IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th April 2008, 13:26
mayayo mayayo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до mayayo
По подразбиране

За съжаление - вярвам
Сами ще се докараме до това положение - щом се оставяме "доброволно" други "нации" да управляват БЪЛГАРИЯ
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th April 2008, 15:00
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mayayo
За съжаление - вярвам
Сами ще се докараме до това положение - щом се оставяме "доброволно" други "нации" да управляват БЪЛГАРИЯ
и кое управляват другите нации???
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th April 2008, 15:26
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Всичко.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th April 2008, 15:40
Tiana Tiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

да се включа и аз с едно цитатче :
"Пролет пукна, пролет пукна ние НЕ" - тожа ако си го припяване всяка пролет...значи ни има все още!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th April 2008, 15:45
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

България като нация едва ли за 50г. ще изчезне,по скоро смятам,че българското население ще бъдем малцинството
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th April 2008, 19:12
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Може българите да станем малцинство , но да ни няма изобщо едва ли.
и аз мисля така
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th April 2008, 23:45
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Слушам си аз Ulver, зяпам темата и решавам да се рапиша в нея! Подизирам, че на някои мнението ми може да не се хареса, но такава е реалността...

И така. България с този темп на развитие/пропадане, има сериозна вероятност да изчезне след 50 години. Успоредно с това включвайки турците/те не са турци де, помаци са, но с промити мозъци, като македонците, които са с промити мозъци от сърбите/ и ромите, които се чувстват като VIP гости в тази прекрасна страна има не малък шанс това да стане реалност. Така, нека сега добавим и некачественото образование, защото учениците почнаха да си правят каквото искат в училище, дори да налитат на бой на учителите/спред последни данни/, същите тези един ден ще управляват тази страна. Също нека добавим така наречената "приватизация", която разпродаде всички предприятия на разни "инвеститори"/тук може малко да се бъркам, ако е така простете в момента се образовам и на тази тематика/ и взе на хората хляба заради разни съкращения, фалити и други, но те останаха с надеждат, че ЕС ще оправи нещата. Е какво направи ЕС ? Нищо. Нека добавим и това, че ни управляват разни "тройни коалиции" в които участва тъй нареченият феномен, които предполагам съществува само тук в България - "ДПС", които би трябвало със закон да се забрани, а техният лидер да получи доживотна забрана да влиза в България, да не говориме за това, че за пети пъм им гласуваха вот на недоверие/който странно защо ли, пак не мина/, нека включим и новините на турски език по Българската Национална Телевизия. И съкращенията в армията, които обричат тази страна, ако евентуално влезе във война на сигурна загуба, но нали сме членки на НАТО, те ще ни защитят ... и така мога да си изброявам до утре неща, които ще доведат до това нещо рано или късно то да е се превърне в реалност. Пък и нали знаете поговорката "Капка по капка, вир става"
Но мисля, че си заслужава да включа и най-важното; миналото лято когато беше "кризата" с ромите в София, никога няма да забравя един кадър, който гледах по телевизията на който един "ром" се беше провикнал на камерата "Смърт на всички българи". Край на България след 50 години ?

И все пак, че ми писна да го казвам къде ли не из разни теми за България, научно доказано е, че тази страна може да се управлява само от един единствен човек, а не от купчина безполезни управляващи, прехвърлящи си топката като ли че играят на игра, защото това не е игра!
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th April 2008, 18:35
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tory_
Цитирай:
вяряте ли го това 4е България след 50 год няма да я има ?
С правопис като твоят е напълно възможно
ех тори ще се направя че не съм видял какво си писала ... пожелавам ти да пораснеш
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th April 2008, 18:38
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране

цялата работа е че хора от Унсс ми казаха това .. че пропадаватели от там са правили някакви сметки и статистики .. и натам отивали нещата и то незаради защото някой може да е направил правописна грешка когато е бързал при писането както някои личности твърдят ами заради съвсем други причини
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th April 2008, 18:50
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от disastermaster
цялата работа е че хора от Унсс ми казаха това .. че пропадаватели от там са правили някакви сметки и статистики ..
На мен ми го казваха същото преди 5-6 години като учех там, така че по мои сметки би трябвало да ни остават 44-45 годинки!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВярвателичеБългарияследгодининямадаима
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:03.