....доста голяма корекцията беше при мен...големите ноздри ме притесняват, но мисля, че това лесно се коригира, лошото е че ще трябва да е минимум след година....и че пак трябва да минем през травми (да не говорим за разходите)...те момичетата говореха, ама няма кой да чуе...ти защо пак при същия ще се оперираш след като не си доволна?
Отговори с цитат
  #759  
Стар 6th January 2012, 11:42
diavol diavol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
Thumbs up

Не съм решила ,че ще е там,но ако е там ще е заради парите(на другите места ми искат твърде много пари за ре операцията) Незнам какво да кажа,но пределено апелирам не в Нефертити
Отговори с цитат
  #760  
Стар 6th January 2012, 16:46
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Не знам колко безкрайно оптимистичен трябва да си, за да напишеш подобен пост, diavol.
Парите в случая са последното оправдание, което трябва да те касае. А ако наистина парите са най-важното за теб, то помисли дали ще намериш лесно 5 цифрени суми за трета ринопластика например и за реоперация след реоперация.

Аз не съм от оперираните, но от всичко, което съм чела в темите, мисля, че да НЕ СЕ реоперираш при същия хирург е най-правилното решение.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:03.