IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2171  
Стар 16th February 2012, 22:48
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

jujulenka, изпратих ти лично съобщение!
  #2172  
Стар 17th February 2012, 08:27
Аватара на marrinella
marrinella marrinella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
при мен след 3-ти месец и пак си е същото...еле пък на гърбицата си ме тегли нон стоп...6 месеца милички,май с по-малко няма да се разминем без опъвания,вдървяване, подуване и проччеее
А секретите и запушването продължава ли при теб?
  #2173  
Стар 17th February 2012, 09:28
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Момичета я се стегнете малко темата е заприличала на оплаквалник тук има хора с по 3-4 ринопластики и дума не са казали ,а вие не спряхте да мрънкате .
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2174  
Стар 17th February 2012, 10:51
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Здравейте! Снощи беше моята риносептопластика. Едно голямо благодаря на"М"(Мария),която ми отстъпи нейната дата.Утре ще ми махнат тампоните-нямам търпение вече,защото не съм спала цяла нощ заради пресъхване на устата и се налагаше да се будя през 10-15мин.,за да пия вода. Снимки ще ви покажа по-нататък. Чао!
  #2175  
Стар 17th February 2012, 11:31
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Ан, честито! Да се оправяш бързо и да си доволна ти пожелавам!
  #2176  
Стар 17th February 2012, 12:25
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Ан, честито! Да се оправяш бързо и да си доволна ти пожелавам!
Мерси Хана! Дано. Тече кръв по мъничко от носа,но ми казаха,че е нормално,синините не са чак толкова много както е при другите момичета.

Последно редактирано от annnna : 17th February 2012 на 12:33
  #2177  
Стар 17th February 2012, 13:29
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Честито Анна, пожелавам ти бързо възстановяване, прекрасно носле и много положителни емоции.
Ако ти се пише разкажи как премина всичко.
  #2178  
Стар 17th February 2012, 16:48
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Честито АННА Бързо възстановяване и отличен резултат!

Сю, права си Абе, хора стига с това ненаспиване - не е болка за умиране, а всички почти го споменавате....не сте ли ходили от дискотека на работа ненаспали, примерно Някой хора, от както се помнят, всяка Божа вечер, заради изкривената си преграда спят със запушен нос и отворена като на риба уста и още не са умрели от недоспиване хах
  #2179  
Стар 17th February 2012, 17:16
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

annn,Честито ново носле,как се чувстваш,разкажи нещо повече за операцията,какво ти е правено точно.Чакаме снимки и дано си доволна от резултата
  #2180  
Стар 18th February 2012, 08:20
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
Smile

Благодаря за пожеланията!
Както споменах на 16-ти февруари ми беше операцията. В болницата пристигнах в 08:00ч. и подписах нужните документи за постъпване. Трябваше да давам кръв,урина и да мина на кардиолог. След това ми направиха ренген снимка на носа. Казаха ми,че можело да се храня до 12:00 и след това не трябвало нито храна да приемам,нито пък да пия каквото и да е било. В същия ден имаше още двама души на които им предстоеше ринопластика. Трябваше да чакам и бях последната оперирана. В 22ч. бях в операционната. Сестрите са наистина много мили. Вляха ми упойката и за секунди заспах. Когато ме събудиха веднага ги попитах дали ми е прав носът. Хе-хе! Излезнах от упойка в 00:00ч. Дадоха ми лед. Държах го близо час и половина на очите и бузите. През нощта обаче носът прокървя и се наложи да ми бият инжекция за намаляване на кръвното. Въпреки това,аз продължих леко да кървя и съм се бърсала с кърпи през цялото време+ пих и вода,защото гърлото ми беше пресъхнало. Вчера сутринта отоците бяха малки,но днес съм много подута. Хубавото е,че поне спах малко по-нормално от предишната вечер. Днес ще ми махат тампонадата. Все още не съм се срещнала с Джамбазов след операцията и не мога да кажа какво точно ми е правено. Това което исках е изправяне на гърбица,стесняване в основата,септопластика,нам аляване на ноздрите. Носът боли,но болката е поносима. Пия авелокс и нимезил. Трябва да добавя,че нямам придружител и е много кофти,но ако се подготвиш в аванс с всичко което може да потрябва на човек е ок. Взех си тоалетни принадлежности,кърпички,пл одове,кисело мляко. В клиниката ти дават храна-закуска,обяд и вечеря. Вкусът естествено не мога да го усетя,заради запушения нос. Стаите са много приятни,светли с прикачена баня и тоалетна. Двама души максимум може да се приемат в една стая. Понеже съм от Видин,когато ме изпишат от клиниката ще остана в Пловдив за тези две седмици,защото самото пътуване ще е изнурително,а и разходите са по-големи ако пътувам цели 6 пъти за това време.

Последно редактирано от annnna : 18th February 2012 на 08:23
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.