IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1421  
Стар 21st April 2011, 02:02
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от Armand Виж мнението
бафти, аз не разбирам кво толкова се кефите и забавлявате
+1
Отговори с цитат
  #1422  
Стар 21st April 2011, 02:04
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
според мене напоследък форома може да прилича на всичко друго, но не и на място с много хора не знам докога така
има нещо вярно
Отговори с цитат
  #1423  
Стар 21st April 2011, 02:06
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Неее,не може да бъде.Когато се тренира и се храниш редовно съответно има растеж.Поне 5 кг искам да си върна аз.40 мин,са нищо.Поне 1 час,30 минути са ми нужни.
аз няма как да се храня под режим,за съжаление,а и спя многооооооооооо
Отговори с цитат
  #1424  
Стар 21st April 2011, 02:06
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Миличка.
Отговори с цитат
  #1425  
Стар 21st April 2011, 02:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela Виж мнението
тесен,колко да ти е тесен,едва ли ти епо-тесен от моя
аз бременна точно преди раждане,ме мериха,ханш-27см.,падаш ли,то иза това родих секцио,де,но не съжалявам,поне си спестих болките, крясъците и разширяването на пичката
нещо си се обръкала 27 см може да е прасеца ти ,,хахахахахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1426  
Стар 21st April 2011, 02:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Искам да се похвля, че днес имах среща с провидението!

Разхождахме се с един приятел по канала и му се оплаквах как нищо не ми върви..Просто съм в супер кофти период професионално, и беше еди от тези моменти, в които се отчайвам..
Той ми изчети една предълга лекция за поп културата и как тя ни вменява нереални очаквания от живота и убийствено високи критерии, които трябва да покрием, за да сме щастливи - 5 цифрена заплата, къща с 16 спални, 4 висши, перфектен партньор, с който никога не се карате; прекрасни деца, които винаги те слушат, идеално тяло, лице без бръчка... и ако само един компонент липсва, е задължително да се сдухаш, защото от всеки билборд и телевизор те гледа изкуствено нахилен индивид, който ти повтаря, че ако не си купиш последната спирала за мигли на еди коя си компания, онзи сладур в офиса ти няма да припадне от центробежната сила на твоето намигане. И това ще е края на света.

И така, говорим си ние как и богатите и известните плачат, и щастието не винаги се характеризира с успеха. И от някъде се чува Боб Марли... Приближихме се ние до едно копие на Марли, между другото брилянтен музикант, дето дрънкаше на китара много убедително, човека спря да пее и почна да ни говори... Повярвайте ми, повтори думите на приятеля ми дословно! Ние само се споглеждахме с отворени усти. И онзи говори, говори за поп културата, за богатите и известните и лустросаните им животи.. и на най-важните моменти ме пронизва с поглед, от който ме полазваше ток.. ) С риск да прозвучи пресилено, имах чувството, че Бог говори чрез него. И накрая приятеля ми му вика "Айде сега изпей един специален поздрав за дамата!" , познайте коя песен изпя :
http://www.youtube.com/watch?v=kIjkW6iyXNo

Значи беше един от най-силните моменти в живота ми, точно като в тези холивудски "feel-good" бози - събраха се хора около нас, всички си припяваха и се усмихваха, слънцето печеше, патки се плицикаха в канала и за момент наистина почувствах , че Every little thing's gonna be alright".. Накрая копието на Марли, се наведе до ухото ми и за финал тихичко изпя: "This is my massage to you" и аз наистина почувствах, че Бог ми говори.. )))

Специален поздрав за всички форумци, които понякога се чувстват лееекоооо отчаяни! Не забравяйте колко малко ни трябва за да бъдем щастливи! )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1427  
Стар 21st April 2011, 02:11
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
нещо си се обръкала 27 см може да е прасеца ти ,,хахахахахаха
момент,сега ще ти кажа,нека си прочета епикризата от раждането
Отговори с цитат
  #1428  
Стар 21st April 2011, 02:14
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

току що си примерих ханша/в епикризата не пише,само преди имам данни от консултацията за бременни,когато съм била с малък корем/.Точно с 27см.ханш съм,знам,че ти звучи чудновато,но който ме познава,не му звучи.Алексата ще потвърди колко съм малка.
Отговори с цитат
  #1429  
Стар 21st April 2011, 02:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

27 см ми е прасеца бе жена,а крака ми е тънък.Ти знаеш ли какво е ханш?Трябва да си новоредно,за да имаш такъв ханш,,,,,хахахаха.Ще ме умориш от смях,честно.
Я ми кажи къде се мериш,да знам за каква част от тялото ми говориш?
И съм те виждала на снимки,тва че не си ниска не значи,че си джудже.А дори да беше джудже пак не е възможно такъв ханш с такива см.....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 21st April 2011 на 02:19
Отговори с цитат
  #1430  
Стар 21st April 2011, 02:17
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

спомням си,че докторката ,която ме реза,настояваше пред един идиот който държеше да родя нормално,че съм с 27см.таз и няма как да ми извадят децата,ако не е секцио.Явно тогава в паниката съм помислила,че с корема съм 27см.


Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Похвалисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:39.