IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2601  
Стар 6th February 2013, 09:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Да се комбинираме за почерпката, че аз и кръсница станах на "Илиана"
Немаш проблеми никви.
Отговори с цитат
  #2602  
Стар 6th February 2013, 09:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Като сте готови ме уведомете
Уф ... много ми се ще, ама така далече ми се вижда София ... ами така е, кат не шофирам ... язък за книжката дето съм я изкарала
Отговори с цитат
  #2603  
Стар 6th February 2013, 12:35
Susana.Susana Susana.Susana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Тоз Митю ....еееех.
хахахахахаха

Цицоранкиии да се похваля-нямам никаква следа от разрез. Направо съм втрещена ....не мога да повярвам на очите си...дори д-ра каза че няма нужда да се мажа, то няма и за какво де.ПЕРФЕКТНА работа...За разликата от 3мм ми каза че в предвид тези 20 дена само след операцията, тази малка разлика е капка в морето. До няколко месеца като се отпусне мускула ще се изравнят. И може да ходя след 1 седмица на ФИТННЕЕЕЕЕС, юхууу. Толкова ми липсваааа пътекатаа
Каза и след седмица да хвърлям ластичната лента и да започвам с масажите всеки път след баня по няколко минути задължително!!!
Има ли клипчета из нета за масажите...показа ми какво да правя де, но друго е да видя някой как го прави Купих си и стягаш крем за тяло с екстракт от нар с който да правя тези масажи...
Иначе Дерматикса е страхотен-да. И след двете секцио се мазах с него и бях супер доволна.
.....емиии това е.
Някой да пише едно съобщение като дойде време за почерпката. От другата седмица съм готова за цицоразмахване....: 1207:
Отговори с цитат
  #2604  
Стар 6th February 2013, 14:35
em_goko em_goko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте момичета,

дали може да ми помогнете със снимки да си избера правилният хирург за моята операция. Аз съм с подгръдна 75, размер А/или АА/, височина 1,70 и знам, че за такива параметри, ще е най-важен вида на импланта, размера и естествено хирурга. Ако някои е бил с подобен старт, моля да ми изпратите снимки. Бях на консултация при Тепавичарова, ще ходя и НГеоргиев, но не ми харесаха много, много снимките които видях.
Та ако може някои да ми прати снимки на лични, ще съм адски благодарна.
Отговори с цитат
  #2605  
Стар 6th February 2013, 16:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Брауууууууууууу Цуцанке!!!
Отговори с цитат
  #2606  
Стар 6th February 2013, 19:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Тоз Митю ....еееех.
хахахахахаха

Цицоранкиии да се похваля-нямам никаква следа от разрез. Направо съм втрещена ....не мога да повярвам на очите си...дори д-ра каза че няма нужда да се мажа, то няма и за какво де.ПЕРФЕКТНА работа...За разликата от 3мм ми каза че в предвид тези 20 дена само след операцията, тази малка разлика е капка в морето. До няколко месеца като се отпусне мускула ще се изравнят. И може да ходя след 1 седмица на ФИТННЕЕЕЕЕС, юхууу. Толкова ми липсваааа пътекатаа
Каза и след седмица да хвърлям ластичната лента и да започвам с масажите всеки път след баня по няколко минути задължително!!!
Има ли клипчета из нета за масажите...показа ми какво да правя де, но друго е да видя някой как го прави Купих си и стягаш крем за тяло с екстракт от нар с който да правя тези масажи...
Иначе Дерматикса е страхотен-да. И след двете секцио се мазах с него и бях супер доволна.
.....емиии това е.
Някой да пише едно съобщение като дойде време за почерпката. От другата седмица съм готова за цицоразмахване....: 1207:
Ето как радостните емоции стават все повече и повече ... пък след една седмица да видиш ...
Отговори с цитат
  #2607  
Стар 6th February 2013, 19:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от em_goko Виж мнението
Здравейте момичета,

дали може да ми помогнете със снимки да си избера правилният хирург за моята операция. Аз съм с подгръдна 75, размер А/или АА/, височина 1,70 и знам, че за такива параметри, ще е най-важен вида на импланта, размера и естествено хирурга. Ако някои е бил с подобен старт, моля да ми изпратите снимки. Бях на консултация при Тепавичарова, ще ходя и НГеоргиев, но не ми харесаха много, много снимките които видях.
Та ако може някои да ми прати снимки на лични, ще съм адски благодарна.
Мило, подобния старт зависи повече от телосложението, от анатомичните особености отколкото от подгръдната, кг и височината. Затова докторите си преценяват най-добре. Какво ти предложи Тепавичарова и какво не ти хареса при нея? Ти какви очаквания имаш?
Отговори с цитат
  #2608  
Стар 6th February 2013, 19:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Въй, аз да не остана по-назад, па то ся по-лошо стана ... разтегната снимка ... пък и нямам друга за смяна в момента ...
ни мъ глейти аку убичъти.
Поне мечтата ми за дебели пръсти се изпълни.
Отговори с цитат
  #2609  
Стар 6th February 2013, 20:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Поне мечтата ми за дебели пръсти се изпълни.
как ме разсмя Инче!!!
Отговори с цитат
  #2610  
Стар 6th February 2013, 21:12
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Въй, аз да не остана по-назад, па то ся по-лошо стана ... разтегната снимка ... пък и нямам друга за смяна в момента ...
ни мъ глейти аку убичъти.
Поне мечтата ми за дебели пръсти се изпълни.
Инче,въобще не се загледах на пръстите ти ......погледа ми изцяло се фокусира върху красотите ти
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:59.