IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2241  
Стар 28th February 2012, 18:13
cyberart cyberart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез ICQ до cyberart
По подразбиране

И аз не успях, няма ли друг възможен начин да се уреди консултация освен в тези 2 работни дни за които жената спомена по телефона ?
  #2242  
Стар 28th February 2012, 18:14
SURINKA SURINKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Аз успях да се свържа в 17:20h.! Само искам да ви предупредя, че майката му е много търпение и постоянно звънене! Аз започнах да звъня от 16:30h. и даваше постоянно заето! Звънях на всяка минута по няколко пъти! Предният път, когато звънях преди няколко месеца се изнервих и се отказах! Не се отказвайте!!! Звънете упорито и търпението ви ще бъде възнаградено! Успех
  #2243  
Стар 28th February 2012, 18:24
Аватара на veroniii
veroniii veroniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

аз също не мога да се свържа.. и на мен постоянно ми дава заето
  #2244  
Стар 28th February 2012, 19:18
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте, момичета. Отдавна не съм писала и чела форума, но то е защото твърдо съм решила при кого искам да си направя ринопластика - доц. Джамбазов.
За съжаление обаче вече 8 месеца (и тук не се шегувам! ) се опитвам да си запазя час за консултация. Плаче ми се вече! Всеки път ми казват, че нямат часове и да се обадя на еди коя си дата само от 17:00- 19:00 ч. да си запиша час. Когато се обадя на съответната дата и час ми казват, че вече нямат часове. Днес също записваха часове и до този момент цели 2 часа, без да прекъсвам, се опитвам да се свържа с тях. През цялото време телефонът дава заето. По някое време ми даде свободен сигнал, но никой не ми вдигна, а след това дори жената ми затвори. След това пак даваше заето.
Кажете ми как е възможно това!!!!???? Вие как си записахте час при него?
Моля ви, дайте ми съвет какво да правя!
  #2245  
Стар 28th February 2012, 20:05
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Чудя се! Явно не е такава криза щом има голям наплив от хора,които искат да си направят ринопластика. Успех със записванията!
  #2246  
Стар 28th February 2012, 20:55
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Здравейте на всички,
Вчера бях на контролен преглед. Толкова се чудех какво ли се подава отдолу под лонгетата и когато д-р Димитров я свали, след одобрителния жест на приятеля ми и огромната му усмивка разбрах, че всичко е наред. На този етап мисля, че изглежда доста добре. Имам и снимки, но щеги кача след около седмица, когато ми махнат всичко. Сега обаче лонгетата ми непрекъснато се разлепва. По два пъти на ден сменявам лепенките, но тя пак се разхлабва. Пробвах с хартиено тиксо и с някакво друго - все същото. Моля, дайте идейки как да я закрепя по-здраво???
  #2247  
Стар 28th February 2012, 21:08
viliana_vm viliana_vm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danceweek Виж мнението
цели 2 часа се опитвах напористо да се сваржа...но уви......през цялото време линията беше заета.Моя позната която си е прави ринопластика преди 4 месеца ми сподели,че жената която записва за консултация си записвала само определени хора,но не и в деня определен за записване.Аз реших да пробвам но явно е истина.
Днес и аэ эвънях цели 2 непрекъснато,на няколко пъти ми даваше свободно и пак не ми отговориха...дори имаше моменти в които ми вдигнаха и ми эаториха като че ли нарочно ми эатваряха..неэнам има нещо нередно ...
  #2248  
Стар 28th February 2012, 21:20
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Здравейте на всички,
Вчера бях на контролен преглед. Толкова се чудех какво ли се подава отдолу под лонгетата и когато д-р Димитров я свали, след одобрителния жест на приятеля ми и огромната му усмивка разбрах, че всичко е наред. На този етап мисля, че изглежда доста добре. Имам и снимки, но щеги кача след около седмица, когато ми махнат всичко. Сега обаче лонгетата ми непрекъснато се разлепва. По два пъти на ден сменявам лепенките, но тя пак се разхлабва. Пробвах с хартиено тиксо и с някакво друго - все същото. Моля, дайте идейки как да я закрепя по-здраво???
Сууууупер, Тани Много се радвам, когато оперираните са щастливи, както ти Нямам търпение да видя снимките
  #2249  
Стар 28th February 2012, 21:25
Аватара на silviya.ivanova
silviya.ivanova silviya.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

tanydj, аз си залепях лонгетата след 7-мия ден и после след 14- тия ден и нея и под нея с тези лепенки http://apteka.framar.bg/30019197/%D1...#axzz1nhqqa3mH и не ми се е размествала
  #2250  
Стар 28th February 2012, 21:29
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Момичета, (които искат да се запишат за консултация) предлагам ви като звъните да впрегнете и някоя приятелка с вас да звъни. Аз така на втория месец успях да си запазя час и то защото на нея и вдигнаха а при мен все даваше, че абонатът говори и ме слагаше на изчакване

А при мен остават вече точно 58 дни до операцията - мисля, че нищо друго в живота си не съм чакала толкова време освен лятната ваканция в училище
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:04.