IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th May 2009, 09:29
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

аман от некъдърници, играят си на господ! забелязала съм че много от тях искат, като отидеш на преглед да си знаеш диагнозата и лечението и ако може да не те преглеждат, да не ти пускат изследвания, че за какво са им тия апарати в кабинетите- първо магарето, цитнамазка, после ехографа и веднъж годишно преглед на гърди! но много "доктори" си ги спестяват. имах приятелка, която 2 години ходи при една лекарка и тя не и беше правила цито, накарах я изрично да си пусне изследването и док.я е попитала "ама защо, съмнения ли имаш?"
тия идиоти заслужават да ги заведат на открито и с камъни по тях! ние си поверяваме живота и жевота на бъдещите си деца, а те ни приемат за лабораторни упражнения
Отговори с цитат
  #52  
Стар 14th May 2009, 06:44
Аватара на STIGAA
STIGAA STIGAA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 12
По подразбиране

Не знам,какво става с тези лекари.НО ВЕЧЕ Е АБСОЛЮТЕН УЖАС.
Не останаха истински лекари.Този е за съд
Отговори с цитат
  #53  
Стар 16th May 2009, 07:54
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Какво да ви кажа момичета... в Бургас положението също е повече от трагично както казва един познат: като видя окръжна болница, бягам надалеч- това не са лекари, а убийци, а аз само чукам на дърво и се моля да не ми се налага спешна медицинска помощ, защото става страшно
Преди няколко години една моя позната забременя на 35, второ дете. Мина си бременността, всичко беше нормално, редовно си ходеше на лекар- проблеми никакви. Ражда се бебчето, изписват ги от болницата, прибират се в къщи и след 2 дни тя забелязва, че бебчето почти не се храни и не плаче, само едва едва му се чува гласчето. Отиде тя пак при лекаря и и казха веднага да заминава за София защото в Бургас нямат необходимата апаратура. Отива тя в София и там лекарите се хващат за главата. Оказва се че бебчето е с увреждания на сърцето и няма да живее, просто въпрос на дни Нищо не може да се направи, това се вижда сравнително рано на видеозон и се прави аборт............ Кошмарна работа!!!

Така че, момичета бременни над 35г, задължително в София на изследвания, в Бургас НЕ!!!!!!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 16th May 2009, 21:00
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

На тия "доктори" в Бургас и Созопол ще взема да им пусна по една атомна бомба. Шегувам се ,обаче са големи некадърници.Без малко да ме оперират от апандесит,а пък аз отивам с адски болки от болезнен цикъл,чак бях получила гърчове.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 17th May 2009, 07:23
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

tonita.................... много тъжна история........
Как е сега бебо........ доста деца живеят много време с такива проблеми.......
Отговори с цитат
  #56  
Стар 17th May 2009, 11:53
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Марулка бебчето почина - нямаше как да му се помогне... в такива случаи такъв недък се вижда от лекаря 4-5 месец от бремнността и се прави аборт... просто няма смисъл майката да го износва....
тъжно... много тъжно.... но слава богу моята приятелка успя отново да забременее и сега си има чудно момиченце на почти 4 годинки да и е живо и здраво!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 17th May 2009, 12:03
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

И друг случай се сетих:
Познати на мои познати в Бургас, момичето и бременно, водите й изтичат през нощта и отиват заедно с мъжа си в спешното. и слушайте диалог:

сестрата: какво искате?
момчето: приятелката ми ще ражда
сестрата: е аз какво да направя, ти знаеш ли колко жени раждат тука в момента...
момчето: да разбирам, но вие трявбва да ни приемете
сестрата: господине нямаме възможност в момента
момчето: е добре ние на улицата ли да раждаме
сестрата: ама където искате раждайте господине и тръшнала вратата


Вие можете ли да си представите такова нещо? Мен акъла ми не го побира!!! Как лягат тия хора и спят спокойно, абсолютно ампотирани от чувство на дълг и съвест... Да ги утрепеш, малко им е!!!!

Косите ми се изправят като си помисля, че и на мен ми предстои раждане, не съм бремена, но съм на 28 и живот и здраве предстои...още от сега съм започнала да се информирам за частни клиники във Варна и Сливен, защото в Бургас и милиони да ми дават НЯМА да раждам!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 17th May 2009, 13:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз знам за един трагичен случай за родилка в Бургас То навсякъде може да се случи, но от тази тема оставам с впечатление, че в Бургас е тенденция
Отговори с цитат
  #59  
Стар 17th May 2009, 14:32
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Не е само в Бургас ,Аник .Докато няма наказание за тези некадърници ще е така.За съжаление дори и многото пари и известност ,също не ти гарантират спокойствие.
http://www.vbox7.com/play:138e2703
http://www.vbox7.com/play:1c7d2f02
http://www.vbox7.com/play:46117660
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotИзненадващаquotбременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:04.