IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 6th January 2012, 19:17
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

дааа и аз мисля, че парите не трябва да са водещия фактор при реоперация, особено на носа...та момичета кажете кога най-рано след първа ОП може да се мисли за втора, така че да е напълно възстановен...година? 10 месеца?
Отговори с цитат
  #762  
Стар 6th January 2012, 21:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
diavol, какво да ти кажа мила и аз за сега не съм доволна, може би още ще се попромени, но едва ли ще е много....доста голяма корекцията беше при мен...големите ноздри ме притесняват, но мисля, че това лесно се коригира, лошото е че ще трябва да е минимум след година....и че пак трябва да минем през травми (да не говорим за разходите)...те момичетата говореха, ама няма кой да чуе...ти защо пак при същия ще се оперираш след като не си доволна?
Явно че големите ноздри са ''специалитета'' му между другото и моите са големи , а преди време една мноо симпатична мацка ,оперирала се при него ми прати снимките си и бях ужасена като видях какви големи кръгли ноздрии беше направил- изглеждаше точно като зурла.
Дявол предния път не си ни послушала , но моля те този път ни послушай и не се оперирай при него ! Втората операция е много по сложна и трудна от първата , така че едва ли ще се справи ! По добре изчакай докато събереш малко пари и се ориентирай при друг , като през същото време си искай парите от операцията обратно и бъди много настоятелна ! Нека му покажем на тоя некадърник , че няма да му се размине просто ей така !!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #763  
Стар 6th January 2012, 21:34
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
дааа и аз мисля, че парите не трябва да са водещия фактор при реоперация, особено на носа...та момичета кажете кога най-рано след първа ОП може да се мисли за втора, така че да е напълно възстановен...година? 10 месеца?
Казах го само няколко поста по горе ! Ако е имало чупене трябва да мине година и половина и всеки който ти каже че може и по рано , просто иска да ти вземе парите !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #764  
Стар 7th January 2012, 14:22
diavol diavol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Смятам да ви послушам момичета и да поизчакам докато посъбера някой лев за ре операцията.Ще се пробвам и да си върна сумата от Е.Георгиев.....И за всички които мислят да си правят корекция на носа......четете повече мнения преди да се решите на тази стъпка и не правете моята грешка да се оперирате в Нефертити при т.нар. Доц.Емил Георгиев
Отговори с цитат
  #765  
Стар 7th January 2012, 16:50
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Казах го само няколко поста по горе ! Ако е имало чупене трябва да мине година и половина и всеки който ти каже че може и по рано , просто иска да ти вземе парите !
Сю, а ако прибегнеш само до стесняване на ноздри пак ли трябва да се чака година и половина? То като при секцио бе? Аз четох някъде (и на доста места) 10 месеца е минималния срок....но тук чета, че има оперирани и по-рано....някакви проблеми?
Отговори с цитат
  #766  
Стар 7th January 2012, 17:25
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Сю, а ако прибегнеш само до стесняване на ноздри пак ли трябва да се чака година и половина? То като при секцио бе? Аз четох някъде (и на доста места) 10 месеца е минималния срок....но тук чета, че има оперирани и по-рано....някакви проблеми?
Ако проблема ти е само в ноздрите можеш да изчакаш и по-малко. Да не кажа, че може и след 3 месеца. Ако обаче искаш и друго да се пипа, изчакай поне година. Аз се оперирах 4 месеца след първата ринопластика и определено не се гордея с това. Изчакай да си видиш окончателната форма, за да имаш представа какво не ти харесва и колко искаш да го промениш. През това време проучвай много внимателно къде да ти е другата операция, да не стигнете до трета и четвърта...
Отговори с цитат
  #767  
Стар 7th January 2012, 17:58
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

ами определено ще изчакам....още доста има да ми се оправя носа, в смисъл че си ми е подут, боли си ме, изтръпнал ми е, твърд ми е върха и т.н....е при кой да се прави реоперация...то не са много май тези, които могат да оправят нещата....абе при мен не са като зурла ноздрите, ама са си големи (бяха като зурла като свалихме шините)...пак казвам, по-добре е от големия ми орлов нос преди, но можеше доста по-добре с още малко старание...пак казвам, ще изчакам целия период до 6 месеца да видя какво се е получило и тогава ще реша какво да правя....като цяло не ми се ляга пак под ножа, но със сигурност по-взискателните мацки, няма да са доволни от този резултат, тъй като е далеч от нежен женски нос и не е в симетрия с лицето като цяло....
Отговори с цитат
  #768  
Стар 7th January 2012, 17:59
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

susan_88, ти доколкото знам при Джамбазов ще се оперираш? Трета ли ще ти бъде? Какво искаше да промениш?
Отговори с цитат
  #769  
Стар 7th January 2012, 20:00
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
susan_88, ти доколкото знам при Джамбазов ще се оперираш? Трета ли ще ти бъде? Какво искаше да промениш?
Да, трета ще ми е, но се отказах от Джамбазов. Ако ми беше първа, може би щях да отида при него. Сега обаче се получи много кофти резултат- много ниска основа и дълъг и месест връх. Определено не е фрапиращо зле, но е далеч от това, което исках. Излъчването ми е коренно различно и определено хората около мен забелязват разликата и.....не са очаровани. В момента големия ми проблем е върха, което ме отказа от Джамбазов. На теб само ноздрите ли те притесняват?
Отговори с цитат
  #770  
Стар 7th January 2012, 21:11
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

susan_88, ти към кого си се насочила? И какво искаш точно да промениш? Колко време е минало от втората ти? При мен ноздрите само ме притесняват, да...много са широки...абе не знам, може би и върха, ама в долната му част...аз си имах едно такова увиснало нещо, като клюн, то пак си го има, само че е повдигнато сега...казвате, че Джамбазов е за първа ОП, но не и за корекции (особено на върхове)?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:56.