IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4301  
Стар 16th March 2012, 23:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ами! Като гледам какъв проблем е това разстояние за жените.. едва ли някой мъж е пратил жена си на операция със заръката да ги събере максимално. То се знае, че този ефект се получава със сутиен.

Днес точно тази мацка ми направи впечатление в едно видео, и си казах на ум колко не ми харесва как си прави гърдите:


За мен този улей между гурдите е най-секси част от бюста. Другото е кравешка история... Лично мнение де!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4302  
Стар 16th March 2012, 23:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Моите са МФ 420, искам МХ 445 или 520 след време( ако има място за тях), основата ще я увелича с 5 мм, а проекцията вече със сантиметър. Моите иначе са супер меки и подвжни, в сутиен дори и спортния са ми събрани , защото имах и жлеза, съвсем малко трябва , за да съм супер удовлвтворена, но аз май прекалено кусури им търся. Писах ти на лични
Много добре ми звучат. Но да "напъхаш" 420сс на 72см подгръдна, с невъзможност за максимално събиране... няма начин да не ти са под мишниците.. Имай предвид, че дори да увеличаваш проекцията, пак ще ти излиза контура. Леле, жена, с твоята подгръдна 520сс ще са предизвикателство за всеки хирург!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4303  
Стар 16th March 2012, 23:18
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Нелс , писах ти на майл. Не мисля, че е невъзможно, защото само 5мм е разликата в основата, аз имам своя жлеза да покрие импланта , но със сигурност пак ще ми започват от подмишниците. Това го мисля като алтернатива за след нялко годинки, когато така или иначе ще ги сменям
  #4304  
Стар 16th March 2012, 23:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Нелс , писах ти на майл. Не мисля, че е невъзможно, защото само 5мм е разликата в основата, аз имам своя жлеза да покрие импланта , но със сигурност пак ще ми започват от подмишниците. Това го мисля като алтернатива за след нялко годинки, когато така или иначе ще ги сменям
Да, 0.5см не е много. Упех с избора! Мисля, че MX ще ти допаднат много!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4305  
Стар 16th March 2012, 23:32
MynS MynS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Предстои ми повдигане при ИС май месец. Ще мога да се включа с адекватен опит след това. Ти кога плануваш оп?

Другия ми избор беше Тепавичарова. НГ никога не съм го имала като вариант.
Много е сложен въпроса с това пусто повдигане. Казват, че Тепавичарова го умеела само с обиране на ареоли, но колкото и да го умее, ако има яко излишна кожа, няма как да се избегне плисирането. Освен това самата форма е трудно да се коригира само с раунд блок. Ако имаш малко увисване, може и да е твоя начин, но ако зърната ти гледат пода (както аз бях), по-добре е да заложиш на Т-образно повдигане.
Не става въпрос за мен а за моя позната. Насочила се е към Георгиев но се колебае още. Не ми се иска да я разубеждавам или поне докато не чуя няколко категорични мнения в едната или друга посока. Аз си имам някакво мнение за Георгиев, може и да е погрешно но от няколко места чувам, че не се старае много в последно време. А това е доста деликатна част, големи поразии могат да станат.
И като че ли вариантите за повдигане с местене са:
Тепавичарова, Заякова, Георгиев и Стоянов.
  #4306  
Стар 16th March 2012, 23:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MynS Виж мнението
Не става въпрос за мен а за моя позната. Насочила се е към Георгиев но се колебае още. Не ми се иска да я разубеждавам или поне докато не чуя няколко категорични мнения в едната или друга посока. Аз си имам някакво мнение за Георгиев, може и да е погрешно но от няколко места чувам, че не се старае много в последно време. А това е доста деликатна част, големи поразии могат да станат.
И като че ли вариантите за повдигане с местене са:
Тепавичарова, Заякова, Георгиев и Стоянов.
Според някои форумки аз съм поела риск, като съм избрала ИС за повдигането си. Но държах той да ми избере и сложи имплантите и реших да продължа с него. Дано се справи толкова добре и с повдигането. Нищо за него не мога да кажа на този етап.
Но като че ли, според всичко изписано тук, Тепавичарова е най-сигурния избор.. Ако иска да намали риска до минимум, май няма 5 варианта...

Разгледай темата със снимки - има няколко намествания на ареоли на НГ, които никак, ама никак не ми харесват. Той има страхотни попадения от 0 старт, но за повдигане.... не знам.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4307  
Стар 17th March 2012, 00:22
MynS MynS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Тепавичарова като спре да работи май всички ще са с криви ареоли
  #4308  
Стар 17th March 2012, 00:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MynS Виж мнението
Тепавичарова като спре да работи май всички ще са с криви ареоли
Стига де, нямах това предвид!

Просто в този форум има неформално правило да се препоръчва само тя. Всеки останал е на риск на пациента. И аз съм си поела своя.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4309  
Стар 17th March 2012, 00:35
MynS MynS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Шегувам се но аз точно заради това "правило" се притеснявам, иначе нямаше да питам ами директно да препоръчвам. Доста често ми се е случвало да си патя от форумни изцепки от подобен род. Като тръгне нещо да се хвали и.....
Та ме притесняваше и с Тепавичарова да не е така, иначе всички БГ "знаменитости" при нея щяха да се тунинговат.
  #4310  
Стар 17th March 2012, 01:07
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте.Тия дни нещо съм се притеснила,уж не съм голяма паника ама...Усещате ли си имплантите как се движат като ги бутнете с ръка?Не знам дали ще обесня добре,като си побутна гърдата от към подмишницата навътре и усещам как ми се плъзга импланта отвътре някакси.Усещането е бих казала неприятно,в никакъв случай не е болка ама е особено все едно ме подпира нещо като го побутвам.По чуствителна е лявата гърда.Не знам какви са симптомите на КК и т.н. и малко се притеснявам.Иначе са си меки гърдите,нямат промяна във формата,само тва странно усещане.Другата седмица стават 6 месеца от операцията и съм на мамолог и после на контролен при Стоянов,но все пак реших да си ви питам как е при вас.

Редактирам се за да добавя,че усещането се появи този месец.Спазвах диета и свалих около 6 кг,гърдите ми също се смалиха малко и имплантите се поочертаха,не знам дали има някаква връзка но реших да го спомена.

Последно редактирано от kalyna : 17th March 2012 на 01:13
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:28.