IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2261  
Стар 28th February 2012, 23:49
SURINKA SURINKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danceweek Виж мнението
искам да попитам момичето,което е успяло да се свърже....как изобщо е успяла?аз наистина 2 часа звъня и все заето.Утре ще званя пак да питам кога е следващата дата за записване
Както вече написах - успях да се свържа след над 50 обаждания (става въпрос за номерът, който е изписан за консултация, завършващ на 01..., а отделно, колко звънях на стационарният телефон...)!! Честно да си призная, помислих си, че и този път няма да успея - даваше все заето! Звънях по около 3-4, 5 пъти в минута, различно.. Най - накрая ми даде свободно, вдигна ми една много учтива жена и ми каза, че часовете почти са свършили, тъй като уж били 3 работни дни, но в последният момент се оказали 2! Много се зарадвах, че най после успях да си запиша час! Часът ми е насрочен ден, преди рожденният ми ден - какъв по добър подарък!?!! ... Аз също опитвам да се свържа от няколко месеца насам, но явно наистина не липсват желаещи! Не се отказвайте, звънете упорито, вярвайте и ще видите, че ще успеете!
  #2262  
Стар 29th February 2012, 00:14
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Това сме го чели всички мисля... Жалко за човека и жалко че не мога да видя снимките. Моля се на господ възстановяването ми да мине като по мед и масло без никакви усложнения. Все пак преди ринопластика ти подписваш договор,който гласи,че е възможно да се появят такива и такива проблеми. С подписа си,подписваш и своето здраве. Всяка операция е рискова и не всичко зависи само от доктора,но и от организма на пациента. Лека нощ!
  #2263  
Стар 29th February 2012, 00:18
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danceweek Виж мнението
друго нещо,на което попаднах е,че др.Джамбазов оперира в повечето случай 2 дни в месеца.На ден му се падали около 8 операции...ако е вярно -ще стане „що не ми каза по-рано„..не ми се иска да съм на мястото на последния пациент.
И аз чух подобно нещо,но не е вярно. Когато попитах сестрата в Каспела,тя каза че приемали пациенти всеки ден за ринопластика. Също така в деня на моята операция бях последната поред.Беше кофти тръпка,но съм доволна от резултата засега.
  #2264  
Стар 29th February 2012, 02:38
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Чувствам се късметлийка значи, от 4 позвънявания през скайп 3 пъти се свързах, като след неуспешното веднага ми вдигнаха след няма и минута. Освен да хванете и по някой комп за помощ Сега обаче трабва да мисля с какъв довод да си поискам отпуска за операцията, че нещо нямам вдъхновение да изтъкна на шефа, че ще си правя рино, а пък след това ще е ясно за какво е било отсъствието
  #2265  
Стар 29th February 2012, 03:59
eloquence eloquence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Такаа...здравейте,нов потребител съм във форума,но разглеждам темите от известно време.От година се интересувам от ринопластика,но едва наскоро се реших наистина да се подложа на такава операция.След няколко месеца навършвам осемнайсет и искам лятото(по възможност)да си оправя нослето за колежа. Причините са чисто естетически,но на мен самата ми е важно,понеже отдавна ми е комплекс.Звънях за час,но ми даваше заето и утре пак ще тормозя телефона.Изчетах доста инфо за процедурата,за самия доцент и реших да съм при него.И знам,че още е рано да питам,но след колко време горе-долу ще мога да ставам за пред хора,тъй като не искам да се появявам в училище като вариант на човекът слон.Благодаря предварително!
  #2266  
Стар 29th February 2012, 04:45
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eloquence Виж мнението
Такаа...здравейте,нов потребител съм във форума,но разглеждам темите от известно време.От година се интересувам от ринопластика,но едва наскоро се реших наистина да се подложа на такава операция.След няколко месеца навършвам осемнайсет и искам лятото(по възможност)да си оправя нослето за колежа. Причините са чисто естетически,но на мен самата ми е важно,понеже отдавна ми е комплекс.Звънях за час,но ми даваше заето и утре пак ще тормозя телефона.Изчетах доста инфо за процедурата,за самия доцент и реших да съм при него.И знам,че още е рано да питам,но след колко време горе-долу ще мога да ставам за пред хора,тъй като не искам да се появявам в училище като вариант на човекът слон.Благодаря предварително!
При всеки възстановяването отнема различен период...най-сигурно е след 6 месеца /тогава се предполага,че вече нямаш отоци/
Повечето си вземат месец болничен и след това се завръщат на работа, например, но все още с някакви отоци....Всичко е много относително
  #2267  
Стар 29th February 2012, 10:17
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Силве, анна, благодаря за отговорите!
Относно броя ринопластики на ден - моята беше в понеделник /на 20-ти/, като бях първа, а след мен момичето, с което бяхме заедно в стаята. Във вторник нямаше други, а в сряда още 2 момиченца дойдоха. В понеделник /27-ми на контролния преглед/ в стаята, в която лежах имаше само 1 пациентка. Така че, за какви 8 говорим - не знам???
Относно разказа на rapidol, който danceweek цитира, мисля че четох във форума, че в крайна сметка rapidol се извини на професора и се разбраха.
Относно звъненето за консултация - потвърждавам - упоритост и търпение. При мен също отне 2 месеца, но си заслужаваше!!!
  #2268  
Стар 29th February 2012, 10:39
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Относно звъненето за консултация - потвърждавам - упоритост и търпение. При мен също отне 2 месеца, но си заслужаваше!!!
Спомням си миналата година когато звънях през септември ми бяха казали,че часовете са заети до края на месеца и можело да се обадя началото на октомври. Почаках и аз близо месец докато успях да си запазя час. Или сме отбор късметлийки тези които сме успели да се свържем или просто сме улучили точния момент. Но вярвайте ми че ако сте позитивно настроени когато чуете сестрата,много е по-вероятно да получите това което искате!Бъдете спокойни,защото нервите се усещат много по телефона.
  #2269  
Стар 29th February 2012, 11:42
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Ами аз чаках от октомври 2011г за консултация и едва края на януари успях да си запиша час.Тази събота на 25.02 се видях с проф. Джамбазов и имам дата за операция на 27.06.....така че момичета, въоръжете с търпение, защото наистина се чака доста...

Последно редактирано от Gabi987 : 29th February 2012 на 11:55
  #2270  
Стар 29th February 2012, 11:44
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

...и да допълня в този ред на мисли, ако някой има по-ранна дата и реши да я смени...може да ми пише и да се разменим
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:16.