IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th June 2009, 15:00
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Да,за мразене са.Днес припаднах в поликлиниката,кръвното ми беше 38/58,свести ме един човек,също пациент,никой друг не се погрижи за мен,а за капак,таксиджията,на когото се извиних,че ще се кача за такова кратко разстояние,ме "нарита" ,защото реши ,че не може да поеме подобна отговорност,след като му казах,че хващам такси,защото съм припаднала преди 10 минути.Ядосах се,наврях си слушалките в ушите и се прибрах като пич до вкъщи,залитайки я от ниското кръвно,я от яд,че са толкова зли хората...и докторите
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th June 2009, 09:21
miira miira не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 109
По подразбиране

ужас и никои от лекарите не те прегледа?!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th June 2009, 12:57
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Не,'що им е да ме гледат ?Една от лаборантките се домъкна и вика : "Щом е на крака и говори нормално,нищо й няма".Аз затва реших,че вече ще си плащам като поп /не,че вчера не си платих/,ще си ходя на частно - дори да са също толкова компетентни,поне ти обръщат внимание и не те третират като кварталния помияр.Но минало-заминало.
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th June 2009, 08:35
miira miira не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 109
По подразбиране

правилно мислиш ,обаче тези доктори не са доктори нито пък хора...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st July 2009, 13:41
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Въпросното нещо се оказа вид васкулит,,който може да доведе до смърт,ако не бъде "обгрижен" навреме.
А ми казаха да пия Зодак или Алергозан + Рутаскорбин /за свиване на кръвоносните съдове/.
Да се пазите от доктори!
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 'обрив'
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:07.